Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
16. února 2020, 18:13
Martin VoltrTři z pěti nejsilnějších týmů ELIOD Extraligy dorostu se ukázaly i v neděli, a to shodně na západě Čech. Hlavně v Karlových Varech to byla dost interesantní podívaná!
Právě výsledek šlágru z lázeňského města udělal radost Vítkovicím, které vedou extraligu už o deset bodů a kráčejí za nejvýhodnější pozicí pro vyřazovací boje.
Mountfield totiž utrpěl další ztrátu, přestože zásluhou Pavla Šimka (2+1) vedl na startu druhé třetiny už 3:0! Energie předvedla parádní obrat, který dokonal v prodloužení slovenský reprezentant Lubomír Kupčo po nahrávce Samuela Šmajdy (1+2).
Svůj trip si na celý víkend naplánovali i mladíci Přerova, po osmibrankové náloži ve Varech prohráli v Plzni přijatelnějším výsledkem, ale průběhem také jasně. Vždyť indiáni dali tři góly už v první třetině a Zubři korigovali na 5:3 až v závěru. Skoro u všech domácích branek byl Petr Hauser (1+3).
Pořadí za vedoucí Riderou se tak zase o kousek nahustilo: Hradec, Plzeň, Boleslav a Vary už od sebe dělí pouhé dva body!
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
HC Škoda Plzeň – HC ZUBR Přerov 5:3 (3:0, 1:1, 1:2)
HC Energie Karlovy Vary – Mountfield HK 4:3 po prodloužení (0:2, 2:1, 1:0 – 1:0)
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HC VÍTKOVICE RIDERA | 26 | 20 | 1 | 1 | 4 | 109:62 | 63 |
2. | Mountfield HK | 26 | 17 | 0 | 2 | 7 | 98:65 | 53 |
3. | HC Škoda Plzeň | 26 | 15 | 2 | 3 | 6 | 111:65 | 52 |
4. | BK Mladá Boleslav | 26 | 14 | 3 | 3 | 6 | 107:69 | 51 |
5. | HC Energie Karlovy Vary | 27 | 15 | 3 | 0 | 9 | 112:95 | 51 |
6. | HC Dynamo Pardubice | 26 | 12 | 3 | 2 | 9 | 89:84 | 44 |
7. | HC Sparta Praha | 26 | 12 | 3 | 2 | 9 | 85:81 | 44 |
8. | Bílí Tygři Liberec | 26 | 13 | 1 | 2 | 10 | 105:85 | 43 |
9. | AZ RESIDOMO Havířov | 25 | 11 | 3 | 2 | 9 | 84:74 | 41 |
10. | PSG Berani Zlín | 26 | 12 | 1 | 2 | 11 | 87:79 | 40 |
11. | Rytíři Kladno | 25 | 10 | 4 | 0 | 11 | 102:95 | 38 |
12. | HC Slavia Praha | 26 | 11 | 1 | 3 | 11 | 91:86 | 38 |
13. | HC Litvínov | 26 | 9 | 4 | 1 | 12 | 67:91 | 36 |
14. | HC Oceláři Třinec | 26 | 9 | 1 | 3 | 13 | 80:111 | 32 |
15. | HC Kometa Brno | 26 | 7 | 0 | 3 | 16 | 72:110 | 24 |
16. | Piráti Chomutov | 26 | 6 | 2 | 1 | 17 | 73:102 | 23 |
17. | HC ZUBR Přerov | 27 | 4 | 2 | 1 | 20 | 63:110 | 17 |
18. | BK Havlíčkův Brod | 26 | 3 | 0 | 3 | 20 | 54::125 | 12 |
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
Úterý 18. února:
16:00 Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň (o play off)
Středa 19. února:
17:30 HC Energie Karlovy Vary – PSG Berani Zlín (o play off)
Čtvrtek 20. února:
17:00 HC Dynamo Pardubice – PSG Berani Zlín (o play off)
17:30 Mountfield HK – HC Litvínov (o play off)
17:30 HC Kometa Brno – Piráti Chomutov (o play off)
18:00 HC Slavia Praha – HC Energie Karlovy Vary (o play off)
18:00 AZ RESIDOMO Havířov – Rytíři Kladno (o play off)
18:00 HC ZUBR Přerov – HC Sparta Praha (o play off)
Pátek 21. února:
16:30 AZ RESIDOMO Havířov – HC Škoda Plzeň (o play off)
17:30 BK Mladá Boleslav – HC VÍTKOVICE RIDERA (o play off)
17:30 HC Oceláři Třinec – BK Havlíčkův Brod (o play off)
14:00 PZ Kladno – HC Dukla Jihlava (o udržení)
16:00 HC Motor České Budějovice – VHK ROBE Vsetín (o udržení)
16:00 HC Tábor – HC RT TORAX Poruba (o udržení)
18:45 HC Hvězda Praha – HC Olomouc (o udržení)
19:00 HC Kobra Praha – HK Mladí Draci Šumperk (o udržení)
19:15 HC Meteor Třemošná – VSK Technika Brno (o udržení)
Sobota 22. února:
12:00 Piráti Chomutov – HC Slavia Praha (o play off)
12:15 HC Dynamo Pardubice – AZ RESIDOMO Havířov (o play off)
12:30 HC Litvínov – HC VÍTKOVICE RIDERA (o play off)
12:30 BK Mladá Boleslav – HC ZUBR Přerov (o play off)
13:00 HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň (o play off)
13:00 HC Sparta Praha – Mountfield HK (o play off)
16:30 Rytíři Kladno – Bílí Tygři Liberec (o play off)
17:30 BK Havlíčkův Brod – HC Kometa Brno (o play off)
12:00 HC Motor České Budějovice – HC RT TORAX Poruba (o udržení)
12:00 HC Kobra Praha – HC Olomouc (o udržení)
12:15 HC Hvězda Praha – HK Mladí Draci Šumperk (o udržení)
12:30 HC Tábor – VHK ROBE Vsetín (o udržení)
12:30 HC Meteor Třemošná – HC Dukla Jihlava (o udržení)
13:00 PZ Kladno – VSK Technika Brno (o udržení)
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz