Nádherný okamžik při galavečeru NHL, malý chlapec dojal celý sál

Foto: bleacherreport.com

20. června 19:28

Adam Bagar

Během středečního slavnostního vyhlášení cen NHL v Las Vegas se na pódiu představil také malý chlapec, který se postaral o nejdojemnější moment celého večera.

HokejkaTV

NHL nevyhlašovala jen největší hokejové hvězdy uplynulé sezony, ocenila i nejemotivnější moment. Na základě hlasování fanoušků se jím stal příběh teprve jedenáctiletého Andersona Whiteheada, jenž loni v listopadu přišel o maminku, která zemřela na rakovinu.

Ještě před smrtí slíbila, že synovi zajistí schůzku s jeho velkým brankářským idolem Careym Pricem. Zásluhou tety k ní v březnu skutečně došlo. Vzala chlapce na trénink, kde se slzami v očích požádal oporu Montrealu o autogram a dostalo se mu i srdečného objetí.

Foto: etcanada.com

Příběh měl pokračování právě ve Vegas. Když byl Whitehead pozván na pódium, za ním se na obrazovce objevil Price. „Tvoje maminka byla výjimečná žena. Na možnost sdílet tenhle zážitek s tebou, byť byl nesmírně smutný, nikdy nezapomenu,“ řekl ve videu.

Pak se odmlčel a ze zákulisí přišel osobně. „Mám pro tebe dvě věci. Tou první je dres a druhou otázka: Chceš se zúčastnit All Star Game?“ zeptal se klučiny. „Ano“ řekl bez váhání dojatý Anderson. Celý sál byl už v tu chvíli na nohou a tleskal. Vskutku dojemný okamžik!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz