Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
Jako nejstarší žákovská kategorie bojují o účast na mistrovství republiky, hokejisté osmých tříd se zvolna blíží k polovině sezony. Sedmákům zase o nadcházejícím víkendu začínají první nadstavbové skupiny. Podívejte se na souhrn soutěží starších žáků.
Ačkoli ještě žádný z týmů nemá odehráno víc jak dvanáct zápasů, v některých skupinách Ligy starších žáků "A" už se významně rýsují favorité na postup na republikové mistrovství. Bez jediného zaváhání zatím kráčejí soutěží pražská Sparta, coby obhájce titulu, a brněnská Kometa, která loni také na MČR nechyběla.
Velký náskok mají v čele své skupiny rovněž osmáci Litvínova, stejně jako oni zatím ztratily jediný bod za remízu Třemošná a tradičně silné Vítkovice. Naprosto vyrovnané je pouze čelo Královéhradecké skupiny, kde jsou v rozmezí tří bodů srovnány Liberec, Boleslav, Jihlava a Hradec.
Sedmnáct hracích skupin Ligy starších žáků "B" má lehce odlišný systém. Některé týmy se budou ve stejném složení potkávat až do konce sezony – to je třeba případ Plzeňské, Zlínské či Jihomoravské skupiny –, jiným už v nejbližší době startují nadstavby, respektive skupiny o umístění.
O víkendu vstoupí do druhé části soutěže účastníci čtyř středočeských skupin, které byly rozřazeny na základě součtových tabulek starších a mladších žáků. Poprvé v sezoně tak na sebe hned nyní narazí v hlavním městě sedmáci Sparty a Slavie nebo v Kladně Rytíři a PZ.
Liga starších žáků "A" 2005–2006
Skupina 1 – Ústecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Litvínov |
12 |
11 |
1 |
0 |
115:18 |
23 |
2. |
Piráti Chomutov |
9 |
6 |
1 |
2 |
72:27 |
13 |
3. |
HC Slovan Ústí nad Labem |
12 |
6 |
1 |
5 |
77:53 |
13 |
4. |
ELZ Jungadler Mannheim |
10 |
6 |
0 |
4 |
49:45 |
12 |
5. |
HC Energie Karlovy Vary |
8 |
5 |
1 |
2 |
43:23 |
11 |
6. |
HC Stadion Litoměřice |
9 |
2 |
1 |
6 |
24:56 |
5 |
7. |
HC Děčín |
11 |
1 |
1 |
9 |
21:97 |
3 |
8. |
Mostečtí Lvi |
11 |
1 |
0 |
10 |
22:104 |
2 |
Skupina 2 – Jihočeská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Meteor Třemošná |
7 |
6 |
1 |
0 |
31:18 |
13 |
2. |
HC Plzeň 1929 |
7 |
6 |
0 |
1 |
34:15 |
12 |
3. |
HC Tábor |
9 |
5 |
0 |
4 |
39:31 |
10 |
4. |
HC Motor České Budějovice |
8 |
3 |
1 |
4 |
28:30 |
7 |
5. |
HC Střelci Jindřichův Hradec |
8 |
2 |
0 |
6 |
24:42 |
4 |
6. |
IHC Písek |
2 |
0 |
0 |
2 |
3:15 |
0 |
7. |
HC Strakonice |
7 |
0 |
0 |
7 |
17:37 |
0 |
Skupina 3 – Pražská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Sparta Praha |
9 |
9 |
0 |
0 |
76:21 |
18 |
2. |
HC Hvězda Praha |
9 |
7 |
0 |
2 |
62:23 |
14 |
3. |
HC Slavia Praha |
10 |
7 |
0 |
3 |
62:30 |
14 |
4. |
Rytíři Kladno |
9 |
4 |
0 |
5 |
61:53 |
8 |
5. |
PZ Kladno |
9 |
4 |
0 |
5 |
40:41 |
8 |
6. |
HC Letci Letňany |
10 |
2 |
0 |
8 |
40:79 |
4 |
7. |
HC Kobra Praha |
10 |
0 |
0 |
10 |
16:110 |
0 |
Skupina 4 – Královéhradecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Bílí Tygři Liberec |
11 |
9 |
1 |
1 |
73:36 |
19 |
2. |
BK Mladá Boleslav |
12 |
8 |
3 |
1 |
54:26 |
19 |
3. |
HC Dukla Jihlava |
11 |
8 |
1 |
2 |
84:27 |
17 |
4. |
Mountfield HK |
12 |
8 |
0 |
4 |
71:38 |
16 |
5. |
SC Kolín |
11 |
3 |
1 |
7 |
34:56 |
7 |
6. |
HC Dynamo Pardubice |
11 |
3 |
0 |
8 |
44:58 |
6 |
7. |
HC Chrudim |
11 |
2 |
0 |
9 |
27:95 |
4 |
8. |
BK Havlíčkův Brod |
11 |
1 |
0 |
10 |
21:72 |
2 |
Skupina 5 – Jihomoravská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Kometa Brno |
11 |
11 |
0 |
0 |
98:18 |
22 |
2. |
PSG Berani Zlín |
11 |
6 |
3 |
2 |
53:35 |
15 |
3. |
HCM Warriors Brno |
10 |
6 |
0 |
4 |
44:29 |
12 |
4. |
HC ZUBR Přerov |
11 |
6 |
0 |
5 |
59:50 |
12 |
5. |
SK Horácká Slavia Třebíč |
10 |
4 |
2 |
4 |
27:39 |
10 |
6. |
HC Olomouc |
10 |
4 |
1 |
5 |
35:38 |
9 |
7. |
VSK Technika Brno |
10 |
1 |
1 |
8 |
25:72 |
3 |
8. |
HK Kroměřiž |
11 |
0 |
1 |
10 |
32:92 |
1 |
Skupina 6 – Moravskoslezská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC VÍTKOVICE RIDERA |
10 |
9 |
1 |
0 |
92:15 |
19 |
2. |
AZ RESIDOMO Havířov |
9 |
6 |
2 |
1 |
59:26 |
14 |
3. |
HC Oceláři Třinec |
9 |
6 |
1 |
2 |
64:26 |
13 |
4. |
HK Mladí Draci Šumperk |
9 |
5 |
0 |
4 |
45:23 |
10 |
5. |
HC RT TORAX Poruba |
9 |
2 |
0 |
7 |
42:40 |
4 |
6. |
HC Frýdek-Místek |
8 |
1 |
0 |
7 |
10:66 |
2 |
7. |
Metropolia Silesia |
10 |
1 |
0 |
9 |
12:128 |
2 |
Liga starších žáků "B" 2005–2006
Skupina 7 – Karlovarská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Energie Karlovy Vary |
10 |
9 |
0 |
1 |
95:43 |
18 |
2. |
HC Baník Sokolov |
10 |
7 |
2 |
1 |
80:33 |
16 |
3. |
HC Stadion Cheb |
10 |
8 |
0 |
2 |
60:54 |
16 |
4. |
HC Tachov |
10 |
7 |
1 |
2 |
118:45 |
15 |
5. |
SK Kadaň |
10 |
3 |
1 |
6 |
68:66 |
7 |
6. |
HC Rebel Město Nejdek |
9 |
3 |
0 |
6 |
31:46 |
6 |
7. |
HC Mariánské Lázně |
11 |
3 |
0 |
8 |
45:89 |
6 |
8. |
HC Klášterec nad Ohří |
10 |
2 |
0 |
8 |
38:97 |
4 |
9. |
HC Čerti Ostrov |
10 |
1 |
0 |
9 |
46:108 |
2 |
Skupina 8 – Ústecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Litvínov |
8 |
6 |
2 |
0 |
55:33 |
14 |
2. |
HC Draci Bílina |
8 |
6 |
1 |
1 |
67:33 |
13 |
3. |
Piráti Chomutov |
8 |
6 |
1 |
1 |
46:21 |
13 |
4. |
HC Stadion Litoměřice |
8 |
5 |
0 |
3 |
50:35 |
10 |
5. |
HC Slovan Louny |
9 |
3 |
1 |
5 |
33:52 |
7 |
6. |
HC Roudnice nad Labem |
9 |
3 |
0 |
6 |
29:45 |
6 |
7. |
Mostečtí Lvi |
9 |
3 |
0 |
6 |
54:72 |
6 |
8. |
HC Slovan Ústí nad Labem |
9 |
2 |
1 |
6 |
28:47 |
5 |
9. |
HC Děčín |
8 |
1 |
0 |
7 |
29:53 |
2 |
Skupina 9 – Plzeňská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Škoda Plzeň |
7 |
7 |
0 |
0 |
72:15 |
14 |
2. |
TJ Sušice |
7 |
5 |
0 |
2 |
24:25 |
10 |
3. |
HC Rokycany |
6 |
4 |
1 |
1 |
33:19 |
9 |
4. |
HC Příbram |
7 |
3 |
0 |
4 |
23:39 |
6 |
5. |
HC Meteor Třemošná |
5 |
2 |
0 |
3 |
31:30 |
4 |
6. |
HC Domažlice |
8 |
1 |
2 |
5 |
20:39 |
4 |
7. |
HC Spartak Žebrák |
6 |
1 |
1 |
4 |
16:31 |
3 |
8. |
HC Klatovy |
6 |
1 |
0 |
5 |
14:35 |
2 |
Skupina 10 – Jihočeská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí |
9 |
9 |
0 |
0 |
67:12 |
18 |
2. |
HC Motor České Budějovice |
10 |
7 |
1 |
2 |
68:28 |
15 |
3. |
HC Milevsko 2010 |
9 |
7 |
0 |
2 |
61:23 |
14 |
4. |
HC Tábor |
9 |
6 |
0 |
3 |
43:19 |
12 |
5. |
HC Střelci Jindřichův Hradec |
9 |
4 |
0 |
5 |
32:41 |
8 |
6. |
HC Lvi 2009 |
10 |
4 |
0 |
6 |
41:52 |
8 |
7. |
HC Strakonice |
9 |
4 |
0 |
5 |
29:59 |
8 |
8. |
IHC Písek |
9 |
3 |
1 |
5 |
35:52 |
7 |
9. |
HC Slavoj Český Krumlov |
10 |
1 |
0 |
9 |
33:50 |
2 |
10. |
Spartak Soběslav |
10 |
1 |
0 |
9 |
21:94 |
2 |
Skupina 11 – Liberecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Bílí Tygři Liberec |
9 |
9 |
0 |
0 |
95:24 |
18 |
2. |
HC Lomnice nad Popelkou |
10 |
6 |
1 |
3 |
70:49 |
13 |
3. |
HC Česká Lípa |
9 |
5 |
1 |
3 |
47:30 |
11 |
4. |
TJ HC Jablonec nad Nisou |
8 |
3 |
3 |
2 |
52:40 |
9 |
5. |
HC TS Varnsdorf |
8 |
4 |
0 |
4 |
43:28 |
8 |
6. |
HC Frýdlant |
10 |
2 |
1 |
7 |
46:83 |
5 |
7. |
HC Turnov 1931 |
10 |
0 |
0 |
10 |
14:113 |
0 |
Skupina 12 – Královéhradecká I
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Stadion Vrchlabí |
9 |
9 |
0 |
0 |
104:17 |
18 |
2. |
Mountfield HK |
8 |
7 |
0 |
1 |
111:21 |
14 |
3. |
Stadion Nový Bydžov |
9 |
5 |
0 |
4 |
59:53 |
10 |
4. |
HC Jičín |
8 |
3 |
0 |
5 |
44:56 |
6 |
5. |
HC Nová Paka |
9 |
3 |
0 |
6 |
43:57 |
6 |
6. |
HC Trutnov |
8 |
2 |
0 |
6 |
26:72 |
4 |
7. |
HC Dvůr Králové nad Labem |
9 |
1 |
0 |
8 |
18:129 |
2 |
Skupina 13 – Královéhradecká II
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Spartak Nové Město nad Metují |
8 |
8 |
0 |
0 |
113:19 |
16 |
2. |
HC Náchod |
8 |
6 |
0 |
2 |
76:36 |
12 |
3. |
HC Wikov Hronov |
8 |
4 |
1 |
3 |
71:60 |
9 |
4. |
HCM Jaroměř |
9 |
4 |
1 |
4 |
55:60 |
9 |
5. |
HC Opočno |
7 |
1 |
0 |
6 |
8:66 |
2 |
6. |
SK Třebechovice pod Orebem |
4 |
0 |
0 |
4 |
7:76 |
0 |
7. |
HC Město Rychnov nad Kněžnou |
8 |
0 |
0 |
8 |
17:99 |
0 |
Skupina 14 – Pardubická
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Dynamo Pardubice |
11 |
11 |
0 |
0 |
139:25 |
22 |
2. |
TJ Loko Česká Třebová |
12 |
10 |
0 |
2 |
74:43 |
20 |
3. |
TJ Lanškroun |
9 |
7 |
0 |
2 |
70:28 |
14 |
4. |
HC Spartak Choceň |
11 |
6 |
0 |
5 |
67:63 |
12 |
5. |
HC Slovan Moravská Třebová |
11 |
4 |
0 |
7 |
58:53 |
8 |
6. |
HC Hlinsko |
10 |
3 |
0 |
7 |
55:91 |
6 |
7. |
HC Litomyšl |
11 |
1 |
0 |
10 |
32:104 |
2 |
8. |
HC Chrudim |
11 |
1 |
0 |
10 |
36:124 |
2 |
Skupina 15 – Vysočina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Dukla Jihlava |
8 |
8 |
0 |
0 |
85:11 |
16 |
2. |
HHK Velké Meziříčí |
8 |
6 |
1 |
1 |
78:21 |
13 |
3. |
SK Horácká Slavia Třebíč |
8 |
4 |
2 |
2 |
46:16 |
10 |
4. |
BK Havlíčkův Brod |
8 |
5 |
0 |
3 |
60:51 |
10 |
5. |
SKLH Žďár nad Sázavou |
8 |
4 |
1 |
3 |
63:29 |
9 |
6. |
BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem |
8 |
2 |
1 |
5 |
36:67 |
5 |
7. |
HC Ledeč nad Sázavou |
8 |
2 |
1 |
5 |
40:72 |
5 |
8. |
HC Lední medvědi Pelhřimov |
8 |
2 |
0 |
6 |
33:58 |
4 |
9. |
TJ Náměšť nad Oslavou |
8 |
0 |
0 |
8 |
11:127 |
0 |
Skupina 16 – Jihomoravská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Kometa Brno |
10 |
9 |
0 |
1 |
101:24 |
18 |
2. |
SHKM Hodonín |
10 |
7 |
1 |
2 |
89:61 |
15 |
3. |
HCM Warriors Brno |
10 |
7 |
0 |
3 |
58:46 |
14 |
4. |
HC Lvi Břeclav |
10 |
5 |
1 |
4 |
78:43 |
11 |
5. |
EAC Junior Capitals |
9 |
3 |
2 |
4 |
50:56 |
8 |
6. |
HC Orli Znojmo - mládež |
10 |
4 |
0 |
6 |
47:68 |
8 |
7. |
VSK Technika Brno |
10 |
3 |
0 |
7 |
42:69 |
6 |
8. |
HC Boskovice |
11 |
0 |
0 |
11 |
34:132 |
0 |
Skupina 17 – Zlínská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Bobři Valašské Meziříčí |
9 |
8 |
0 |
1 |
86:30 |
16 |
2. |
HC Brumov-Bylnice |
9 |
7 |
0 |
2 |
65:37 |
14 |
3. |
HC Uherské Hradiště |
9 |
6 |
0 |
3 |
88:39 |
12 |
4. |
VHK ROBE Vsetín |
9 |
5 |
1 |
3 |
63:48 |
11 |
5. |
PSG Berani Zlín |
9 |
4 |
1 |
4 |
51:45 |
9 |
6. |
HOKEJ Uherský Ostroh |
9 |
3 |
0 |
6 |
55:76 |
6 |
7. |
HC Spartak Uherský Brod |
9 |
1 |
1 |
7 |
26:97 |
3 |
8. |
HK Kroměříž |
9 |
0 |
1 |
8 |
25:87 |
1 |
Skupina 18 – Olomoucká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HK Mladí Draci Šumperk |
9 |
7 |
0 |
2 |
54:32 |
14 |
2. |
Hokejový klub Opava |
9 |
6 |
1 |
2 |
41:31 |
13 |
3. |
HC Uničov |
9 |
5 |
2 |
2 |
50:36 |
12 |
4. |
SK Prostějov 1913 |
9 |
5 |
1 |
3 |
51:31 |
11 |
5. |
HC ZUBR Přerov |
10 |
3 |
2 |
5 |
48:44 |
8 |
6. |
HC Černí Vlci |
10 |
4 |
0 |
6 |
42:62 |
8 |
7. |
HC Olomouc |
8 |
2 |
1 |
5 |
30:37 |
5 |
8. |
HK Nový Jičín |
8 |
2 |
1 |
5 |
37:73 |
5 |
9. |
HK Krnov mládež |
9 |
1 |
0 |
8 |
40:70 |
2 |
Skupina 19 – Moravskoslezská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Oceláři Třinec |
12 |
10 |
0 |
2 |
99:22 |
20 |
2. |
HC VÍTKOVICE RIDERA |
10 |
9 |
0 |
1 |
79:23 |
18 |
3. |
HC Orlová |
11 |
8 |
0 |
3 |
71:45 |
16 |
4. |
AZ RESIDOMO Havířov |
10 |
6 |
0 |
4 |
66:43 |
12 |
5. |
HC RT TORAX Poruba |
11 |
5 |
1 |
5 |
40:51 |
11 |
6. |
HC Frýdek-Místek |
12 |
5 |
0 |
7 |
40:59 |
10 |
7. |
HC Vlci Český Těšín |
11 |
4 |
1 |
6 |
52:65 |
9 |
8. |
SK Karviná |
13 |
4 |
0 |
9 |
42:65 |
8 |
9. |
Metropolia Silesia |
9 |
2 |
0 |
7 |
26:54 |
4 |
10. |
HC BOSPOR Bohumín |
11 |
1 |
0 |
10 |
16:104 |
2 |
Skupina 20 – Středočeská I
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Sparta Praha |
10 |
10 |
0 |
0 |
78:21 |
20 |
2. |
HK Lev Slaný |
10 |
7 |
1 |
2 |
45:32 |
15 |
3. |
HC Berounští Medvědi |
10 |
3 |
2 |
5 |
45:54 |
8 |
4. |
Rytíři Kladno |
10 |
2 |
3 |
5 |
39:50 |
7 |
5. |
HC Rakovník |
10 |
2 |
1 |
7 |
45:69 |
5 |
6. |
HK Kralupy nad Vltavou |
10 |
2 |
1 |
7 |
32:58 |
5 |
Skupina 21 – Středočeská II
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Slavia Praha |
10 |
9 |
0 |
1 |
147:17 |
18 |
2. |
PZ Kladno |
10 |
7 |
0 |
3 |
89:40 |
14 |
3. |
SK Černošice |
10 |
6 |
2 |
2 |
73:37 |
14 |
4. |
TJ Slavoj Zbraslav |
10 |
3 |
1 |
6 |
64:74 |
7 |
5. |
HC Kobra Praha |
10 |
3 |
1 |
6 |
52:70 |
7 |
6. |
Slavoj Velké Popovice |
10 |
0 |
0 |
10 |
9:196 |
0 |
Skupina 22 – Středočeská III
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
BK Mladá Boleslav |
8 |
5 |
2 |
1 |
48:20 |
12 |
2. |
HC Benátky nad Jizerou |
8 |
6 |
0 |
2 |
44:27 |
12 |
3. |
HC Letci Letňany |
8 |
3 |
1 |
4 |
27:32 |
7 |
4. |
HC Buldoci Neratovice |
8 |
3 |
0 |
5 |
21:42 |
6 |
5. |
HC Nymburský Lev |
8 |
1 |
1 |
6 |
29:48 |
3 |
Skupina 23 – Středočeská IV
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Lev Benešov |
10 |
10 |
0 |
0 |
91:18 |
20 |
2. |
SC Kolín |
10 |
6 |
1 |
3 |
46:29 |
13 |
3. |
HC Hvězda Praha |
10 |
5 |
2 |
3 |
46:47 |
12 |
4. |
SK Sršni Kutná Hora |
10 |
2 |
3 |
5 |
33:54 |
7 |
5. |
HC Rytíři Vlašim |
10 |
3 |
0 |
7 |
39:52 |
6 |
6. |
HC Poděbrady |
10 |
0 |
2 |
8 |
26:81 |
2 |
Nadstavba 20+21+22+23
Účastníci: HC Sparta Praha, HC Slavia Praha, HC Berounští Medvědi, SK Černošice, Rytíři Kladno, PZ Kladno, HC Lev Benešov, HC Buldoci Neratovice, HC Hvězda Praha, HC Nymburský Lev, BK Mladá Boleslav, SK Sršni Kutná Hora
O umístění 20+21+22+23
Účastníci: TJ Slavoj Zbraslav, HK Lev Slaný, HK Kralupy nad Vltavou, HC Kobra Praha, HC Rakovník, Slavoj Velké Popovice, SC Kolín, HC Benátky nad Jizerou, HC Letci Letňany, HC Rytíři Vlašim
Share on Facebook
Share on Google+