NHL se za rok vrátí do Prahy! Přiletí Krejčí s Pastrňákem

Foto: nhl.cz

8. listopadu 19:21

Jan Šimek

Letos si fanoušci v Praze vychutnali otevírací duel NHL mezi Philadelphií a Chicagem. Příští rok mohou čeští fanoušci v rámci NHL Global Series zavítat na utkání slavné zámořské soutěže znovu. V Česku se představí hokejisté Bostonu v čele s Davidem Krejčím a Davidem Pastrňákem, jejichž tým v Praze vyzve Nashville.

HokejkaTV

Hokejisté Bostonu se v otevíracím utkání sezony 2020-2021 představí v duelu s Nashvillem. Do Evropy vyráží i další zámořská mužstva. Colorado a Columbus se ukážou ve finských Helsinkách. Boston čeká i exhibice, v níž se střetne s německým Mannheimem. Nashville změří síly se švýcarským Bernem.

Praha čekala na návrat NHL devět let. Letos v O2 areně slavili hokejisté Philadelphie, kteří porazili Chicago v poměru 4:3. V Česku se týmy NHL poprvé představily v roce 2008, kdy dva zápasy sehráli New York Rangers a Tampa Bay Lightning.

O dva roky později se v Praze představili ve dvou utkáních hráči Bostonu a Phoenixu. V říjnu 2020 tak půjde o historicky pátou bitvu klubů NHL v české metropoli. Hokejoví příznivci se tak mohou těšit i na česká esa, která nastupují za Boston David Krejčí a David Pastrňák, by měla být hlavním lákadlem pro fanoušky.

Nejslavnější hokejová liga světa má letos ještě zastávku ve Švédsku. Ve Stockholmu proti sobě dnes a během soboty sehrají dva zápasy hokejisté Buffala a Tampy Bay.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz