Soutěž 9. tříd

Soutěž 9. tříd – sk. 1

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 Karlovy Vary 5 5 0 0 0 64:3 15 12.80 0.60 19 8 42.11 16 1 93.75 1 0.00 0 32
2 9 Chomutov 5 4 0 0 1 52:12 12 10.40 2.40 23 9 39.13 14 3 78.57 1 0.00 0 30
3 9 Litvínov 5 4 0 0 1 47:15 12 9.40 3.00 9 0 0.00 21 5 76.19 2 0.00 0 42
4 9 Most 5 2 0 0 3 19:45 6 3.80 9.00 15 2 13.33 10 2 80.00 0 0.00 0 20
5 9 Děčín 4 1 0 0 3 10:34 3 2.50 8.50 8 1 12.50 17 6 64.71 0 0.00 0 34
6 9 Sokolov 4 1 0 0 3 14:43 3 3.50 10.75 9 1 11.11 10 2 80.00 3 0.00 0 20
7 9 Klášterec nad Ohří 6 0 0 0 6 7:61 0 1.17 10.17 15 2 13.33 10 4 60.00 0 0.00 0 22

Soutěž 9. tříd – sk. 2

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 Pilsen Wolves 5 5 0 0 0 54:8 15 10.80 1.60 10 3 30.00 26 2 92.31 3 0.00 0 56
2 9 Škoda Plzeň 5 4 0 0 1 68:13 12 13.60 2.60 22 5 22.73 11 1 90.91 1 0.00 0 51
3 9 Rytíři Kladno 5 3 0 0 2 44:19 9 8.80 3.80 28 6 21.43 20 2 90.00 4 0.00 0 71
4 9 Hvězda Praha 5 3 0 0 2 26:14 9 5.20 2.80 18 4 22.22 22 5 77.27 2 0.00 0 44
5 9 Kobra Praha 5 1 0 0 4 17:43 3 3.40 8.60 25 3 12.00 24 8 66.67 0 0.00 0 54
6 9 Třemošná 4 1 0 0 3 14:48 3 3.50 12.00 13 3 23.08 16 4 75.00 0 0.00 0 36
7 9 Beroun 5 0 0 0 5 10:88 0 2.00 17.60 17 2 11.76 14 4 71.43 0 0.00 0 28

Soutěž 9. tříd – sk. 3

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 Slavia Praha 4 4 0 0 0 40:5 12 10.00 1.25 17 8 47.06 8 0 100.00 0 0.00 0 28
2 9 Sparta Praha 4 3 0 0 1 34:13 9 8.50 3.25 15 4 26.67 10 1 90.00 2 0.00 0 22
3 9 Ústí nad Labem 5 3 0 0 2 33:22 9 6.60 4.40 29 4 13.79 31 4 87.10 3 0.00 0 68
4 9 PZ Kladno 4 2 0 0 2 23:27 6 5.75 6.75 26 5 19.23 21 8 61.90 1 0.00 0 79
5 9 Litoměřice 4 2 0 0 2 18:27 6 4.50 6.75 7 1 14.29 17 1 94.12 0 0.00 0 38
6 9 Roudnice nad Labem 5 1 0 0 4 14:46 3 2.80 9.20 25 1 4.00 20 3 85.00 1 0.00 0 65
7 9 Slaný 4 0 0 0 4 9:31 0 2.25 7.75 14 0 0.00 26 6 76.92 1 0.00 0 56

Soutěž 9. tříd – sk. 4

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 České Budějovice 5 5 0 0 0 69:7 15 13.80 1.40 17 7 41.18 21 2 90.48 3 0.00 0 46
2 9 Salzburg 4 3 1 0 0 40:12 11 18.50 5.50 24 8 33.33 22 2 90.91 2 0.00 0 48
3 9 Tábor 5 3 0 1 1 34:11 10 6.80 2.20 16 4 25.00 12 1 91.67 2 0.00 0 24
4 9 Písek 5 3 0 0 2 43:28 9 8.60 5.60 26 5 19.23 22 7 68.18 2 0.00 0 48
5 9 Soběslav 5 1 0 0 4 14:48 3 4.80 16.40 20 5 25.00 14 6 57.14 1 0.00 0 30
6 9 Benešov 5 1 0 0 4 13:49 3 2.60 9.80 17 1 5.88 17 5 70.59 1 0.00 0 38
7 9 Příbram 5 0 0 0 5 5:63 0 1.00 12.60 16 0 0.00 28 7 75.00 0 0.00 0 112

Soutěž 9. tříd – sk. 5

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 Hradec Králové 5 5 0 0 0 58:3 15 11.60 0.60 18 8 44.44 14 0 100.00 4 0.00 0 30
2 9 Pardubice 5 4 0 0 1 31:8 12 6.20 1.60 25 9 36.00 16 0 100.00 2 0.00 0 36
3 9 Letňany 5 4 0 0 1 27:10 12 5.40 2.00 13 4 30.77 10 2 80.00 0 0.00 0 55
4 9 Benátky nad Jizerou 5 2 0 0 3 14:37 6 2.80 7.40 21 5 23.81 24 10 58.33 0 0.00 0 110
5 9 Neratovice 6 2 0 0 4 14:40 6 2.33 6.67 17 3 17.65 30 12 60.00 0 0.00 0 62
6 9 Poděbrady 5 1 0 0 4 19:28 3 3.80 5.60 15 3 20.00 21 4 80.95 1 0.00 0 48
7 9 Kolín 5 0 0 0 5 3:40 0 0.60 8.00 18 1 5.56 12 5 58.33 0 0.00 0 28

Soutěž 9. tříd – sk. 6

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 Liberec 5 5 0 0 0 92:6 15 18.40 1.20 20 11 55.00 11 0 100.00 2 0.00 0 22
2 9 Mladá Boleslav 5 4 0 0 1 71:8 12 14.20 1.60 14 5 35.71 20 4 80.00 7 0.00 0 42
3 9 Náchod 5 3 0 0 2 26:36 9 5.20 7.20 17 5 29.41 19 3 84.21 2 0.00 0 42
4 9 Lomnice nad Popelkou 5 3 0 0 2 17:51 9 3.40 10.20 18 3 16.67 8 2 75.00 0 0.00 0 20
5 9 Jaroměř 5 2 0 0 3 22:32 6 4.40 6.40 19 2 10.53 8 2 75.00 1 0.00 0 18
6 9 Trutnov 5 1 0 0 4 12:50 3 2.40 10.00 9 1 11.11 26 10 61.54 0 0.00 0 56
7 9 Třebechovice 6 0 0 0 6 15:72 0 2.50 12.00 17 2 11.76 22 8 63.64 1 0.00 0 58

Soutěž 9. tříd – sk. 7

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 Jihlava 4 4 0 0 0 47:4 12 11.75 1.00 15 3 20.00 16 0 100.00 1 0.00 0 36
2 9 Žďár nad Sázavou 5 3 1 0 1 22:17 11 4.40 3.40 16 1 6.25 14 1 92.86 1 0.00 0 30
3 9 Havlíčkův Brod 5 3 0 1 1 27:18 10 5.40 3.60 12 2 16.67 21 3 85.71 1 0.00 0 54
4 9 Polička 5 2 0 1 2 19:34 7 3.80 6.80 17 2 11.76 19 4 78.95 4 0.00 0 41
5 9 Třebíč 5 1 1 1 2 32:35 6 6.40 7.00 12 6 50.00 15 2 86.67 4 0.00 0 34
6 9 Chrudim 5 1 1 0 3 21:21 5 4.20 4.20 24 1 4.17 16 1 93.75 1 0.00 0 34
7 9 Litomyšl 5 0 0 0 5 9:48 0 1.80 9.60 17 1 5.88 12 5 58.33 0 0.00 0 26

Soutěž 9. tříd – sk. 8

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 Kometa Brno 5 5 0 0 0 65:6 15 13.00 1.20 9 1 11.11 11 0 100.00 1 0.00 0 24
2 9 Warriors Brno 5 4 0 0 1 57:10 12 11.40 2.00 9 2 22.22 12 0 100.00 1 0.00 0 49
3 9 Břeclav 5 3 0 0 2 45:12 9 9.00 2.40 17 3 17.65 10 2 80.00 0 0.00 0 45
4 9 Zlín 5 3 0 0 2 43:16 9 8.60 3.20 20 3 15.00 13 1 92.31 2 0.00 0 32
5 9 Technika Brno 5 2 0 0 3 20:30 6 4.00 6.00 9 1 11.11 17 2 88.24 1 0.00 0 36
6 9 Hodonín 5 1 0 0 4 6:61 3 1.20 12.20 5 0 0.00 11 1 90.91 0 0.00 0 28
7 9 Uherské Hradiště 6 0 0 0 6 3:104 0 0.50 17.33 13 0 0.00 8 4 50.00 0 0.00 0 20

Soutěž 9. tříd – sk. 9

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 Vsetín 4 4 0 0 0 32:5 12 8.00 1.25 15 4 26.67 19 0 100.00 1 0.00 0 40
2 9 Přerov 5 4 0 0 1 27:16 12 5.40 3.20 16 3 18.75 23 2 91.30 1 0.00 0 50
3 9 Olomouc 5 3 0 0 2 34:20 9 6.80 4.00 21 5 23.81 18 5 72.22 1 0.00 0 38
4 9 Šumperk 5 3 0 0 2 27:15 9 5.40 3.00 17 1 5.88 13 1 92.31 0 0.00 0 26
5 9 Nový Jičín 5 2 0 0 3 19:24 6 3.80 4.80 17 3 17.65 11 2 81.82 1 0.00 0 22
6 9 Prostějov 5 1 0 0 4 16:43 3 3.20 8.60 19 1 5.26 14 4 71.43 2 0.00 0 28
7 9 Kroměříž 5 0 0 0 5 14:46 0 2.80 9.20 16 3 18.75 23 6 73.91 0 0.00 0 46

Soutěž 9. tříd – sk. 10

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 Třinec 6 6 0 0 0 70:2 18 11.67 0.33 21 6 28.57 13 1 92.31 11 0.00 0 26
2 9 Vítkovice 6 5 0 0 1 77:8 15 12.83 1.33 9 3 33.33 14 3 78.57 2 0.00 0 30
3 9 Poruba 6 5 0 0 1 55:12 15 9.17 2.00 14 1 7.14 16 1 93.75 3 0.00 0 32
4 9 Havířov 6 4 0 0 2 29:26 12 4.83 4.33 14 2 14.29 25 3 88.00 2 0.00 0 54
5 9 Opava 6 1 1 0 4 15:45 5 2.50 7.50 32 5 15.63 22 3 86.36 0 0.00 0 56
6 9 Frýdek-Místek 6 1 0 1 4 9:35 4 1.50 5.83 18 1 5.56 17 2 88.24 1 0.00 0 34
7 9 Orlová 6 1 0 0 5 22:79 3 3.67 13.17 19 3 15.79 26 4 84.62 1 0.00 0 76
8 9 Kopřivnice 6 0 0 0 6 9:79 0 1.50 13.17 14 2 14.29 8 6 25.00 1 0.00 0 16
RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz