Regionální liga dorostu

RLD – nadstavba Z

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
D Hronov 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0
D Hvězda Praha 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0
D Karlovy Vary B 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0
D Poruba 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0

RLD – nadstavba O

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Karlovy Vary B 26 21 1 1 3 138:65 66 5.31 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litvínov B 26 18 0 1 7 125:94 55 4.81 3.62 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Ústí nad Labem 26 16 2 1 7 113:74 53 4.35 2.85 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Plzeň B 26 13 1 2 10 120:97 43 4.62 3.73 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Kadaň 25 11 1 1 12 121:127 36 4.84 5.08 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Rokycany 25 5 4 0 16 75:121 23 3.00 4.84 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Cheb 26 7 0 1 18 72:127 22 2.77 4.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Litoměřice 26 3 0 2 21 62:121 11 2.38 4.65 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba P

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hvězda Praha 26 17 1 1 7 104:73 54 4.00 2.81 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Slavia B 26 15 1 1 9 80:73 48 3.08 2.81 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Mladá Boleslav B 26 15 0 2 9 114:92 47 4.38 3.54 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Tábor B 26 14 0 1 11 97:88 43 3.73 3.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Kolín 26 13 1 1 11 81:72 42 3.12 2.77 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D České Budějovice B 26 9 2 2 13 97:89 33 3.73 3.42 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Benátky nad Jizerou 26 8 3 1 14 88:95 31 3.38 3.65 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Letňany 26 4 1 0 21 72:151 14 2.77 5.81 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba R

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Jihlava B 26 20 3 0 3 147:66 66 5.65 2.54 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Hronov 24 18 3 0 3 154:76 60 6.42 3.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Třebíč 26 13 2 1 10 119:88 44 4.58 3.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Pardubice B 26 13 0 3 10 105:100 42 4.04 3.85 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Lomnice nad Popelkou 26 11 1 3 11 117:116 38 4.50 4.46 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Jaroměř 26 9 0 5 12 120:109 32 4.62 4.19 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Lanškroun 24 4 2 0 18 65:143 16 2.71 5.96 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Moravská Třebová 26 1 2 1 22 53:182 8 2.04 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba S

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Poruba 26 24 0 1 1 173:46 73 6.65 1.77 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Vítkovice B 25 19 2 0 4 141:71 61 5.64 2.84 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Uherské Hradiště 26 15 0 1 10 130:116 46 5.00 4.46 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Lions 26 8 3 3 12 108:131 33 4.15 5.04 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Brumov-Bylnice 25 9 2 1 13 85:117 32 3.40 4.68 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Kroměříž 25 8 1 2 14 96:112 28 3.84 4.48 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Frýdek-Místek 26 6 1 0 19 57:117 20 2.19 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Znojmo 25 4 0 1 20 64:144 13 2.56 5.76 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění T

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Bílina 19 12 2 2 3 131:83 42 6.89 4.37 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Tachov 21 13 1 0 7 123:83 41 5.86 3.95 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Ostrov 21 12 1 0 8 102:94 38 4.86 4.48 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Domažlice 21 10 1 2 8 118:103 34 5.62 4.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Sokolov 20 8 3 0 9 86:98 30 4.30 4.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Louny 21 4 0 3 14 98:148 15 4.67 7.05 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Klášterec nad Ohří 19 3 1 2 13 76:125 13 4.00 6.58 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění U

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Krkonoše 21 17 0 1 3 149:73 52 7.10 3.48 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Kralupy nad Vltavou 20 11 1 0 8 65:53 35 3.25 2.65 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Varnsdorf 21 8 4 1 8 95:96 33 4.52 4.57 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Česká Lípa 20 9 1 1 9 79:84 30 3.95 4.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Jablonec nad Nisou 21 8 2 1 10 91:95 29 4.33 4.52 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Děčín 21 5 0 5 11 57:86 20 2.71 4.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Frýdlant 20 5 1 0 14 65:114 17 3.25 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění V

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Beroun 19 15 0 1 3 109:40 46 5.74 2.11 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Poděbrady 19 12 1 1 5 75:43 39 3.95 2.26 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Příbram 18 10 2 1 5 62:53 35 3.44 2.94 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Černošice 19 7 5 0 7 75:70 31 3.95 3.68 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Velké Popovice 18 9 0 3 6 65:69 30 3.61 3.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Slaný 18 8 1 3 6 63:62 29 3.50 3.44 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Kutná Hora 19 2 1 1 15 45:98 9 2.37 5.16 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Zbraslav 18 1 0 0 17 39:98 3 2.17 5.44 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění W

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Strakonice 18 13 3 0 2 102:49 45 5.67 2.72 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Vlašim 18 14 0 3 1 107:56 45 5.94 3.11 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Pelhřimov 17 8 3 1 5 85:71 31 5.00 4.18 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Ledeč nad Sázavou 18 8 2 2 6 88:82 30 4.89 4.56 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Písek 18 8 2 1 7 69:67 29 3.83 3.72 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Chotěboř 19 5 1 2 11 70:104 19 3.68 5.47 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Soběslav 19 5 0 2 12 77:88 17 4.05 4.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D DDM České Budějovice 19 1 0 0 18 48:129 3 2.53 6.79 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění X

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Česká Třebová 18 14 2 0 2 123:65 46 6.83 3.61 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litomyšl 16 11 0 1 4 69:61 34 4.31 3.81 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Choceň 18 9 1 0 8 85:98 29 4.72 5.44 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Nový Bydžov 17 8 1 0 8 91:88 26 5.35 5.18 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Skuteč 19 6 1 3 9 103:111 23 5.42 5.84 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Polička 19 6 1 1 11 86:89 21 4.53 4.68 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Nové Město nad Metují 17 6 0 1 10 92:113 19 5.41 6.65 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Opočno 20 6 0 0 14 91:115 18 4.55 5.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění Y

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Orlová 24 16 1 2 5 147:86 52 6.13 3.58 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Třinec B 22 15 2 1 4 115:60 50 5.23 2.73 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Prostějov 24 13 1 2 8 104:85 43 4.33 3.54 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Opava 24 14 0 0 10 116:100 42 4.83 4.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Hodonín 23 12 2 0 9 124:117 40 5.39 5.09 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Valašské Meziříčí 24 11 0 1 12 117:112 34 4.88 4.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Karviná 23 9 0 1 13 88:118 28 3.83 5.13 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Černí Vlci 23 5 3 0 15 71:97 21 3.09 4.22 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 D Nový Jičín 24 6 1 1 16 81:172 21 3.38 7.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 D Břeclav 23 5 1 3 14 86:102 20 3.74 4.43 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – A

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Karlovy Vary B 10 9 0 0 1 82:9 27 8.20 0.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Cheb 10 6 0 0 4 34:39 18 3.40 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Ostrov 10 4 1 0 5 43:46 14 4.30 4.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Sokolov 10 3 1 1 5 43:54 12 4.30 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Klášterec nad Ohří 10 3 0 1 6 33:63 10 3.30 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Tachov 10 2 1 1 6 32:56 9 3.20 5.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – B

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kadaň 8 8 0 0 0 99:21 24 12.38 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litvínov B 8 5 1 0 2 54:32 17 6.75 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Bílina 8 3 0 1 4 46:47 10 5.75 5.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Slaný 8 3 0 0 5 22:51 9 2.75 6.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Louny 8 0 0 0 8 24:94 0 3.00 11.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – C

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Ústí nad Labem 10 9 0 0 1 63:10 27 6.30 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litoměřice 10 8 1 0 1 55:17 26 5.50 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Děčín 10 5 0 0 5 30:38 15 3.00 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Kralupy nad Vltavou 10 3 2 0 5 29:35 13 2.90 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Česká Lípa 10 1 0 2 7 20:54 5 2.00 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Varnsdorf 10 1 0 1 8 19:62 4 1.90 6.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – D

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Benátky nad Jizerou 10 8 0 0 2 72:26 24 7.20 2.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Lomnice nad Popelkou 10 8 0 0 2 64:45 24 6.40 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Mladá Boleslav B 10 7 1 0 2 70:23 23 7.00 2.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Jablonec nad Nisou 10 4 0 0 6 35:57 12 3.50 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Krkonoše 10 1 0 1 8 33:65 4 3.30 6.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Frýdlant 10 1 0 0 9 21:79 3 2.10 7.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – E

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Plzeň B 10 9 0 0 1 66:21 27 6.60 2.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Rokycany 10 8 1 0 1 47:30 26 4.70 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Příbram 10 3 1 1 5 24:31 12 2.40 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Strakonice 10 3 0 0 7 40:44 9 4.00 4.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Beroun 10 3 0 0 7 31:53 9 3.10 5.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Domažlice 10 2 0 1 7 34:63 7 3.40 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – F

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hvězda Praha 10 8 1 0 1 86:19 26 8.60 1.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Slavia B 10 7 1 0 2 65:25 23 6.50 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Letňany 10 7 0 1 2 80:31 22 8.00 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Velké Popovice 10 3 0 2 5 26:48 11 2.60 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Černošice 10 2 1 0 7 23:63 8 2.30 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Zbraslav 10 0 0 0 10 12:106 0 1.20 10.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – G

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kolín 8 8 0 0 0 41:9 24 5.13 1.13 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Pardubice B 8 5 0 0 3 50:22 15 6.25 2.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Poděbrady 8 5 0 0 3 48:27 15 6.00 3.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Nový Bydžov 8 1 0 0 7 21:57 3 2.63 7.13 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Kutná Hora 8 1 0 0 7 19:64 3 2.38 8.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – H

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Tábor B 10 8 1 0 1 72:17 26 7.20 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D České Budějovice B 10 8 0 1 1 67:27 25 6.70 2.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Vlašim 9 4 0 1 4 49:33 13 5.44 3.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Písek 10 3 0 0 7 27:52 9 2.70 5.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Soběslav 9 3 0 0 6 36:71 9 4.00 7.89 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D DDM České Budějovice 10 1 1 0 8 23:74 5 2.30 7.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – I

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Jihlava B 8 7 1 0 0 61:12 23 7.63 1.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Třebíč 8 5 0 1 2 50:23 16 6.25 2.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Pelhřimov 8 4 0 0 4 36:44 12 4.50 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Ledeč nad Sázavou 8 2 0 0 6 27:56 6 3.38 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Chotěboř 8 1 0 0 7 17:56 3 2.13 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – J

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Moravská Třebová 10 8 0 0 2 64:33 24 6.40 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Lanškroun 10 6 1 0 3 38:31 20 3.80 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Litomyšl 10 6 0 0 4 34:25 18 3.40 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Polička 10 5 0 1 4 41:39 16 4.10 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Skuteč 10 3 1 1 5 52:48 12 5.20 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Česká Třebová 10 0 0 0 10 22:75 0 2.20 7.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – K

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hronov 8 7 1 0 0 88:14 23 11.00 1.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Jaroměř 8 6 0 1 1 65:21 19 8.13 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Choceň 8 4 0 0 4 42:51 12 5.25 6.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Opočno 8 1 0 0 7 27:76 3 3.38 9.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Nové Město nad Metují 8 1 0 0 7 31:91 3 3.88 11.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – L

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kroměříž 10 6 1 1 2 49:40 21 4.90 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Lions 10 4 1 3 2 57:47 17 5.70 4.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Znojmo 10 4 2 1 3 43:38 17 4.30 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Hodonín 10 5 0 0 5 60:59 15 6.00 5.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Prostějov 10 4 0 0 6 45:48 12 4.50 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Břeclav 10 2 1 0 7 35:57 8 3.50 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – M

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Brumov-Bylnice 10 9 0 0 1 48:16 27 4.80 1.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Frýdek-Místek 10 6 1 0 3 54:31 20 5.40 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Uherské Hradiště 10 6 0 0 4 48:34 18 4.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Valašské Meziříčí 10 4 0 1 5 48:50 13 4.80 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Černí Vlci 10 2 1 0 7 29:49 8 2.90 4.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Nový Jičín 10 1 0 1 8 27:74 4 2.70 7.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – N

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Vítkovice B 10 9 0 0 1 83:22 27 8.30 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Poruba 10 9 0 0 1 71:23 27 7.10 2.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Třinec B 10 5 0 0 5 38:39 15 3.80 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Orlová 10 4 0 0 6 54:71 12 5.40 7.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Opava 10 3 0 0 7 38:72 9 3.80 7.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Karviná 10 0 0 0 10 26:83 0 2.60 8.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz