Zápasy

Příklepy

8. 12. - 10:47

Vstupenky na další přípravné zápasy před MS 20

V prodeji jsou vstupenky na další přípravná utkání před MS do 20 let. Informace o lístkách na zápas Finsko – Německo, hraný v sobotu 21. prosince v brněnských Lužánkách, najdete na webu Techniky Brno. Lístky na zápas USA – Německo v pondělí 23. prosince v Havířově pořídíte přes on-line systém místního klubu.

28. 11. - 15:42

Posun přípravného utkání U20 Švýcarsko – Kanada

V rozpisu přípravy před mistrovstvím světa do 20 let došlo k drobnému posunu, zápas Švýcarsko – Kanada ve čtvrtek 19. prosince začne až v 18:15 (místo 17:30). Utkání hostí brněnská DRFG arena, zatímco sobotní duel Německo – Finsko se odehraje ve Sportcentru Lužánky. Celý rozpis najdete zde.

28. 11. - 14:35

Zápas juniorů Hradec – Chomutov odložen

Původně plánované páteční utkání turnaje O Pohár DHL mezi Mountfieldem HK a Piráty Chomutov je odloženo, a to z důvodu marodky v týmu Pirátů. Jednání o náhradním termínu zápasu probíhají.

15. 11. - 17:02

Ondřej Pavel podepsal smlouvu na univerzitě

Odchovanec pražské Kobry Ondřej Pavel podepsal za mořem smlouvu s Minnesota State University a od příští sezony bude hrát nejvyšší divizi NCAA. Devatenáctiletý Pavel působí druhým rokem v USHL, letos vede tým Fargo Force jako kapitán.

8. 11. - 10:40

Streamy z turnaje dvacítek ve Finsku

Také zápasy turnaje čtyř zemí do 20 let v Helsinkách můžete sledovat v přímých přenosech, a to na YouTube kanálu finské asociace. Češi hrají postupně se Švédskem, Finskem a Ruskem.

Video

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz