Regionální liga dorostu

RLD – nadstavba Z

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hronov 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
1 D Hvězda Praha 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
1 D Karlovy Vary B 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
1 D Poruba 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba O

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Karlovy Vary B 28 23 1 1 3 145:70 72 5.18 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litvínov B 27 19 0 1 7 133:96 58 4.93 3.56 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Ústí nad Labem 28 17 2 1 8 120:78 56 4.29 2.79 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Plzeň B 28 14 1 2 11 127:102 46 4.54 3.64 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Kadaň 28 13 1 1 13 129:139 42 4.61 4.96 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Rokycany 27 5 4 0 18 78:128 23 2.89 4.74 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Cheb 28 7 0 1 20 74:142 22 2.64 5.07 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Litoměřice 28 4 0 2 22 74:125 14 2.64 4.46 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba P

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hvězda Praha 28 18 1 2 7 111:79 58 3.96 2.82 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Mladá Boleslav B 28 16 0 2 10 125:98 50 4.46 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Slavia B 28 15 1 1 11 88:85 48 3.14 3.04 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Tábor B 28 14 0 2 12 104:97 44 3.71 3.46 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Kolín 28 13 2 1 12 85:81 44 3.04 2.89 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D České Budějovice B 28 11 2 2 13 108:97 39 3.86 3.46 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Benátky nad Jizerou 28 9 4 1 14 101:103 36 3.61 3.68 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Letňany 28 5 1 0 22 81:163 17 2.89 5.82 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba R

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hronov 28 22 3 0 3 186:82 72 6.64 2.93 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Jihlava B 28 21 3 0 4 164:74 69 5.86 2.64 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Třebíč 28 14 2 1 11 125:97 47 4.46 3.46 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Pardubice B 28 14 1 3 10 113:105 47 4.04 3.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Lomnice nad Popelkou 28 11 1 3 13 121:132 38 4.32 4.71 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Jaroměř 28 10 0 5 13 127:116 35 4.54 4.14 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Lanškroun 28 5 2 1 20 78:170 20 2.79 6.07 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Moravská Třebová 28 1 2 1 24 57:195 8 2.04 6.96 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba S

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Poruba 28 26 0 1 1 189:48 79 6.75 1.71 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Vítkovice B 28 21 3 0 4 156:79 69 5.57 2.82 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Uherské Hradiště 28 16 0 1 11 138:123 49 4.93 4.39 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Lions 28 9 3 3 13 119:137 36 4.25 4.89 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Brumov-Bylnice 28 10 2 2 14 94:128 36 3.36 4.57 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Kroměříž 28 10 1 2 15 106:125 34 3.79 4.46 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Frýdek-Místek 28 6 1 0 21 58:126 20 2.07 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Znojmo 28 4 0 1 23 68:162 13 2.43 5.79 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění T

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Bílina 22 15 2 2 3 156:90 51 7.09 4.09 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Tachov 23 13 1 0 9 131:99 41 5.70 4.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Ostrov 23 12 1 1 9 107:104 39 4.65 4.52 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Domažlice 23 11 1 2 9 124:113 37 5.39 4.91 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Sokolov 22 9 3 0 10 97:108 33 4.41 4.91 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Louny 22 5 0 3 14 104:151 18 4.73 6.86 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Klášterec nad Ohří 21 3 2 2 14 83:137 15 3.95 6.52 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění U

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Krkonoše 23 19 0 1 3 162:76 58 7.04 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Kralupy nad Vltavou 22 12 1 0 9 79:60 38 3.59 2.73 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Varnsdorf 22 9 4 1 8 99:99 36 4.50 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Jablonec nad Nisou 23 9 2 1 11 97:103 32 4.22 4.48 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Česká Lípa 22 9 1 1 11 83:96 30 3.77 4.36 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Děčín 23 6 0 5 12 64:92 23 2.78 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Frýdlant 21 5 1 0 15 67:125 17 3.19 5.95 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění V

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Beroun 20 15 1 1 3 112:42 48 5.60 2.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Poděbrady 20 13 1 1 5 80:44 42 4.00 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Příbram 19 10 2 1 6 64:56 35 3.37 2.95 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Slaný 20 10 1 3 6 68:65 35 3.40 3.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Černošice 20 8 5 0 7 79:70 34 3.95 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Velké Popovice 20 9 0 4 7 68:74 31 3.40 3.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Kutná Hora 20 2 1 1 16 46:103 9 2.30 5.15 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Zbraslav 19 1 0 0 18 39:102 3 2.05 5.37 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění W

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Strakonice 20 15 3 0 2 121:55 51 6.05 2.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Vlašim 20 16 0 3 1 122:63 51 6.10 3.15 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Pelhřimov 20 10 3 1 6 103:85 37 5.15 4.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Ledeč nad Sázavou 20 9 2 2 7 101:98 33 5.05 4.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Písek 20 8 2 1 9 76:85 29 3.80 4.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Chotěboř 20 5 1 2 12 76:112 19 3.80 5.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Soběslav 20 5 0 2 13 81:97 17 4.05 4.85 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D DDM České Budějovice 20 1 0 0 19 51:136 3 2.55 6.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění X

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Česká Třebová 19 15 2 0 2 129:70 49 6.79 3.68 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litomyšl 18 13 0 1 4 80:67 40 4.44 3.72 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Nový Bydžov 19 9 1 0 9 101:96 29 5.32 5.05 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Choceň 19 9 1 0 9 90:104 29 4.74 5.47 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Skuteč 20 7 1 3 9 110:116 26 5.50 5.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Polička 21 7 1 1 12 95:99 24 4.52 4.71 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Nové Město nad Metují 19 6 0 1 12 99:125 19 5.21 6.58 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Opočno 21 6 0 0 15 95:122 18 4.52 5.81 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění Y

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Orlová 26 17 1 2 6 157:95 55 6.04 3.65 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Třinec B 23 15 2 1 5 116:65 50 5.04 2.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Opava 26 16 0 0 10 129:103 48 4.96 3.96 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Prostějov 26 13 1 2 10 110:98 43 4.23 3.77 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Hodonín 26 13 2 0 11 137:134 43 5.27 5.15 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Valašské Meziříčí 26 12 1 1 12 128:118 39 4.92 4.54 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Karviná 25 11 0 1 13 98:124 34 3.92 4.96 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Černí Vlci 25 6 3 1 15 80:105 25 3.20 4.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 D Břeclav 25 6 1 3 15 94:113 23 3.76 4.52 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 D Nový Jičín 26 6 1 1 18 87:181 21 3.35 6.96 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – A

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Karlovy Vary B 10 9 0 0 1 82:9 27 8.20 0.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Cheb 10 6 0 0 4 34:39 18 3.40 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Ostrov 10 4 1 0 5 43:46 14 4.30 4.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Sokolov 10 3 1 1 5 43:54 12 4.30 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Klášterec nad Ohří 10 3 0 1 6 33:63 10 3.30 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Tachov 10 2 1 1 6 32:56 9 3.20 5.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – B

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kadaň 8 8 0 0 0 99:21 24 12.38 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litvínov B 8 5 1 0 2 54:32 17 6.75 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Bílina 8 3 0 1 4 46:47 10 5.75 5.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Slaný 8 3 0 0 5 22:51 9 2.75 6.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Louny 8 0 0 0 8 24:94 0 3.00 11.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – C

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Ústí nad Labem 10 9 0 0 1 63:10 27 6.30 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litoměřice 10 8 1 0 1 55:17 26 5.50 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Děčín 10 5 0 0 5 30:38 15 3.00 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Kralupy nad Vltavou 10 3 2 0 5 29:35 13 2.90 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Česká Lípa 10 1 0 2 7 20:54 5 2.00 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Varnsdorf 10 1 0 1 8 19:62 4 1.90 6.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – D

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Benátky nad Jizerou 10 8 0 0 2 72:26 24 7.20 2.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Lomnice nad Popelkou 10 8 0 0 2 64:45 24 6.40 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Mladá Boleslav B 10 7 1 0 2 70:23 23 7.00 2.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Jablonec nad Nisou 10 4 0 0 6 35:57 12 3.50 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Krkonoše 10 1 0 1 8 33:65 4 3.30 6.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Frýdlant 10 1 0 0 9 21:79 3 2.10 7.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – E

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Plzeň B 10 9 0 0 1 66:21 27 6.60 2.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Rokycany 10 8 1 0 1 47:30 26 4.70 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Příbram 10 3 1 1 5 24:31 12 2.40 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Strakonice 10 3 0 0 7 40:44 9 4.00 4.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Beroun 10 3 0 0 7 31:53 9 3.10 5.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Domažlice 10 2 0 1 7 34:63 7 3.40 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – F

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hvězda Praha 10 8 1 0 1 86:19 26 8.60 1.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Slavia B 10 7 1 0 2 65:25 23 6.50 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Letňany 10 7 0 1 2 80:31 22 8.00 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Velké Popovice 10 3 0 2 5 26:48 11 2.60 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Černošice 10 2 1 0 7 23:63 8 2.30 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Zbraslav 10 0 0 0 10 12:106 0 1.20 10.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – G

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kolín 8 8 0 0 0 41:9 24 5.13 1.13 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Pardubice B 8 5 0 0 3 50:22 15 6.25 2.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Poděbrady 8 5 0 0 3 48:27 15 6.00 3.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Nový Bydžov 8 1 0 0 7 21:57 3 2.63 7.13 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Kutná Hora 8 1 0 0 7 19:64 3 2.38 8.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – H

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Tábor B 10 8 1 0 1 72:17 26 7.20 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D České Budějovice B 10 8 0 1 1 67:27 25 6.70 2.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Vlašim 9 4 0 1 4 49:33 13 5.44 3.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Písek 10 3 0 0 7 27:52 9 2.70 5.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Soběslav 9 3 0 0 6 36:71 9 4.00 7.89 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D DDM České Budějovice 10 1 1 0 8 23:74 5 2.30 7.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – I

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Jihlava B 8 7 1 0 0 61:12 23 7.63 1.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Třebíč 8 5 0 1 2 50:23 16 6.25 2.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Pelhřimov 8 4 0 0 4 36:44 12 4.50 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Ledeč nad Sázavou 8 2 0 0 6 27:56 6 3.38 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Chotěboř 8 1 0 0 7 17:56 3 2.13 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – J

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Moravská Třebová 10 8 0 0 2 64:33 24 6.40 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Lanškroun 10 6 1 0 3 38:31 20 3.80 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Litomyšl 10 6 0 0 4 34:25 18 3.40 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Polička 10 5 0 1 4 41:39 16 4.10 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Skuteč 10 3 1 1 5 52:48 12 5.20 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Česká Třebová 10 0 0 0 10 22:75 0 2.20 7.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – K

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hronov 8 7 1 0 0 88:14 23 11.00 1.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Jaroměř 8 6 0 1 1 65:21 19 8.13 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Choceň 8 4 0 0 4 42:51 12 5.25 6.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Opočno 8 1 0 0 7 27:76 3 3.38 9.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Nové Město nad Metují 8 1 0 0 7 31:91 3 3.88 11.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – L

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kroměříž 10 6 1 1 2 49:40 21 4.90 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Lions 10 4 1 3 2 57:47 17 5.70 4.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Znojmo 10 4 2 1 3 43:38 17 4.30 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Hodonín 10 5 0 0 5 60:59 15 6.00 5.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Prostějov 10 4 0 0 6 45:48 12 4.50 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Břeclav 10 2 1 0 7 35:57 8 3.50 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – M

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Brumov-Bylnice 10 9 0 0 1 48:16 27 4.80 1.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Frýdek-Místek 10 6 1 0 3 54:31 20 5.40 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Uherské Hradiště 10 6 0 0 4 48:34 18 4.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Valašské Meziříčí 10 4 0 1 5 48:50 13 4.80 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Černí Vlci 10 2 1 0 7 29:49 8 2.90 4.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Nový Jičín 10 1 0 1 8 27:74 4 2.70 7.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – N

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Vítkovice B 10 9 0 0 1 83:22 27 8.30 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Poruba 10 9 0 0 1 71:23 27 7.10 2.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Třinec B 10 5 0 0 5 38:39 15 3.80 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Orlová 10 4 0 0 6 54:71 12 5.40 7.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Opava 10 3 0 0 7 38:72 9 3.80 7.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Karviná 10 0 0 0 10 26:83 0 2.60 8.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz