VTM

V září 2015 odstartoval Český hokej nový program nesoucí název Výchova talentované mládeže v krajích. Jeho stěžejním cílem je poskytnout jedenácti- až patnáctiletým talentovaným hokejistům co nejkvalitnější přípravu.

 

Projekt vyplňuje prostor mezi výchovou na klubové úrovni a mládežnickými reprezentacemi, které začínají až kategorií šestnáctiletých. Podmínkou účasti je odpovídající výkonnost, vzorný přístup k hokeji a prospěch ve škole.

 

V každém kraji se minimálně jednou měsíčně sejdou nejtalentovanější hokejisté, kteří absolvují krátké soustředění. Několikrát za sezonu se pak v rámci turnajů utkají se stejně starými soupeři z ostatních krajů republiky.

 

Články:

Všechny články »

 

Dokumenty:

 

Výsledky turnajů VTM v sezoně 2017/18 »

 

Turnaje VTM v sezoně 2018/19

Kategorie U15 (ročník 2004)

9. září 2018

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
Ústecký (Litvínov) Královéhradecký Plzeňský   Ústecký
Karlovarský (Cheb) hl. m. Praha Jihočeský   hl. m. Praha
Olomoucký (Šumperk) Moravskoslezský Pardubický Zlínský Pardubický
Vysočina (Třebíč) Liberecký Jihomoravský Středočeský Liberecký

18. listopadu 2018

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
Jihočeský (Strakonice) Jihomoravský Pardubický   Jihomoravský
Zlínský (Zlín) Královéhradecký Moravskoslezský   Královéhradecký
Karlovarský (K. Vary) hl. m. Praha Liberecký Vysočina Karlovarský
Ústecký (Děčín) Středočeský Olomoucký Plzeňský Plzeňský

24. února 2019

Pořadatelský krajDalší účastníci
Královéhradecký Liberecký Ústecký  
hl. m. Praha Středočeský Jihočeský Vysočina
Moravskoslezský Jihomoravský Olomoucký Zlínský
Plzeňský Pardubický Karlovarský  

Kategorie U14 (ročník 2005)

9. září 2018

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
hl. m. Praha (Kobra) Jihočeský Liberecký   hl. m. Praha
Pardubický (Hlinsko) Královéhradecký Vysočina   Královéhradecký
Středočeský (Benátky n/J) Karlovarský Plzeňský Ústecký Plzeňský
Zlínský (Zlín) Jihomoravský Olomoucký Moravskoslezský Moravskoslezský

18. listopadu 2018

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
Jihomoravský (Brno) Moravskoslezský Vysočina   Moravskoslezský
Plzeňský (Klatovy) Jihočeský Karlovarský   Jihočeský
Královéhradecký (Rychnov n/K) Zlínský Olomoucký Pardubický Zlínský
Liberecký (Turnov) hl. m. Praha Ústecký Středočeský hl. m. Praha

24. února 2019

Pořadatelský krajDalší účastníci
Liberecký Královéhradecký Ústecký  
Jihočeský Pardubický Vysočina  
Olomoucký Jihomoravský Moravkoslezský Zlínský
Karlovarský hl. m. Praha Středočeský Plzeňský

Kategorie U13 (ročník 2006)

28. října 2018

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
Moravskoslezský (Havířov) Pardubický Olomoucký   Olomoucký
Vysočina (Havlíčkův Brod) Zlínský Jihomoravský   Jihomoravský
hl. m. Praha (Kobra) Karlovarský Královéhradecký Ústecký hl. m. Praha
Jihočeský (Č. Budějovice) Středočeský Liberecký Plzeňský Jihočeský

23. února 2019

Pořadatelský krajDalší účastníci
Středočeský Liberecký hl. m. Praha  
Ústecký Karlovarský Plzeňský  
Zlínský Jihomoravský Olomoucký Zlínský
Pardubický Jihočeský Královéhradecký Vysočina

Kategorie U12 (ročník 2007)

28. října 2018

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
Pardubický (Polička) Moravkoslezský Jihomoravský   Moravskoslezský
Olomoucký (Uničov) Vysočina Zlínský   Olomoucký
Liberecký (Jablonec n. Nisou) Královéhradecký Ústecký hl. m. Praha Ústecký
Středočeský (Čáslav) Jihočeský Karlovarský Plzeňský Plzeňský

23. února 2019

Pořadatelský krajDalší účastníci
Vysočina Jihomoravský Pardubický  
Jihomoravský Olomoucký Zlínský  
Plzeňský Jihočeský Karlovarský Ústecký
Královéhradecký hl. m. Praha Liberecký Středočeský

Výsledky a statistiky turnajů na jednotlivých krajských webech:

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz