Regionální liga juniorů

RLJ – nadstavba O

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Ústí nad Labem 5 4 1 0 0 34:17 14 6.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kralupy nad Vltavou 5 2 1 1 1 20:16 9 4.00 3.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Kadaň 5 3 0 0 2 30:30 9 6.00 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Kobra Praha 5 2 1 0 2 18:13 8 3.60 2.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Hvězda Praha 4 2 0 0 2 21:20 6 5.25 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Litoměřice 5 2 0 0 3 15:21 6 3.00 4.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Karlovy Vary B 4 0 1 1 2 10:13 3 2.50 3.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Klatovy 5 0 0 2 3 19:37 2 3.80 7.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba P

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Písek 5 5 0 0 0 28:12 15 5.60 2.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Žďár nad Sázavou B 5 3 0 0 2 18:9 9 3.60 1.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J České Budějovice B 4 3 0 0 1 16:16 9 4.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Kolín 5 2 1 0 2 19:17 8 3.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Třebíč 5 2 0 1 2 23:30 7 4.60 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Příbram 5 2 0 0 3 19:18 6 3.80 3.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Tábor 5 1 0 0 4 16:26 3 3.20 5.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Jindřichův Hradec 4 0 0 0 4 14:25 0 3.50 6.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba R

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Pardubice B 5 4 0 1 0 32:12 13 6.40 2.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Krkonoše 5 4 0 0 1 22:14 12 4.40 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Litomyšl 5 3 1 0 1 21:14 11 4.20 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Česká Třebová 5 2 0 1 2 21:26 7 4.20 5.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Nová Paka 5 2 0 0 3 13:26 6 2.60 5.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Nové Město nad Metují 5 1 1 0 3 15:22 5 3.00 4.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Světlá nad Sázavou 5 1 0 0 4 14:18 3 2.80 3.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Jaroměř 5 1 0 0 4 13:19 3 2.60 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba S

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Šumperk 5 5 0 0 0 19:3 15 3.80 0.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Warriors Brno 5 4 0 0 1 20:9 12 4.00 1.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Opava 5 3 1 0 1 22:18 11 4.40 3.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Valašské Meziříčí 5 2 1 0 2 16:14 8 3.20 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Poruba 5 2 0 1 2 16:13 7 3.20 2.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Český Těšín 5 1 0 1 3 10:17 4 2.00 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Kroměříž 5 1 0 0 4 18:21 3 3.60 4.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Hodonín 5 0 0 0 5 4:30 0 0.80 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění T

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Třemošná 5 4 0 1 0 38:9 13 7.60 1.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Rokycany 4 4 0 0 0 24:10 12 6.00 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Mostečtí Lvi 4 3 0 0 1 21:12 9 5.25 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Bílina 5 2 0 0 3 15:19 6 3.00 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Klášterec nad Ohří 4 2 0 0 2 15:20 6 3.75 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Louny 5 2 0 0 3 15:39 6 3.00 7.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Mělník 2 1 1 0 0 14:5 5 7.00 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Děčín 4 1 0 0 3 18:17 3 4.50 4.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Žebrák 4 1 0 0 3 13:21 3 3.25 5.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 J Ostrov 5 0 0 0 5 8:29 0 1.60 5.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění U

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Letňany 5 5 0 0 0 41:12 15 8.20 2.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J PZ Kladno 6 3 2 0 1 22:15 13 3.67 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Zbraslav 5 4 0 0 1 24:17 12 4.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Beroun 5 3 1 0 1 23:12 11 4.60 2.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Poděbrady 5 2 1 0 2 18:16 8 3.60 3.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Kutná Hora 5 1 0 2 2 15:22 5 3.00 4.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Černošice 5 1 1 0 3 12:28 5 2.40 5.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Frýdlant 5 1 0 1 3 18:22 4 3.60 4.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Benátky nad Jizerou 6 1 0 1 4 15:22 4 2.50 3.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 J Velké Popovice 5 0 0 1 4 11:33 1 2.20 6.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění V

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Chotěboř 4 4 0 0 0 21:7 12 5.25 1.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Pelhřimov 4 3 0 0 1 12:10 9 3.00 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J DDM České Budějovice 3 2 0 0 1 20:7 6 6.67 2.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Velké Meziříčí 3 2 0 0 1 17:12 6 5.67 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Český Krumlov 4 1 0 0 3 17:26 3 4.25 6.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Strakonice 4 1 0 0 3 9:27 3 2.25 6.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Hlinsko 4 0 0 0 4 11:18 0 2.75 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění X

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Chrudim 4 3 0 0 1 24:9 9 6.00 2.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Nový Bydžov 4 3 0 0 1 22:14 9 5.50 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Opočno 5 3 0 0 2 22:23 9 4.40 4.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Lanškroun 5 2 1 0 2 25:23 8 5.00 4.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Lomnice nad Popelkou 4 2 0 1 1 28:25 7 7.00 6.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Dvůr Králové nad Labem 3 2 0 0 1 28:14 6 9.33 4.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Polička 3 2 0 0 1 16:15 6 5.33 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Třebechovice pod Orebem 3 1 0 0 2 10:13 3 3.33 4.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Moravská Třebová 4 1 0 0 3 9:25 3 2.25 6.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 J Náchod 5 0 0 0 5 22:45 0 4.40 9.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění Y

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Uherský Brod 5 4 0 0 1 20:11 12 4.00 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Prostějov 4 3 0 0 1 20:9 9 5.00 2.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Frýdek-Místek 4 2 0 1 1 21:15 7 5.25 3.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Boskovice 4 2 0 1 1 17:22 7 4.25 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Technika Brno 4 2 0 0 2 11:11 6 2.75 2.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Karviná 5 1 1 0 3 16:20 5 3.20 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Černí Vlci 4 1 1 0 2 16:23 5 4.00 5.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Orlová 3 1 0 0 2 13:13 3 4.33 4.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Nový Jičín 5 1 0 0 4 13:23 3 2.60 4.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – A

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Příbram 8 6 0 0 2 49:19 18 6.13 2.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Klatovy 8 6 0 0 2 47:18 18 5.88 2.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Třemošná 8 5 0 0 3 49:21 15 6.13 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Rokycany 8 3 0 0 5 34:48 9 4.25 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Žebrák 8 0 0 0 8 9:82 0 1.13 10.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – B

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kadaň 8 8 0 0 0 82:15 24 10.25 1.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Karlovy Vary B 8 6 0 0 2 47:15 18 5.88 1.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Klášterec nad Ohří 8 3 0 0 5 21:48 9 2.63 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Mostečtí Lvi 8 2 0 1 5 30:48 7 3.75 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Ostrov 8 0 1 0 7 17:71 2 2.13 8.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – C

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Ústí nad Labem 10 10 0 0 0 129:19 30 12.90 1.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Litoměřice 10 7 0 0 3 71:31 21 7.10 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Děčín 10 6 0 0 4 55:59 18 5.50 5.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Mělník 10 5 0 0 5 69:53 15 6.90 5.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Bílina 10 1 0 0 9 27:86 3 2.70 8.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Louny 10 1 0 0 9 26:129 3 2.60 12.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – D

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Hvězda Praha 10 8 0 0 2 66:22 24 6.60 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kralupy nad Vltavou 10 8 0 0 2 50:17 24 5.00 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J PZ Kladno 10 6 0 0 4 49:31 18 4.90 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Letňany 10 6 0 0 4 38:34 18 3.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Beroun 10 2 0 0 8 21:67 6 2.10 6.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Zbraslav 10 0 0 0 10 17:70 0 1.70 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – E

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kobra Praha 10 9 0 0 1 65:19 27 6.50 1.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kolín 10 8 1 0 1 60:22 26 6.00 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Poděbrady 10 6 0 0 4 41:26 18 4.10 2.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Velké Popovice 10 2 1 1 6 26:48 9 2.60 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Kutná Hora 10 2 0 0 8 16:50 6 1.60 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Černošice 10 1 0 1 8 22:65 4 2.20 6.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – F

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Krkonoše 10 8 0 0 2 65:36 24 6.50 3.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Nová Paka 10 6 0 1 3 41:40 19 4.10 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Benátky nad Jizerou 10 5 1 0 4 36:34 17 3.60 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Lomnice nad Popelkou 10 4 1 1 4 48:51 15 4.80 5.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Nový Bydžov 10 3 0 1 6 38:57 10 3.80 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Frýdlant 10 1 1 0 8 39:49 5 3.90 4.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – G

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Písek 10 8 0 0 2 57:21 24 5.70 2.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Tábor 10 8 0 0 2 58:28 24 5.80 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J České Budějovice B 10 7 0 0 3 62:28 21 6.20 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J DDM České Budějovice 10 4 0 0 6 27:45 12 2.70 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Český Krumlov 10 2 0 0 8 32:75 6 3.20 7.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Strakonice 10 1 0 0 9 29:68 3 2.90 6.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – H

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Třebíč 10 8 0 1 1 53:20 25 5.30 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Jindřichův Hradec 10 6 2 0 2 50:35 22 5.00 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Žďár nad Sázavou B 10 7 0 0 3 46:23 21 4.60 2.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Pelhřimov 10 4 0 1 5 48:35 13 4.80 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Velké Meziříčí 10 2 1 0 7 25:55 8 2.50 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Vlašim 10 0 0 1 9 24:78 1 2.40 7.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – I

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Pardubice B 10 8 1 0 1 94:17 26 9.40 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Světlá nad Sázavou 10 8 0 0 2 36:25 24 3.60 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Chrudim 10 6 0 1 3 39:25 19 3.90 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Hlinsko 10 5 0 0 5 46:61 15 4.60 6.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Chotěboř 10 2 0 0 8 41:52 6 4.10 5.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Skuteč 10 0 0 0 10 15:91 0 1.50 9.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – J

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Litomyšl 10 8 0 1 1 82:22 25 8.20 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Česká Třebová 10 7 1 0 2 58:35 23 5.80 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Lanškroun 10 6 0 0 4 44:33 18 4.40 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Polička 10 6 0 0 4 43:39 18 4.30 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Moravská Třebová 10 2 0 0 8 18:59 6 1.80 5.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Choceň 10 0 0 0 10 6:63 0 0.60 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – K

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Nové Město nad Metují 10 10 0 0 0 80:22 30 8.00 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Jaroměř 10 8 0 0 2 88:34 24 8.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Dvůr Králové nad Labem 10 6 0 0 4 92:35 18 9.20 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Opočno 10 3 0 0 7 31:85 9 3.10 8.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Náchod 10 2 0 0 8 30:91 6 3.00 9.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Třebechovice pod Orebem 10 1 0 0 9 29:83 3 2.90 8.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – L

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Warriors Brno 8 7 1 0 0 40:15 23 5.00 1.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Hodonín 8 4 1 0 3 29:29 14 3.63 3.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Uherský Brod 8 3 0 0 5 22:30 9 2.75 3.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Technika Brno 8 2 0 2 4 24:29 8 3.00 3.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Boskovice 8 2 0 0 6 28:40 6 3.50 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – M

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Šumperk 10 8 1 1 0 71:16 27 7.10 1.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Valašské Meziříčí 10 5 1 2 2 49:38 19 4.90 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Kroměříž 10 5 1 0 4 39:22 17 3.90 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Prostějov 10 4 1 0 5 32:44 14 3.20 4.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Černí Vlci 10 3 0 1 6 35:51 10 3.50 5.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Nový Jičín 10 1 0 0 9 18:73 3 1.80 7.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – N

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Opava 10 7 1 1 1 57:28 24 5.70 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Poruba 10 7 0 1 2 49:27 22 4.90 2.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Český Těšín 10 5 3 0 2 42:33 21 4.20 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Orlová 10 4 0 0 6 36:66 12 3.60 6.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Frýdek-Místek 10 3 0 1 6 37:39 10 3.70 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Karviná 10 0 0 1 9 26:54 1 2.60 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz