Návrat po třech letech. Chomutov si další posilu vyhlédl v Chance lize

Foto: piratichomutov.cz

Piráti při budování soupisky pro novou sezonu dál sází na hráče se znalostí severočeského prostředí. Do tohoto konceptu zapadá také obránce Jakub Váchal.

Fanshop národního týmu

Klub o jeho příchodu informoval prostřednictvím svých oficiálních stránek.

21letý Váchal do chomutovské mládeže přešel během ročníku 2017/18, první starty mezi seniory si připsal následující sezonu. 

Následně zamířil do Hradce Králové, kde nastupoval převážně za juniorku. Během svého dvouletého působení nicméně navýšil počet představení v extralize na osm a zapracoval se do sestavy prvoligového Kolína.

Za Kozly stihl 63 utkání s bilancí tří gólů a čtyř asistencí. Jeho čas na ledě se loni pohyboval kolem jedenácti minut, ve statistice plus minus pak skončil na sedmi záporných bodech.

„Jedná se o mladého perspektivního obránce, který hrál dva roky stabilně první ligu a nahlédl i do extraligy.“

„Jedná se o mladého perspektivního obránce, který hrál dva roky stabilně první ligu a nahlédl i do extraligy,“ říká chomutovský manažer Jiří Sochor.

„Jeho fyzické parametry odpovídají obránci, kterého jsme do týmu hledali,“ přidává.

Odchovanec plzeňského hokeje má po comebacku k Pirátům velkou motivaci. „Soutěž neberu jako krok zpět, ale jako šanci hrát víc a ukázat, že na profesionální hokej pořád mám,“ podotýká.

„Soutěž neberu jako krok zpět, ale jako šanci hrát víc.“

„Měl jsem jasno, že ve druhé lize chci jedině do Chomutova, protože to tu znám a mám krásné vzpomínky,“ odhaluje dál Váchal.

Piráti se ve 2. lize zařadí mezi největší favority: hrát za ně budou kromě dalších známých jmen třeba litvínovské legendy Viktor Hübl a František Lukeš.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz