Momenty 2. ligy: Vrchlabí nadělovalo, obrat Řisut i výjezd Slezanu

Foto: facebook.com/hcslezan

9. února 20:57

Michal Hladký

V sobotních druholigových zápasech nebylo o branky nouze. Vrchlabí naprosto smetlo Bílinu a podobně si počínaly některé další týmy. A Nová Paka? Ta na sobotní zápas nezapomene asi hodně dlouho.

partneři českého hokeje

3 zápasy = 42 gólů. Sobotní kolo přineslo debakly
Házenou připomněly divákům některé výsledky tohoto kola, které skončily jasnými debakly. Vrchlabí smetlo 15:0 Bílinu, Kolín vyškolil českobudějovický David Servis 10:1 a Šumperk si poradil se Žihadly z Moravských Budějovic 12:4.

Otočit zápas během šesti vteřin? Pro Buldoky žádný problém!
Časomíra ukazovala 59:37 a domácí Řisuty prohrávaly s Novou Pakou 3:4. Že by to domácí zabalili? Nikoliv! Během šesti vteřin vsítili dvě branky a postarali se o nejzářivější moment celého kola. 

Foto: FB: HC Řisuty

Vrchlabí si zpestřilo pauzu zápasem s Pardubicemi
Extraligové Pardubice využily reprezentační přestávky a vyzvaly v přátelském zápase druholigové Vrchlabí. Podkrkonošský celek rozhodně ostudu neudělal, s o poznáním lepším soupeřem prohrál pouze 2:4. Více o zápasu čtete ZDE.

Foto: FB: HC Vrchlabí

Gebauer — Hodonín 3:2
Kopřivnice porazila jihomoravský celek 4:2. Hattrickem se blýskl Robin Gebauer, jemuž by tedy měli spoluhráči platit zlatem. Jenže jak to v hokejových kabinách bývá, do klubové kasy většinou platí ten, kdo hattrick vstřelil. 

Chvála pro opavské fanoušky
Trenér Opavy si nemohl vynachválit podporu svých fanoušků při zápase v Novém Jičíně. Příznivců Slezanu se do dějiště zápasu vydalo několik desítek, a to včetně bývalého opavského hráče Radka Tůmy

Řisuty pod dozorem kladenského trenéra
V zápase proti Nové Pace se vžil do role trenéra domácích Buldoků Jan Kregl, tedy asistent trenéra kladenských Rytířů. Vzhledem k tomu, jak utkání dopadlo, se tato varianta ukázala jako více než zajímavá.  

Kopřivnická děkovačka
Kopřivnice porazila ve dvou dnech Havlíčkův Brod a Hodonín. Jak se hokejisté odvděčili svým skvělým fanouškům? Přesně takhle ↓. 

První gól za Vrchlabí pro sedmnáctiletou naději 
Je mu teprve sedmnáct, přesto od půlky ledna už pravidelně nastupuje za Vrchlabí. Nyní se Radimu Šlaicherovi  poprvé poštěstilo skórovat, proti Bílině se prosadil hned dvakrát. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz