Novinky ze Vsetína: dalších pět hráčů zůstává, ale i jeden odchod

Foto: Martin Vojtěch Víta, hc-vsetin.cz

I v příští sezoně budou na Lapači pokračovat obránci Ondřej Holomek s Michalem Hryciowem a útočníci David Březina (na fotce), Adam Hořanský a Vojtěch Šilhavý.

NHL 20

Loučí se naopak Dominik Rudl. 23letý zadák přišel na Vsetín před sezonou ze druhé ligy. Stabilní místo v základní sestavě ale nezískal: pendloval tedy mezi Vsetínem (29 utkání, 2+6) a Valašským Meziříčím (19 zápasů, 1+5).

Ondřej Holomek dělal v minulém ročníku kapitána. Jenže vinou zranění neodehrál ani třicet zápasů a naposledy nastoupil na začátku ledna. Po zbytek ročníku tak nosil céčko na dresu Vít Jonák. Poctivý obránce, který je užitečný na obou stranách kluziště, bude nyní doufat v příjemnější sezonu.

David Březina patřil k nejlepším hráčům prvoligového ročníku 2017/2018. Trofej pro nejlepšího střelce mu tehdy unikla jen kvůli vyššímu počtu startů, než měl Tomáš Divíšek. Oba dali po 24 gólech. V uplynulé základní části Březinova produktivita klesla na devět branek, v play off už byl ale opět týmovým tahounem.

Ve vyřazovacích bojích byl dost vidět i Vojtěch Šilhavý (12 utkání, 4+2). Michal Hryciow s Adamem Hořanským jsou klubovými odchovanci.

Aktuální kádr VHK ROBE Vsetín

Brankáři: David Gába.

Obránci: Jiří Drtina, Radek Jeřábek, Tom Ondračka, Ondřej Slováček, Jakub Teper, Michal Hryciow, Ondřej Holomek.

Útočníci: Vít Jonák, Antonín Pechanec, David Vítek, Vojtěch Šilhavý, Adam Hořanský, David Březina.

Kdo po sezoně na Vsetíně skončil?

Jan Šelepněv (G)
Peter Mikuš (O)
Dominik Rudl (O)
Luboš Rob (Ú)
Roman Rác (Ú)
Mitchell Theoret (Ú)
Ondřej Kopta (Ú)
Tomáš Pitule (Ú)
Tomáš Vávra (Ú)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz