Nečekaný odchod. Řisuty přišly o slávistického odchovance

Foto: Facebook HC Řisuty

13. října 2020, 15:28

Adam Bagar

Druholigové Řisuty hlásí ztrátu v ofenzivních řadách, po více než čtyřech letech se v klubu loučí útočník David Vyskočil. Buldoci o tom informovali na své facebookové stránce.

Aplikace Tipsport extraligy

„V týmu Řisut skončil z osobních důvodů,“ uvedl klub k nečekanému konci 24letého hokejisty, který s buldokem na hrudi působil nepřetržitě už od hokejového ročníku 2016/17.

Celkem ve druhé lize odehrál 136 zápasů s bilancí 21 branek a 39 nahrávek. V aktuální sezoně stihl jediné utkání, v Písku při porážce 3:4 v prodloužení vyšel bodově naprázdno.

David Vyskočil je odchovancem pražské Slavie, za kterou hrál postupně ve všech mládežnických kategoriích. V juniorce za dvě sezony nasbíral 100 startů a 17 bodů (7+10).

„Díky za vše, Vysky!“ zní z Řisut. Ty zatím ve skupině Jih čekají na premiérové vítězství, když ve čtyřech duelech zapsaly jen po bodu proti už zmíněnému Písku a s Příbramí.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz