Netradiční tréninkový zápas. Slavia nestačila mladým Korejcům

Foto: hc-slavia.cz

Sešívaní jsou na ledě teprve chvíli, v úterý si ale zkusili první utkání. To bylo sice tréninkové a neoficiální, přesto se jednalo o zajímavou prověrku.

Na svém ledě totiž vyzvali tým Yonsei University. Tento korejský celek je v Edenu na soustředění.

A proti prvoligovému klubu z Česka si poradil 3:1.

Je nutno poznamenat, že Slavia nasadila do hry hlavně mladé hráče nebo hokejisty, kteří jsou u Pražanů na zkoušce.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený HC Slavia Praha (@hcslavia)

„Mladí Korejci si vypracovali do poloviny utkání tříbrankový náskok, a i když měli slávisté optickou převahu, dokázali ve třetí třetině už jen snížit," komentuje klub z Prahy.

O snížení se postaral druhý nejstarší hráč na hřišti Tomáš Pšenička (23 let).

V brance se vystřídali 19letý Michal Pittr a 17letý Tomáš Volevecký.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 남경빈 (@_kyung_bin)

Pražané testují v přípravě hned osm hokejistů. A všichni nastoupili i v úterním neoficiálním zápase.

A to obránci Zoran Fiala a Dominik Němeček. Z útočníků se jedná o Maxima Havrdu, Vladislava Houšku, Tomáše Labuzíka, Daniila Petrova, Petra Šímu a Štěpána Turka.

Sestava Slavie proti Yonsei University: Pittr (od 31. Volevecký) - Fiala, Hejda, Klikorka, Němeček - Brož, Havrda, Houška, Labuzík, Petrov, Pšenička, Strnad, Šíma, Turek, Všetečka.

Aktuální složení kádru HC Slavia Praha

Brankáři:
Roman Málek, Michal Pittr, Tomáš Volevecký

Obránci:
Jindřich Barák, Tomáš Duda, Tadeáš Hejda, Karel Klikorka, Jakub Matyáš, Šimon Szathmáry, Dušan Žovinec (na zkoušce jsou Zoran Fiala, Dominik Němeček).

Útočníci:
Jaroslav Brož, Jan Kern, Tomáš Knotek, Pavel Mrňa, Michal Poletín, Tomáš Pšenička, Vladimír Růžička, Lukáš Strnad, David Šteiner, Robin Všetečka, Lukáš Žejdl (na zkoušce jsou Maxim Havrda, Vladislav Houška, Tomáš Labuzík, Daniil Petrov, Petr Šíma, Štěpán Turek).

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz