Němec ukázal nevídaný kousek, Straka byl vykázán ze střídačky

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

Nestává se příliš často, aby byl trenér vykázán ze střídačky. Obzvláště v přípravném zápase a navrch v souboji dvou spolupracujících týmů...

HokejkaSHOPvanoce

Duel druholigových Klatov s extraligovou Plzní nepostrádal tvrdost, emoce a takřka polovinu zápasu ani překvapivý výsledek. Domácí vedli 2:1, jenže pak doplatili na technická vyloučení.

Hradec zdolal Orly, Piráti ukázali obrat. Němec nasázel pět gólů »

Zdržování hry na buly, následně stejný trest pro hráčskou lavici, pak další dvojka za zastrčený dres a opět protesty, které odnesl trenér Michal Straka vyšším trestem a vykázáním z lavičky.

Plzeň, která hrála na tři pětky a v dost okleštěné sestavě, využila frustrace domácích, od 30. do 39. minuty nasázela soupeři hned pět branek a nakonec se radovala z vysokého vítězství 8:2.

5 gólů? Premiéra! Snad bude pokladník shovívavý

Hvězdou zápasu se stal plzeňský útočník Vojtěch Němec, který se blýskl pěti góly. „Za áčko se mi to určitě nikdy nepovedlo, možná někdy v juniorce,“ líčil v rozhovoru pro hcskoda.cz.

Dvaatřicetiletého střelce jistě nemine příspěvek do týmové kasy. „Doufám, že to nebude moc. Přece jen to byli kluci z druhé ligy, tak snad bude pokladník shovívavý,“ usmíval se Němec.

Nerad bych se teď vystřílel, snad mi forma vydrží

V přípravě se mu dařilo, za pět utkání se trefil celkem sedmkrát. „Nerad bych se teď vystřílel, soutěž začne až 14. září, tak snad mi forma vydrží,“ přála si ofenzivní posila plzeňského týmu.

Indiáni generálku na blížící se start nového ročníku Ligy mistrů zvládli. Do soutěže vstoupí ve čtvrtek 30. srpna doma proti švýcarskému Luganu, o dva dny později hostí finskou Jyväskylu.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz