Nová posila i nový kapitán. Kdo ve Spartě po Vránovi převzal céčko?

Foto: hcsparta.cz

Sparťané půjdou do domácí bitvy s druhými Bílými Tygry s novým kapitánem. Po odchodu útočníka Petra Vrány k Ocelářům převzal céčko zkušený obránce Jan Piskáček. Klub to uvedl na Facebooku.

HokejkaTV

„Honza je skvělý lídr, jak uvnitř kabiny, tak i během zápasů. Má vůdcovské schopnosti a je to neuvěřitelně tvrdě pracující hráč. Zaslouží si to,” uvedl k volbě nového kapitána kouč Uwe Krupp.

Devětadvacetiletý odchovanec kladenského hokeje působí v pražském klubu už šestým rokem. Celkem ve sparťanském dresu odehrál 217 zápasů s bilancí 64 bodů za 17 branek a 47 nahrávek.

Ze Sparty jsem neutekl, hlásí Vrána. Jak vzpomíná z Vítkovic na Varaďu?

Sparta půjde do zápasu s druhým týmem tabulky bez Petra Vrány, zato už s novou ofenzivní posilou Robertsem Bukartsem, který má nastoupit po boku Miroslava Formana a Lukáše Pecha.

Foto: hcsparta.cz

„Cítím se velmi dobře. Pár kluků jsem znal už před příchodem do Sparty, takže mě přivítali skvěle. Jsem rád, že tady můžu být,” řekl pro klubový web Bukarts, od kterého si Sparta dost slibuje.

Ocelář Vrána a sparťan Bukarts. Kdo v hvězdné výměně získá víc?

Lotyšský reprezentant minulé tři ročníky válel ve Zlíně, kde nastřílel 63 gólů, ale po odchodu do Třince už to nebylo ono. Ve 33 utkáních zapsal pět branek a 14 nahrávek. Rozstřílí se na Spartě?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz