Němec bude propuštěn z nemocnice, po ošklivém střetu má nařízený klid

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

Z Plzně přišla dobrá zpráva! Útočník Vojtěch Němec bude po velice ošklivém pádu na mantinel už během pondělí propuštěn z nemocnice do domácího ošetřování.

Nový fanshop

K hrozivému střetu s olomouckým Janem Švrčkem došlo už v páté minutě utkání. Vojtěch Němec nekontrolovaným pádem narazil na mantinel, měl zapadlý jazyk, utrpěl otřes mozku a Home Monitoring Arénu opouštěl v nehokejové pozici na nosítkách.

„Shodou okolností jsem mu i nahrával, viděl jsem to zblízka a nebyl to pro mě hezký pohled. Je to na sudích a jejich posouzení. Myslím si o tom své, ale my se na to určitě nevymlouváme. Tahle situace nám zápas neprohrála!“ prozradil Roman Vráblík.

Němec okamžitě zamířil do nemocnice, první prognózy hovořily o dvoutýdenní pauze. „Dnes už bude zkušený útočník propuštěn do domácího léčení, ale má prozatím nařízený minimálně týden absolutní klid,“ uvedl klub na svých webových stránkách.

Drama v Plzni! Němcovi zapadl jazyk, je v nemocnici

„Zároveň je v kontaktu s kabinou indiánů a děkuje všem, především plzeňským fanouškům, za vyjádření podpory. Všechny pozdravuje!“ Němec je druhým nejproduktivnějším hráčem Plzně v probíhající sezoně, za 37 utkání nasbíral 35 bodů (21+14).


Sázej na zápasy MS s bonusem 500 Kč od Sazkabetu!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz