Nový šéf Pardubic se potil s hráči. Vybíhal svahy a jel závod!

Foto: HC Dynamo Pardubice

Pardubičtí hokejisté momentálně dřou na soustředění ve Špindlerově Mlýně. A co se moc často nevidí: do několika tréninkových jednotek se zapojil i generální ředitel Martin Sýkora!

Nový fanshop

„Bavili jsme s trenérem Ladislavem Lubinou, že se přijedu na soustředění podívat, abych se detailněji seznámil s hráči. A abychom udělali partu," vysvětluje Sýkora v rozhovoru pro hcdynamo.cz.

A tak si nový předseda představenstva v úterý společně s týmem vyběhl lyžařský svah...

... a ve středu odjel cyklistický závod na Špindlerovu boudu. „Věřím, že hráči poznali, že jsem úplně normální a že také sportuji,“ líčí Sýkora. „Na led už ale s týmem opravdu nepůjdu,“ dodal se smíchem.

V Pardubicích po loňské hrozivé sezoně opět zavládl optimismus. Z KHL se vrátil hvězdný obránce Jan Kolář a další posily jsou na cestě.

„Všechny sportovní kroky konzultujeme s Jaromírem Kverkou a Ladislavem Lubinou. Některá jednání postoupila a pokud vše dobře dopadne, tak v nejbližších dnech představíme posily do obrany i útoku,“ prozrazuje Sýkora pro hcdynamo.cz.

Dynamo by rádo přivítalo i Roberta Kousala. „Jsme v kontaktu, primárně by asi rád hrál v zahraničí. Ví o nás, chce to ještě ale trochu času. Nejsme tak daleko, že by na stole byla odsouhlasená nabídka před podpisem," popisuje Sýkora současný stav.

„Robert čeká, má více možností a je to běh na delší trasu. Podobně se situace vyvíjela i u Jana Koláře, který nepřišel ze dne na den. U Roberta nevylučuji nic, ale ještě to chvíli potrvá," dodal.

Martin Sýkora, předseda představenstva HC Dynamo Pardubice.

Martin Sýkora, předseda představenstva HC Dynamo Pardubice. | Foto: HC Dynamo Pardubice

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz