Nemám se čeho bát, tvrdí Uher po bitce s Jánošíkem. Rváči už neměli síly

Foto: Jan Beneš, hcsparta.cz

Nejen hattrick Richarda Jarůška a premiérové čisté konto brankáře Samiho Aittokallia. Reprízu loňského finále mezi Spartou a Libercem okořenil také pěstní souboj Dominika Uhra s Adamem Jánošíkem. "Jen škoda, že už jsme neměli moc sil," hlásí sparťanský útočník po vítězství 3:0 na klubovém webu.

Plekanec Chance liga

Oba kohouti shodili rukavice v čase 58:03, už za rozhodnutého stavu 3:0. "Nebyl moc nadšený, že jsem ho dohrál a vzešla z toho bitka," usmívá se Dominik Uher. "Bylo to tam dohrané trochu pozdě, tak jsme se na sebe podívali a šli do toho," líčí pro iSport.cz Adam Jánošík.

Bitka Dominika Uhra s Adamem Jánošíkem

Pěstní výměna názorů potěšila více než deset tisícovek fanoušků, ale neměla vítěze. "Škoda, že to bylo až na konci střídání, takže ani jeden z nás neměl tolik sil. Proto to bylo kratší, než jsme nejspíš oba předpokládali. Ale třeba příští zápas," usmívá se spokojenější z rváčů.

"Herně jsme se zvedli, hrajeme víc fyzicky a hlavně bojovnost šla ohromně nahoru."

Ten ocenil bitkařské kvality svého soupeře, který v tomhle ohledu není žádným začátečníkem. "Šlo vidět, že zná nějaké úchopy. Vím o tom, že se to nebojí shodit a nějakou historii v bitkách už za sebou má. Já se ale nemám čeho bát. Vím, co dělám," říká Uher odhodlaně.

Richard Jarůšek sestřelil Bílé Tygry hattrickem

Sparťané důležitou bitvu s Bílými Tygry zvládli, po hattricku Richarda Jarůška brali vítězství 3:0. "Máme obrovskou radost hlavně z toho, že jsme konečně vzadu udrželi nulu. Je to dobře i pro Samiho, protože je to super gólman. Má formu a přináší nám to výhry," pokyvuje.

Parta kolem trenérů Výborného, Nedvěda a Janečka se po domácích triumfech nad posledními dvěma mistry vyhoupla na sedmou příčku tabulky. "Herně jsme se zvedli, hlavně bojovnost šla ohromně nahoru. Hrajeme víc fyzicky, a to nám přináší ovoce," má jasno Uher.

Sestřih utkání HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz