Novinky v Přerově: Kdo uspěl na zkoušce a kdo se loučí?

Foto: Hana Řezníčková, hokejprerov.cz

Místo na soupisce Přerova si na testech vybojovali obránce Mikuláš Pohl a útočníci Darek Hejcman, Jaroslav Moučka, Daniel Indrák a Patrik Mašín.

Plekanec Chance liga

Nové angažmá si naopak hledají zadák Karel Šefl a forvard Jaroslav Šimeček. „Na zkoušce rozhodně nezklamali. Musím říct, že nám to zamotalo hlavu při rozhodování. Nakonec jsme si vybrali typově jiné hráče, ale určitě o nich víme a oba budeme dále sledovat,“ řekl pro hokejprerov.cz sportovní manažer Pavel Hanák.

Moučka se do profesionálního hokeje vrací po roční přestávce. „V přípravě ukázal, že by se mohl zařadit k pilířům sestavy," věří Hanák. Hejcman byl poslední sezony oporou Kadaně.

Pohl, Indrák a Mašín jsou věkem stále junioři. „Především Mikuláš si vedl skvěle a počítáme s ním do základní sestavy," dodal Hanák pro klubové stránky.

Jak se vyvíjí situace ohledně dalšího hráče na zkoušku – Ivana Rachůnka – zatím Zubři neinformovali.

Soupiska HC ZUBR Přerov

Brankáři: Lukáš Klimeš, Michal Šurý, Daniel Šimonů.

Obránci: Martin Novotný, Mikuláš Pohl, Mikuláš Zbořil, Martin Padrnos, Robert Černý, Radomír Pala, Ľubomír Malina.

Útočníci: Marek Sikora, Daniel Indrák, Tomáš Sýkora, Tomáš Doležal, Šimon Kratochvil, Darek Hejcman, Milan Procházka, Jiří Goiš, Jaroslav Moučka, Patrik Mašín, Jakub Navrátil, Roman Pšurný, Filip Dvořák.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz