Novinky z Přerova: vrací se Krisl, veterán Sýkora přidá další sezonu

Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

Jiří Krisl opustil Frýdek-Místek, ale ne Chance ligu. Zkušený obránce podepsal dvouletou smlouvu s Přerovem.

HokejkaTV

U Zubrů hostoval letos v lednu a hrál skvěle. V devíti utkáních získal sedm bodů (3+4) a ve statistice +/- byl na +6 bodech. Hokej.cz tehdy zařadil Krisla do ideální sestavy ledna.

Během přestupové uzávěrky se nicméně vrátil do Frýdku-Místku. Ale jen na čas. 

„Hodně se mi tady dařilo, takže bylo opravdu těžké odcházet," vrací se Krisl v rozhovoru pro hokejprerov.cz k lednovému přesunu. „Chtěl jsem zůstat do konce sezony, ale bohužel to nevyšlo. Jsem hokejista a takové věci se ve sportu stávají. Nemohl jsem to nijak ovlivnit."

Po skončení sezony je zase zpátky v Přerově.

A hned na dva roky!

„Vím, do čeho jdu a stejně tak vím, co ode mě očekávají trenéři. Věřím, že navážu na ten loňský měsíc a obě strany budou znovu spokojené. Moc se těším jak na zápasy, tak hlavně na přerovské publikum,“ hlásí 33letý bek na klubových stránkách.

Přerov tento týden potěšil fanoušky ještě dvěma zprávami: novou smlouvu podepsal forvard Tomáš Doležal a pokračuje i veterán Tomáš Sýkora.

„Tomáš měl loni dobrou sezonu a je správný kapitán jak na ledě, tak i v kabině," uvedl pro hokejprerov.cz sportovní manažer Pavel Hanák. „Po sezoně jsme si sedli a nakonec se domluvili na další rok. Jsem za to rád, Tomáš by měl ještě více pomáhat s našimi mladými hráči. V tomto ohledu bude mít ještě důležitější roli než dřív."

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz