Nejdřív Kodýtka a Eberleho, teď i Straku. Plzeň si pojistila celý útok

Foto: hcskoda.cz

Vedení extraligové Plzně si pojistilo služby produktivního útočníka Petra Straky, který prodloužil smlouvu až do konce sezony 2020/21. Klub o tom informoval v tiskové zprávě.

HokejkaSHOPvanoce

„Oba spolu s Petrem Strakou tvoří lajnu, která si dlouhodobě drží vysoký standard. Proto jsme rádi, že se nám podařilo s nimi prodloužit kontrakty,“ liboval si nedávno po podpisech Petra Kodýtka a Jana Eberleho plzeňský sportovní manažer Tomáš Vlasák.

„Tento útok si dlouhodobě drží vysoký standard. Doufáme, že všichni tři budou v nastavených výkonech pokračovat."

Ten teď udržel i třetího z produktivní útočné formace – Petra Straku. „Jsme rádi, že jsme se dohodli i s ním. Je to náš odchovanec, o to je vše příjemnější. Doufáme, že všichni tři budou v nastavených výkonech pokračovat," přál si trojnásobný mistr světa.

Šestadvacetiletý Straka, který dlouhých osm let působil v zámoří a na kontě má i tři starty ve slavné NHL, se do mateřského klubu vrátil v minulé sezoně, na jejímž konci hrál i za Jihlavu. V úvodu tohoto ročníku neuspěl v Hradci, pár dní nato se vrátil domů.

TABULKA PRODUKTIVITY HC ŠKODA PLZEŇ »

Dravý útočník v letošní sezoně sehrál v modrobílém dresu 36 zápasů. Zapsal v nich 19 bodů za sedm branek a 12 nahrávek, dalších šest bodů přidal v Lize mistrů. Straka je v tabulce týmové produktivity čtvrtý, víc bodů mají jen Milan Gulaš a Vojtěch Němec.

Soupiska HC Škoda Plzeň

Brankáři:
Dominik Frodl, Kristian Kolář, Dmitrij Miltchakov.

Obránci:
Conor Allen, Peter Čerešňák, Nick Jones, Lukáš Kaňák, Jakub Kindl, David Kvasnička, Lukáš Pulpán, Roman Vráblík.

Útočníci:
Jan Eberle, Petr Eret, Milan Gulaš, Miroslav Indrák, Matyáš Kantner, Denis Kindl, Petr Kodýtek, Jan Kovář, Jaroslav Kracík, Ondřej Kratěna, Jan Matiášek, Václav Nedorost, Vojtěch Němec, Jakub Pour, Miroslav Preisinger, Josef Roubal, David Stach, Petr Straka.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz