Nemilá ztráta! Litoměřice na tři měsíce přijdou o zkušeného beka

Foto: Karolína Štolcová, hclitomerice.cz

Jiří Jebavý kvůli zranění nestihne start Chance ligy. Jeho rekonvalescence bude trvat až několik měsíců, Stadion proto shání náhradu.

NHL 20

„Řešíme doplnění obrany, kde nám do listopadu vypadl jeden hráč," přiznal v rozhovoru pro Deník asistent trenéra Daniel Tvrzník.

Jebavý patří k lídrům týmu a ve 30 letech je třetím nejstarším hráčem na soupisce. Loni dělal asistenta kapitána a nastoupil do 60 zápasů (1+8). Ve statistice +/- (+14) byl druhým nejlepším zadákem Stadionu.

Vynikal v oslabení, při blokování střel a nenechával se zbytečně vylučovat. Zkrátka je to poctivý defenzivní bek, na kterého je spolehnutí. 

Teď bohužel přišlo vážné zranění.

Jak Litoměřice tuto citelnou ztrátu zalepí?

Aktuální soupiska HC Stadion Litoměřice

Brankáři: Adam Beran, Tomáš Král.

Obránci: Jiří Jebavý, František Klejna, Miroslav Kukla, Patrik Marcel, Aleš Pavlas, Radek Procházka, Jan Strejček, Jan Mlčák, Tomáš Dajčar.

Útočníci: Dominik Arnošt, Ondřej Damašek, Jan Grim, Peter Jánský, Martin Kadlec, Kristian Kangas, Markus Korkiakoski, Dominik Sklenář, Přemysl Svoboda, Otakar Šik, Martin Štohanzl, Daniel Voženílek, Vojtěch Kropáček, David Vitouch, Kamil Hajšman.

Foto: Karolína Štolcová, hclitomerice.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz