Momenty 2. ligy: Podkrkonošské derby, posila z NHL a Movember

Foto: FB: Zajímavosti na hokejových tribunách

7. listopadu 2019, 19:37

Michal Hladký

Je za námi další kolo třetí nejvyšší české hokejové soutěže, které nám klasicky přineslo spoustu zajímavých momentů. Tradiční derby se odehrálo ve Vrchlabí, avšak situací, které stojí za připomenutí, je daleko více.

Nový fanshop

Exžralok posílil Jablonec
Ve středu absolvoval svůj letošní první zápas za Jablonec Tomáš Plíhal, tedy hokejista, jenž v dresu San Jose nastřádal 89 zápasů, ve kterých si připsal na své konto šestnáct kanadských bodů. Zkušený útočník přešel k Vlkům z pražské Kobry, kde ve dvanácti zápasech bodoval šestadvacetkrát. Plíhal se ukázal nejlépe, jak jen mohl. Proti Bílině jednou skóroval a na dvě branky nahrál. 

Prezident pokladníkem!
Před duelem Dvora Králové proti Lvům z Mostu musel někdo u pokladen obsloužit skoro 500 příchozích diváků, a tak se této činnosti ujal sám prezident klubu Vasilis Teodorisis.

 

Jediný hattrick kola padl na Kobře
Zápas Klatov s pražskou Kobrou měl jasný průběh, a to i díky Jakubu Procházkovi, jenž se zasloužil o tři přesné zásahy a jednu asistenci. Jeho celek porazil Kobru vysoko 8:1.

Derby Vrchlabí s Trutnovem ozdobilo parádní choreo
Domácí Stadion ovládl vyhrocený zápas proti Trutnovu jasně 5:0, avšak hráči nebyli jediní, kteří se předvedli v pozitivním světle. Na stadion si našlo cestu přes 1700 diváků, jimž se podařilo utvořit krásnou atmosféru doplněnou pohlednou prezentací. 

Foto: FB: Zajímavosti na hokejových tribunách

Narozeninová oslava s vítěznou příchutí
Stylově oslavil své dvaadvacáté narozeniny opavský Jakub Hendrych, jemuž se podařilo ve vítězném zápasu s Valašským Meziříčím (5:1) připsat i jeden gól. 

 

Děsivá budějovická přesilovka
Moment, který rozhodl zápas. Žihadla prohrávala ve Žďáru 2:4. Toto nelichotivé skóre mohla alespoň zkorigovat v přesilové hře, která ovšem místo toho přinesla další dva zásahy do domácí sítě. 

Za svým týmem vždy a všude!
Dva fanoušci Mostu vážili cestu do Královéhradeckého kraje, kde jejich Lvi čekal Dvůr Králové. Vraceli se s prohrou 1:6, avšak si troufám tvrdit, že výletu nelitovali. 

Movember v plném proudu
K projektu, který má zvýšit povědomí o typicky mužských nemocech, jakými jsou například rakovina prostaty nebo varlat, se přihlásil i Dvůr Králové. Podpořit akci můžete tak, že si budete po celý listopad pěstovat knírek. 

 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz