Regionální liga juniorů

RLJ – nadstavba Z

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Litomyšl 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
1 J Písek 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
1 J Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
1 J Warriors Brno 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba O

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Ústí nad Labem 28 20 2 0 6 193:103 64 6.89 3.68 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kralupy nad Vltavou 28 16 2 2 8 122:103 54 4.36 3.68 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Kobra Praha 28 15 3 0 10 124:96 51 4.43 3.43 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Hvězda Praha 28 14 0 3 11 109:102 45 3.89 3.64 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Litoměřice 28 12 1 0 15 104:129 38 3.71 4.61 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Kadaň 27 10 1 3 13 127:143 35 4.70 5.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Karlovy Vary B 28 6 3 2 17 81:118 26 2.89 4.21 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Klatovy 27 5 1 3 18 104:170 20 3.85 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba P

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Písek 28 23 2 2 1 134:71 75 4.79 2.54 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Žďár nad Sázavou B 28 16 3 0 9 117:96 54 4.18 3.43 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Tábor 28 14 1 4 9 134:127 48 4.79 4.54 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J České Budějovice B 28 14 0 2 12 128:115 44 4.57 4.11 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Třebíč 28 12 1 2 13 112:125 40 4.00 4.46 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Příbram 28 9 2 1 16 112:116 32 4.00 4.14 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Kolín 28 7 2 1 18 95:120 26 3.39 4.29 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Jindřichův Hradec 28 4 2 1 21 78:140 17 2.79 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba R

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Litomyšl 28 20 4 2 2 156:65 70 5.57 2.32 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Pardubice B 28 20 2 4 2 184:74 68 6.57 2.64 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Světlá nad Sázavou 28 14 1 0 13 104:97 44 3.71 3.46 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Nová Paka 28 12 3 0 13 105:116 42 3.75 4.14 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Krkonoše 28 13 0 1 14 125:129 40 4.46 4.61 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Nové Město nad Metují 28 8 3 3 14 96:131 33 3.43 4.68 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Česká Třebová 28 6 0 2 20 90:181 20 3.21 6.46 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Jaroměř 28 6 0 1 21 84:151 19 3.00 5.39 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba S

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Warriors Brno 28 22 0 2 4 120:46 68 4.29 1.64 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Šumperk 28 18 2 2 6 117:61 60 4.18 2.18 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Poruba 28 17 1 2 8 125:71 55 4.46 2.54 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Opava 28 14 1 1 12 123:118 45 4.39 4.21 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Kroměříž 28 13 1 0 14 104:101 41 3.71 3.61 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Valašské Meziříčí 28 9 3 2 14 82:112 35 2.93 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Český Těšín 28 4 2 1 21 64:127 17 2.29 4.54 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Hodonín 28 4 1 1 22 66:165 15 2.36 5.89 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění T

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Třemošná 25 24 0 1 0 194:38 73 7.76 1.52 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Mělník 25 16 3 1 5 174:99 55 6.96 3.96 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Rokycany 26 17 0 2 7 159:113 53 6.12 4.35 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Děčín 25 17 0 1 7 169:94 52 6.76 3.76 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Mostečtí Lvi 25 16 1 0 8 143:100 50 5.72 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Klášterec nad Ohří 26 12 1 1 12 112:126 39 4.31 4.85 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Louny 26 9 0 0 17 93:153 27 3.58 5.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Bílina 25 3 2 0 20 60:155 13 2.40 6.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Žebrák 25 3 0 1 21 56:164 10 2.24 6.56 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 J Ostrov 26 3 0 0 23 65:183 9 2.50 7.04 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění U

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J PZ Kladno 26 23 2 0 1 201:62 73 7.73 2.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Letňany 26 23 0 0 3 164:66 69 6.31 2.54 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Beroun 24 13 1 0 10 112:102 41 4.67 4.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Benátky nad Jizerou 26 12 1 2 11 91:75 40 3.50 2.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Zbraslav 26 12 0 0 14 109:108 36 4.19 4.15 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Frýdlant 25 9 2 3 11 103:103 34 4.12 4.12 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Poděbrady 26 8 2 2 14 86:121 30 3.31 4.65 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Černošice 26 5 2 3 16 72:159 22 2.77 6.12 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Velké Popovice 26 5 2 1 18 83:152 20 3.19 5.85 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 J Kutná Hora 25 5 1 2 17 59:132 19 2.36 5.28 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění V

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Chotěboř 18 13 1 2 2 89:50 43 4.94 2.78 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Pelhřimov 17 10 1 0 6 72:52 32 4.24 3.06 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J DDM České Budějovice 17 9 0 1 7 70:50 28 4.12 2.94 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Velké Meziříčí 17 7 2 0 8 60:63 25 3.53 3.71 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Český Krumlov 18 6 2 1 9 80:93 23 4.44 5.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Strakonice 17 6 0 0 11 62:101 18 3.65 5.94 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Hlinsko 18 3 1 3 11 68:92 14 3.78 5.11 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění X

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Chrudim 26 21 0 0 5 208:73 63 8.00 2.81 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Polička 26 20 0 2 4 207:100 62 7.96 3.85 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Nový Bydžov 27 19 0 1 7 170:136 58 6.30 5.04 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Lanškroun 25 16 1 0 8 183:101 50 7.32 4.04 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Lomnice nad Popelkou 26 13 0 1 12 135:110 40 5.19 4.23 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Opočno 27 12 0 0 15 135:162 36 5.00 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Dvůr Králové nad Labem 25 9 2 0 14 129:154 31 5.16 6.16 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Třebechovice pod Orebem 27 6 0 2 19 89:192 20 3.30 7.11 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Moravská Třebová 25 5 2 0 18 69:140 19 2.76 5.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 J Náchod 26 3 1 0 22 103:260 11 3.96 10.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění Y

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Technika Brno 24 17 2 1 4 96:50 56 4.00 2.08 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Prostějov 23 11 3 0 9 102:88 39 4.43 3.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Uherský Brod 24 12 1 1 10 95:86 39 3.96 3.58 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Boskovice 20 12 0 3 5 85:83 39 4.25 4.15 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Frýdek-Místek 22 12 0 2 8 100:84 38 4.55 3.82 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Černí Vlci 23 9 3 0 11 97:100 33 4.22 4.35 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Orlová 22 7 0 3 12 93:96 24 4.23 4.36 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Karviná 23 4 3 1 15 69:105 19 3.00 4.57 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Nový Jičín 23 5 1 2 15 78:123 19 3.39 5.35 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – A

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Příbram 8 6 0 0 2 49:19 18 6.13 2.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Klatovy 8 6 0 0 2 47:18 18 5.88 2.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Třemošná 8 5 0 0 3 49:21 15 6.13 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Rokycany 8 3 0 0 5 34:48 9 4.25 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Žebrák 8 0 0 0 8 9:82 0 1.13 10.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – B

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kadaň 8 8 0 0 0 82:15 24 10.25 1.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Karlovy Vary B 8 6 0 0 2 47:15 18 5.88 1.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Klášterec nad Ohří 8 3 0 0 5 21:48 9 2.63 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Mostečtí Lvi 8 2 0 1 5 30:48 7 3.75 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Ostrov 8 0 1 0 7 17:71 2 2.13 8.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – C

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Ústí nad Labem 10 10 0 0 0 129:19 30 12.90 1.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Litoměřice 10 7 0 0 3 71:31 21 7.10 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Děčín 10 6 0 0 4 55:59 18 5.50 5.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Mělník 10 5 0 0 5 69:53 15 6.90 5.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Bílina 10 1 0 0 9 27:86 3 2.70 8.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Louny 10 1 0 0 9 26:129 3 2.60 12.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – D

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Hvězda Praha 10 8 0 0 2 66:22 24 6.60 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kralupy nad Vltavou 10 8 0 0 2 50:17 24 5.00 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J PZ Kladno 10 6 0 0 4 49:31 18 4.90 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Letňany 10 6 0 0 4 38:34 18 3.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Beroun 10 2 0 0 8 21:67 6 2.10 6.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Zbraslav 10 0 0 0 10 17:70 0 1.70 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – E

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kobra Praha 10 9 0 0 1 65:19 27 6.50 1.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kolín 10 8 1 0 1 60:22 26 6.00 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Poděbrady 10 6 0 0 4 41:26 18 4.10 2.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Velké Popovice 10 2 1 1 6 26:48 9 2.60 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Kutná Hora 10 2 0 0 8 16:50 6 1.60 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Černošice 10 1 0 1 8 22:65 4 2.20 6.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – F

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Krkonoše 10 8 0 0 2 65:36 24 6.50 3.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Nová Paka 10 6 0 1 3 41:40 19 4.10 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Benátky nad Jizerou 10 5 1 0 4 36:34 17 3.60 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Lomnice nad Popelkou 10 4 1 1 4 48:51 15 4.80 5.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Nový Bydžov 10 3 0 1 6 38:57 10 3.80 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Frýdlant 10 1 1 0 8 39:49 5 3.90 4.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – G

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Písek 10 8 0 0 2 57:21 24 5.70 2.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Tábor 10 8 0 0 2 58:28 24 5.80 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J České Budějovice B 10 7 0 0 3 62:28 21 6.20 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J DDM České Budějovice 10 4 0 0 6 27:45 12 2.70 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Český Krumlov 10 2 0 0 8 32:75 6 3.20 7.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Strakonice 10 1 0 0 9 29:68 3 2.90 6.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – H

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Třebíč 10 8 0 1 1 53:20 25 5.30 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Jindřichův Hradec 10 6 2 0 2 50:35 22 5.00 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Žďár nad Sázavou B 10 7 0 0 3 46:23 21 4.60 2.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Pelhřimov 10 4 0 1 5 48:35 13 4.80 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Velké Meziříčí 10 2 1 0 7 25:55 8 2.50 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Vlašim 10 0 0 1 9 24:78 1 2.40 7.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – I

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Pardubice B 10 8 1 0 1 94:17 26 9.40 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Světlá nad Sázavou 10 8 0 0 2 36:25 24 3.60 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Chrudim 10 6 0 1 3 39:25 19 3.90 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Hlinsko 10 5 0 0 5 46:61 15 4.60 6.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Chotěboř 10 2 0 0 8 41:52 6 4.10 5.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Skuteč 10 0 0 0 10 15:91 0 1.50 9.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – J

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Litomyšl 10 8 0 1 1 82:22 25 8.20 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Česká Třebová 10 7 1 0 2 58:35 23 5.80 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Lanškroun 10 6 0 0 4 44:33 18 4.40 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Polička 10 6 0 0 4 43:39 18 4.30 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Moravská Třebová 10 2 0 0 8 18:59 6 1.80 5.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Choceň 10 0 0 0 10 6:63 0 0.60 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – K

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Nové Město nad Metují 10 10 0 0 0 80:22 30 8.00 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Jaroměř 10 8 0 0 2 88:34 24 8.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Dvůr Králové nad Labem 10 6 0 0 4 92:35 18 9.20 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Opočno 10 3 0 0 7 31:85 9 3.10 8.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Náchod 10 2 0 0 8 30:91 6 3.00 9.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Třebechovice pod Orebem 10 1 0 0 9 29:83 3 2.90 8.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – L

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Warriors Brno 8 7 1 0 0 40:15 23 5.00 1.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Hodonín 8 4 1 0 3 29:29 14 3.63 3.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Uherský Brod 8 3 0 0 5 22:30 9 2.75 3.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Technika Brno 8 2 0 2 4 24:29 8 3.00 3.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Boskovice 8 2 0 0 6 28:40 6 3.50 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – M

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Šumperk 10 8 1 1 0 71:16 27 7.10 1.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Valašské Meziříčí 10 5 1 2 2 49:38 19 4.90 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Kroměříž 10 5 1 0 4 39:22 17 3.90 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Prostějov 10 4 1 0 5 32:44 14 3.20 4.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Černí Vlci 10 3 0 1 6 35:51 10 3.50 5.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Nový Jičín 10 1 0 0 9 18:73 3 1.80 7.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – N

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Opava 10 7 1 1 1 57:28 24 5.70 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Poruba 10 7 0 1 2 49:27 22 4.90 2.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Český Těšín 10 5 3 0 2 42:33 21 4.20 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Orlová 10 4 0 0 6 36:66 12 3.60 6.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Frýdek-Místek 10 3 0 1 6 37:39 10 3.70 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Karviná 10 0 0 1 9 26:54 1 2.60 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz