Nejdřív Rosandič, teď Doležal. Přerov reaguje na marodku a doplňuje kádr

Foto: hokejprerov.cz

24. listopadu 2017, 17:33

Adam Bagar

Zubry trápí rozsáhlá marodka, v posledním střetnutí na ledě Havířova navíc ztratili i zkušeného Karla Pláška. Tamní vedení reaguje posílením ofenzivy, přerovský dres oblékne útočník Tomáš Doležal! Na Hanou přichází formou měsíčního hostování ze Slavie a s možností opce do konce sezony. Klub o tom informuje na svém webu.

Fanshop

„Nepříjemně se nám rozšiřuje marodka, v zápase s Havířovem se nám zranil i Karel Plášek. K dispozici teď nebude ani Honza Berger. Zlín nám už bohužel nepustí ani Michala Popelku a Šumperk Luboše Kovaříka. Navíc jsme po odchodu Gregora Koblara chtěli přivést útočníka,“ vysvětluje sportovní manažer Zubrů Pavel Hanák.

„Tomáš Doležal se nám hodí do kádru typově i povahově. Pevně věřím, že využijeme opci a zůstane u nás až do konce sezony.“

„Nabídek jsme měli více, ale nakonec jsme si vybrali právě Tomáše Doležala. Hodí se nám do kádru typově i povahově. Samozřejmě jsme se museli dívat i na finanční stránku. S Tomášem jsme se na podmínkách domluvili během chvíle. Měl obrovský zájem hrát za Přerov,“ těší Hanáka, jenž přivedl útočníka zatím jen na měsíc.

„Pevně věřím, že využijeme opci a zůstane u nás až do konce sezony,“ doplňuje k příchodu Tomáše Doležala, který v letošním ročníku oblékal dres Kobry Praha ve třetí nejvyšší soutěži. V případě, že se vše podaří administrativně dořešit, mohl by slávistický odchovanec nastoupit za Zubry už v sobotu proti Českým Budějovicím.

Zubrům už v Havířově pomohl gólem hradecký Rosandič

Syn bývalého československého a českého reprezentanta Jiřího Doležala má na kontě celkem 66 extraligových duelů v barvách Slavie a Litvínova, kterému vypomáhal v předchozích dvou ročnících. Ve druhé nejvyšší soutěži zapsal 259 startů a 102 bodů, postupně hájil barvy Havlíčkova Brodu, Litoměřic, Berouna, Slavie a Mostu.

Zubři už ve středu v kádru přivítali hradeckého obránce Mislava Rosandiče, který jim hned pomohl gólem k vítězství 5:4 na havířovském ledě. Naopak mimo hru měli Lubomíra Malinu, Zdeňka Čápa, Matouše Kratochvíla a Filipa Dvořáka, kteří se zranili v zápasech s Benátkámi nad Jizerou, Litoměřicemi a proti pražské Slavii.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz