Nová Paka přivedla Smékala. Kdo všechno už posílil nováčka?

Foto: Petr Kraus, Hokejové foto – Petr Kraus

21. července 15:15

Marek Hedbávný

Brzy čtyřiadvacetiletý útočník David Smékal se po sedmi sezonách loučí s Trutnovem. Odchází do nedaleké Nové Paky, kterou čeká historická sezona.

Nový fanshop

Smékalovi se povedla zejména druholigová sezona 2017/2018, v níž byl s jedenácti góly čtvrtým nejlepším střelcem Trutnova. 

V nedávno skončeném ročníku pak odehrál za áčko draků sedmnáct utkání s bilancí 4+3. „David je na hřišti velký srdcař, který jde do zápasu vždy po hlavě," popisuje nováček druhé ligy svoji nejnovější posilu.

„Je to pro mě výzva, na kterou se moc těším. S většinou kluků jsem už stejný dres oblékal, trenéra taky znám, takže úplně do neznáma nejdu," naráží Smékal na kouče Aleše Půlpána staršího.

„Doufám, že hned v první sezoně uděláme úspěch. Nic jiného nebereme. Věřím, že budeme hrát atraktivní hokej, který zvedne lidi z gauče a přijdou nás podpořit,” hlásí Smékal bojovně.

Koho všechno už po postupu Nová Paka přivedla?

Z Hronova dorazila jedna z brankářských hvězd krajské ligy Michal Mahdal a do obrany přišel účastník zimní univerziády Lukáš Bezděk. Dosud největší posilou je Aleš Půlpán mladší, který dlouhodobě patří k nejvýraznějším postavám třetí nejvyšší soutěže.

Rozdělení do skupin ve druhé lize

Sever: HC Vlci Jablonec nad Nisou, MOSTEČTÍ LVI, HC Děčín, HC Řisuty, HC Draci Bílina, BK Nová Paka, HC Stadion Vrchlabí, HC Trutnov, HC RODOS Dvůr Králové.

Střed: HC David servis České Budějovice, HC Tábor, IHC Písek, SHC Klatovy, HC Příbram, China Golden Dragon, HC Kobra Praha , NED Hockey Nymburk, SC Kolín.

Východ: BK Havlíčkův Brod, SKLH Žďár nad Sázavou, HC Moravské Budějovice 2019, HK Opava, SHK Hodonín, DRACI ŠUMPERK, HC Nový Jičín, HC TATRA Kopřivnice, HC Bobři Valašské Meziříčí.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz