Zápasy

Příklepy

6. 1. - 10:58

MS juniorek živě na YouTube kanálu IIHF

Všechna utkání mistrovství světa žen do 18 let z japonského Obihira, včetně účinkování českého týmu, živě přenáší Mezinárodní hokejová federace na svém YouTube kanále. Zápasy můžete sledovat zde.

5. 1. - 21:31

Semináře Českého hokeje pokračují v Plzni

Další ze série seminářů Českého hokeje pro rodiče a trenéry na téma výchovy mladého sportovce se koná v úterý 8. ledna od 17 hodin v areálu Západočeské univerzity v Plzni. Plakát s dalšími informacemi najdete zde.

10. 12. - 15:27

Přímé přenosy z World Junior A Challenge

Web Hockey Canada odvysílá přímé přenosy ze všech utkání turnaje World Junior A Challenge v Bonnyville, kterého se od 9. do 16. prosince účastní česká reprezentace do 19 let. Streamy najdete u příslušných zápasů na této stránce.

15. 11. - 12:04

Trénink mimo mantinely: Stahovačka

V osmém díle seriálu Trénink mimo hokejové mantinely se trenér Radek Hlavatý věnuje tomu, jak správně provést a nacvičit stahovačku. Video najdete zde.

7. 11. - 11:03

Další seminář pro rodiče a trenéry v Litoměřicích

Po Třinci, Brnu a Praze míří seriál seminářů na téma "Role rodičů ve výchově sportovce" do Litoměřic. Další díl se uskuteční ve čtvrtek 15. listopadu od 17 do 19 hodin v Kulturním a konferenčním centru v ulici Na Valech. Plakát k akci si můžete stáhnout zde.

Video

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz