Regionální liga juniorů

RLJ – nadstavba O

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Ústí nad Labem 8 7 1 0 0 55:27 23 6.88 3.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kobra Praha 8 4 1 0 3 36:27 14 4.50 3.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Hvězda Praha 7 4 0 0 3 35:31 12 5.00 4.43 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Kralupy nad Vltavou 7 3 1 1 2 29:25 12 4.14 3.57 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Kadaň 8 3 0 1 4 40:46 10 5.00 5.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Litoměřice 8 3 0 0 5 25:38 9 3.13 4.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Karlovy Vary B 8 1 2 1 4 24:31 8 3.00 3.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Klatovy 8 1 0 2 5 33:52 5 4.13 6.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba P

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Písek 6 6 0 0 0 32:13 18 5.33 2.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Žďár nad Sázavou B 7 5 0 0 2 27:13 15 3.86 1.86 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Příbram 8 5 0 0 3 41:28 15 5.13 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Třebíč 8 4 0 1 3 38:42 13 4.75 5.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J České Budějovice B 6 4 0 0 2 23:23 12 3.83 3.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Kolín 8 2 1 0 5 25:32 8 3.13 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Tábor 7 2 0 0 5 25:37 6 3.57 5.29 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Jindřichův Hradec 8 0 0 0 8 19:42 0 2.38 5.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba R

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Litomyšl 8 6 1 0 1 42:18 20 5.25 2.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Pardubice B 8 6 0 1 1 52:21 19 6.50 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Krkonoše 7 5 0 0 2 32:22 15 4.57 3.14 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Česká Třebová 8 3 0 1 4 34:45 10 4.25 5.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Světlá nad Sázavou 8 3 0 0 5 24:27 9 3.00 3.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Nová Paka 7 3 0 0 4 19:33 9 2.71 4.71 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Nové Město nad Metují 8 2 1 0 5 25:37 8 3.13 4.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Jaroměř 8 1 0 0 7 18:43 3 2.25 5.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba S

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Warriors Brno 8 7 0 0 1 32:12 21 4.00 1.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Šumperk 8 6 0 1 1 28:12 19 3.50 1.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Opava 8 5 1 0 2 35:28 17 4.38 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Valašské Meziříčí 8 4 1 0 3 29:26 14 3.63 3.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Poruba 8 3 1 1 3 29:21 12 3.63 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Český Těšín 8 2 0 1 5 20:27 7 2.50 3.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Kroměříž 8 2 0 0 6 28:34 6 3.50 4.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Hodonín 8 0 0 0 8 10:51 0 1.25 6.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění T

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Třemošná 7 6 0 1 0 59:12 19 8.43 1.71 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Mělník 7 5 1 0 1 52:20 17 7.43 2.86 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Rokycany 7 5 0 1 1 37:26 16 5.29 3.71 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Děčín 7 4 0 0 3 39:29 12 5.57 4.14 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Mostečtí Lvi 6 4 0 0 2 29:21 12 4.83 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Louny 7 3 0 0 4 21:47 9 3.00 6.71 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Klášterec nad Ohří 7 2 1 0 4 24:33 8 3.43 4.71 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Bílina 7 2 0 0 5 18:34 6 2.57 4.86 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Žebrák 6 1 0 0 5 16:40 3 2.67 6.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 J Ostrov 7 0 0 0 7 16:49 0 2.29 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění U

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Letňany 7 7 0 0 0 56:16 21 8.00 2.29 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J PZ Kladno 8 5 2 0 1 39:22 19 4.88 2.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Zbraslav 7 6 0 0 1 36:18 18 5.14 2.57 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Beroun 7 3 1 0 3 31:30 11 4.43 4.29 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Benátky nad Jizerou 8 3 0 1 4 28:29 10 3.50 3.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Poděbrady 7 2 1 0 4 25:28 8 3.57 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Kutná Hora 7 2 0 2 3 22:34 8 3.14 4.86 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Černošice 7 2 1 0 4 19:35 8 2.71 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Frýdlant 7 1 0 1 5 22:36 4 3.14 5.14 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 J Velké Popovice 7 0 0 1 6 15:45 1 2.14 6.43 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění V

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Chotěboř 6 6 0 0 0 28:9 18 4.67 1.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Velké Meziříčí 5 3 0 0 2 23:17 9 4.60 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Pelhřimov 5 3 0 0 2 15:15 9 3.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J DDM České Budějovice 4 2 0 0 2 21:9 6 5.25 2.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Český Krumlov 5 2 0 0 3 22:29 6 4.40 5.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Strakonice 5 1 0 0 4 9:32 3 1.80 6.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Hlinsko 4 0 0 0 4 11:18 0 2.75 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění X

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Chrudim 7 6 0 0 1 54:16 18 7.71 2.29 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Nový Bydžov 7 6 0 0 1 46:22 18 6.57 3.14 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Polička 5 4 0 0 1 36:20 12 7.20 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Lanškroun 7 3 1 0 3 35:32 11 5.00 4.57 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Lomnice nad Popelkou 7 3 0 1 3 38:40 10 5.43 5.71 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Opočno 7 3 0 0 4 27:38 9 3.86 5.43 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Dvůr Králové nad Labem 5 2 0 0 3 32:36 6 6.40 7.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Moravská Třebová 6 2 0 0 4 19:36 6 3.17 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Třebechovice pod Orebem 6 1 0 0 5 19:38 3 3.17 6.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 J Náchod 7 1 0 0 6 30:58 3 4.29 8.29 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění Y

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Uherský Brod 7 5 0 1 1 31:21 16 4.43 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Technika Brno 7 5 0 0 2 30:18 15 4.29 2.57 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Prostějov 6 3 1 0 2 28:20 11 4.67 3.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Orlová 6 3 0 0 3 28:21 9 4.67 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Frýdek-Místek 6 2 0 2 2 30:27 8 5.00 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Boskovice 6 2 0 2 2 22:34 8 3.67 5.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Černí Vlci 6 1 2 0 3 24:35 7 4.00 5.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Karviná 6 1 1 0 4 17:25 5 2.83 4.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Nový Jičín 6 1 1 0 4 18:27 5 3.00 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – A

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Příbram 8 6 0 0 2 49:19 18 6.13 2.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Klatovy 8 6 0 0 2 47:18 18 5.88 2.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Třemošná 8 5 0 0 3 49:21 15 6.13 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Rokycany 8 3 0 0 5 34:48 9 4.25 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Žebrák 8 0 0 0 8 9:82 0 1.13 10.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – B

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kadaň 8 8 0 0 0 82:15 24 10.25 1.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Karlovy Vary B 8 6 0 0 2 47:15 18 5.88 1.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Klášterec nad Ohří 8 3 0 0 5 21:48 9 2.63 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Mostečtí Lvi 8 2 0 1 5 30:48 7 3.75 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Ostrov 8 0 1 0 7 17:71 2 2.13 8.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – C

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Ústí nad Labem 10 10 0 0 0 129:19 30 12.90 1.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Litoměřice 10 7 0 0 3 71:31 21 7.10 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Děčín 10 6 0 0 4 55:59 18 5.50 5.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Mělník 10 5 0 0 5 69:53 15 6.90 5.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Bílina 10 1 0 0 9 27:86 3 2.70 8.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Louny 10 1 0 0 9 26:129 3 2.60 12.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – D

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Hvězda Praha 10 8 0 0 2 66:22 24 6.60 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kralupy nad Vltavou 10 8 0 0 2 50:17 24 5.00 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J PZ Kladno 10 6 0 0 4 49:31 18 4.90 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Letňany 10 6 0 0 4 38:34 18 3.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Beroun 10 2 0 0 8 21:67 6 2.10 6.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Zbraslav 10 0 0 0 10 17:70 0 1.70 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – E

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kobra Praha 10 9 0 0 1 65:19 27 6.50 1.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kolín 10 8 1 0 1 60:22 26 6.00 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Poděbrady 10 6 0 0 4 41:26 18 4.10 2.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Velké Popovice 10 2 1 1 6 26:48 9 2.60 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Kutná Hora 10 2 0 0 8 16:50 6 1.60 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Černošice 10 1 0 1 8 22:65 4 2.20 6.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – F

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Krkonoše 10 8 0 0 2 65:36 24 6.50 3.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Nová Paka 10 6 0 1 3 41:40 19 4.10 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Benátky nad Jizerou 10 5 1 0 4 36:34 17 3.60 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Lomnice nad Popelkou 10 4 1 1 4 48:51 15 4.80 5.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Nový Bydžov 10 3 0 1 6 38:57 10 3.80 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Frýdlant 10 1 1 0 8 39:49 5 3.90 4.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – G

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Písek 10 8 0 0 2 57:21 24 5.70 2.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Tábor 10 8 0 0 2 58:28 24 5.80 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J České Budějovice B 10 7 0 0 3 62:28 21 6.20 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J DDM České Budějovice 10 4 0 0 6 27:45 12 2.70 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Český Krumlov 10 2 0 0 8 32:75 6 3.20 7.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Strakonice 10 1 0 0 9 29:68 3 2.90 6.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – H

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Třebíč 10 8 0 1 1 53:20 25 5.30 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Jindřichův Hradec 10 6 2 0 2 50:35 22 5.00 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Žďár nad Sázavou B 10 7 0 0 3 46:23 21 4.60 2.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Pelhřimov 10 4 0 1 5 48:35 13 4.80 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Velké Meziříčí 10 2 1 0 7 25:55 8 2.50 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Vlašim 10 0 0 1 9 24:78 1 2.40 7.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – I

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Pardubice B 10 8 1 0 1 94:17 26 9.40 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Světlá nad Sázavou 10 8 0 0 2 36:25 24 3.60 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Chrudim 10 6 0 1 3 39:25 19 3.90 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Hlinsko 10 5 0 0 5 46:61 15 4.60 6.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Chotěboř 10 2 0 0 8 41:52 6 4.10 5.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Skuteč 10 0 0 0 10 15:91 0 1.50 9.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – J

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Litomyšl 10 8 0 1 1 82:22 25 8.20 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Česká Třebová 10 7 1 0 2 58:35 23 5.80 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Lanškroun 10 6 0 0 4 44:33 18 4.40 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Polička 10 6 0 0 4 43:39 18 4.30 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Moravská Třebová 10 2 0 0 8 18:59 6 1.80 5.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Choceň 10 0 0 0 10 6:63 0 0.60 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – K

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Nové Město nad Metují 10 10 0 0 0 80:22 30 8.00 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Jaroměř 10 8 0 0 2 88:34 24 8.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Dvůr Králové nad Labem 10 6 0 0 4 92:35 18 9.20 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Opočno 10 3 0 0 7 31:85 9 3.10 8.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Náchod 10 2 0 0 8 30:91 6 3.00 9.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Třebechovice pod Orebem 10 1 0 0 9 29:83 3 2.90 8.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – L

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Warriors Brno 8 7 1 0 0 40:15 23 5.00 1.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Hodonín 8 4 1 0 3 29:29 14 3.63 3.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Uherský Brod 8 3 0 0 5 22:30 9 2.75 3.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Technika Brno 8 2 0 2 4 24:29 8 3.00 3.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Boskovice 8 2 0 0 6 28:40 6 3.50 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – M

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Šumperk 10 8 1 1 0 71:16 27 7.10 1.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Valašské Meziříčí 10 5 1 2 2 49:38 19 4.90 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Kroměříž 10 5 1 0 4 39:22 17 3.90 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Prostějov 10 4 1 0 5 32:44 14 3.20 4.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Černí Vlci 10 3 0 1 6 35:51 10 3.50 5.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Nový Jičín 10 1 0 0 9 18:73 3 1.80 7.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – N

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Opava 10 7 1 1 1 57:28 24 5.70 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Poruba 10 7 0 1 2 49:27 22 4.90 2.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Český Těšín 10 5 3 0 2 42:33 21 4.20 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Orlová 10 4 0 0 6 36:66 12 3.60 6.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Frýdek-Místek 10 3 0 1 6 37:39 10 3.70 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Karviná 10 0 0 1 9 26:54 1 2.60 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz