Zápasy

Příklepy

3. 10. - 11:56

Havířov má marodku, v Přerově hrát nebude

Čtvrteční utkání ELIOD Extraligy dorostu mezi Přerovem a Havířovem je kvůli marodce v týmu AZetu odloženo. Dohrát by se mělo v úterý 12. listopadu od 17:30.

25. 9. - 17:40

Zápas dorostu Chomutov – Kobra odložen

Ze čtvrtečního programu ELIOD Extraligy dorostu ubylo utkání Chomutova s Kobrou. V kádru Pražanů řádí marodka, zápas bude dohrán v náhradním termínu.

24. 9. - 20:05

Petr Čajka byl povolán do áčka Ženevy

Útočníka reprezentační dvacítky Petra Čajku čeká v úterý premiéra v nejvyšší švýcarské soutěži NLA. Z juniorky byl v době marodky povolán do A-týmu Servette Ženeva.

24. 9. - 12:11

Junior Adam Popelka mění Kometu za Chomutov

Osmnáctiletý útočník Adam Popelka mění v juniorském turnaji O Pohár DHL dres. Z Komety, za niž letos odehrál tři utkání bez bodu, přestupuje do Chomutova. Nastoupit by měl poprvé už v úterý na ledě Plzně, informoval o tom facebook Pirátské naděje.

24. 9. - 8:02

Jakub Lauko dal v přípravě za Boston krásný gól

Juniorský reprezentant Jakub Lauko se v přípravném zápase na NHL Bostonu s Philadelphií blýskl nádherným gólem, kterým pomohl Bruins k vítězství 4:3 v prodloužení. Na gól se můžete podívat tady.

Video

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz