Nefér zákrok! Okál drsně sestřelil Koloucha, poslal ho do nemocnice

Jen minutu a 47 sekund sehrál v bitvě Zlína s Olomoucí domácí útočník Zdeněk Okál. Pak předvedl velmi nešetrný zákrok na Petra Koloucha, po němž utkání pro oba aktéry skončilo.

Nový fanshop

K nepříjemnému momentu došlo v čase 8:58. Zatímco Zdeněk Okál musel předčasně do kabin s trestem na pět minut plus do konce utkání za nedovolené bránění a může čekat jistě nějaký přídavek od disciplinárky, Petr Kolouch zamířil na vyšetření do nemocnice.

„Zatím víme, že má zlomený nos,“ hlásil na tiskové konferenci bezprostředně po zápase kouč Mory Zdeněk Moták, který se vyjádřil i k nechutnému zákroku zlínského útočníka. „Bylo to nesportovní. Hlavně nekolegiální. A nefér,“ kroutil hlavou po vydřeném vítězství 2:1.

Tvrdý zákrok Zdeňka Okála na Petra Koloucha

Domácí asistent Martin Hamrlík nekličkoval, dobře věděl, že Okál přestřelil. „Byl to zbytečný faul, nic neřešící hit. Za své jednání je zodpovědný, hráči přece k sobě musejí mít respekt. Tohle určitě nechceme, aby se v našem týmu děly takové zákroky,“ zlobil se.


Sázej na zápasy MS s bonusem 500 Kč od Sazkabetu!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz