Žákovský souhrn: Páťáci a šesťáci bojují celkem ve 29 skupinách

Foto: Jiří Zaňát, hokej.zlin.cz

V předchozím souhrnu jsme nabídli přehled soutěží starších žáků, teď je řada na mladších žácích, tedy hokejistech ročníků narození 2007 a 2008. Do skupin ligy šestých tříd je stejně jako v osmácích zapojeno 45 klubů, ligy pátých tříd se účastní dokonce 174 týmů!

Nový fanshop

Zásadní informace k formátu žákovských soutěží jsme přinesli v minulém článku.

Liga mladších žáků "C", tedy pomyslných šestých tříd, se odehrává ve stejném formátu, jaký mají osmáci. Páťáci, tedy mladší žáci "D", zase absolvují zápasy společně se sedmáky. Jejich soutěž ovšem čítá dokonce 23 skupin, tedy o šest víc.

Obě soutěže mladších žáků nenabízejí vyvrcholení sezony, oficiální mistr republiky tak není korunován.

Liga mladších žáků "C" 2007–2008

Skupina 1 – Ústecká

 TýmZVRPSkóreBody
1. ELZ Jungadler Mannheim 6 6 0 0 48:20 12
2. HC Energie Karlovy Vary 5 4 1 0 46:21 9
3. HC Slovan Ústí nad Labem 6 3 0 3 32:31 6
4. Piráti Chomutov 6 3 0 3 36:36 6
5. HC Litvínov 7 2 1 4 44:33 5
6. HC Stadion Litoměřice 5 2 0 3 27:28 4
7. Mostečtí Lvi 6 2 0 4 32:45 4
8. HC Děčín 5 0 0 5 12:63 0

Skupina 2 – Jihočeská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Škoda Plzeň 3 3 0 0 33:4 6
2. HC Motor České Budějovice 5 3 0 2 30:30 6
3. HC Střelci Jindřichův Hradec 3 2 0 1 17:9 4
4. HC Meteor Třemošná 5 2 0 3 27:23 4
5. HC Tábor 4 2 0 2 25:24 4
6. HC Strakonice 4 1 0 3 12:41 2
7. IHC Písek 2 0 0 2 5:18 0

Skupina 3 – Pražská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Slavia Praha 5 5 0 0 40:13 10
2. HC Sparta Praha 5 4 0 1 48:17 8
3. HC Hvězda Praha 5 4 0 1 49:23 8
4. HC Letci Letňany 6 3 0 3 44:35 6
5. HC Kobra Praha 5 1 0 4 24:38 2
6. Rytíři Kladno 5 1 0 4 14:53 2
7. PZ Kladno 5 0 0 5 23:63 0

Skupina 4 – Královéhradecká

 TýmZVRPSkóreBody
1. Bílí Tygři Liberec 6 5 1 0 63:26 11
2. HC Dukla Jihlava 6 5 1 0 44:24 11
3. Mountfield HK 6 4 0 2 44:21 8
4. HC Dynamo Pardubice 6 2 1 3 28:28 5
5. BK Havlíčkův Brod 6 2 1 3 22:29 5
6. SC Kolín 6 2 0 4 24:31 4
7. BK Mladá Boleslav 6 1 2 3 23:32 4
8. HC Chrudim 6 0 0 6 10:67 0

Skupina 5 – Jihomoravská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Kometa Brno 6 5 1 0 44:9 11
2. PSG Berani Zlín 6 4 0 2 38:32 8
3. HCM Warriors Brno 6 4 0 2 26:29 8
4. VSK Technika Brno 6 3 0 3 36:26 6
5. HC Olomouc 6 2 1 3 44:41 5
6. HK Kroměříž 6 1 2 3 23:29 4
7. HC ZUBR Přerov 6 2 0 4 32:40 4
8. SK Horácká Slavia Třebíč 6 1 0 5 27:64 2

Skupina 6 – Moravskoslezská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HK Mladí Draci Šumperk 5 4 0 1 38:17 8
2. HC VÍTKOVICE RIDERA 5 4 0 1 30:17 8
3. HC Frýdek-Místek 5 3 1 1 46:22 7
4. HC Oceláři Třinec 5 3 0 2 36:23 6
5. Metropolia Silesia 6 3 0 3 34:28 6
6. HC RT TORAX Poruba 5 0 1 4 13:55 1
7. AZ RESIDOMO Havířov 5 0 0 5 21:56 0

Liga mladších žáků "D" 2007–2008

Skupina 7 – Karlovarská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Tachov 6 5 1 0 75:16 11
2. HC Energie Karlovy Vary 6 5 0 1 59:27 10
3. SK Kadaň 5 4 1 0 52:11 9
4. HC Klášterec nad Ohří 6 3 2 1 49:30 8
5. HC Stadion Cheb 6 3 1 2 42:29 7
6. HC Baník Sokolov 6 3 0 3 53:34 6
7. HC Baník Sokolov 6 2 1 3 36:56 5
8. HC Rebel Město Nejdek 5 1 0 4 24:52 2
9. HC Čerti Ostrov 6 0 0 6 10:71 0
10. HC Mariánské Lázně 6 0 0 6 18:92 0

Skupina 8 – Ústecká

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Slovan Louny 5 5 0 0 71:13 10
2. Piráti Chomutov 4 4 0 0 63:5 8
3. HC Děčín 5 3 0 2 52:39 6
4. HC Slovan Ústí nad Labem 6 3 0 3 45:47 6
5. Mostečtí Lvi 5 3 0 2 21:25 6
6. HC Litvínov 4 2 0 2 26:17 4
7. HC Draci Bílina 5 2 0 3 29:55 4
8. HC Stadion Litoměřice 6 2 0 4 32:67 4
9. Piráti Chomutov "B" 5 1 0 4 22:37 2
10. HC Roudnice nad Labem 5 0 0 5 14:70 0

Skupina 9 – Plzeňská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Pilsen Wolves 5 5 0 0 98:16 10
2. HC Příbram 3 3 0 0 29:6 6
3. HC Spartak Žebrák 2 2 0 0 25:1 4
4. HC Škoda Plzeň 4 2 0 2 33:28 4
5. HC Domažlice 5 2 0 3 27:42 4
6. HC Klatovy 4 1 0 3 26:29 2
7. HC Rokycany 4 1 0 3 21:33 2
8. HC Meteor Třemošná 3 1 0 2 14:46 2
9. TJ Sušice 4 0 0 4 3:75 0

Skupina 10 – Jihočeská

 TýmZVRPSkóreBody
1. TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 6 5 1 0 56:17 11
2. HC Milevsko 2010 6 5 1 0 50:24 11
3. HC Motor České Budějovice 6 4 0 2 36:23 8
4. HC LVI 2009 6 3 0 3 41:20 6
5. Spartak Soběslav 6 3 0 3 59:44 6
6. HC Tábor 6 3 0 3 34:22 6
7. HC Střelci Jindřichův Hradec 6 3 0 3 41:37 6
8. HC Slavoj Čeksý Krumlov 6 2 1 3 24:29 5
9. HC Strakonice 6 0 1 5 8:72 1
10. IHC Písek 6 0 0 6 11:72 0

Skupina 11 – Liberecká

 TýmZVRPSkóreBody
1. Bílí Tygři Liberec 5 5 0 0 72:6 10
2. HC Česká Lípa 5 3 1 1 29:22 7
3. HC Turnov 1931 5 3 0 2 35:20 6
4. TJ HC Jablonec nad Nisou 4 3 0 1 38:26 6
5. HC Frýdlant 6 2 0 4 26:44 4
6. HC Lomnice nad Popelkou 4 0 1 3 10:30 1
7. HC TS Varnsdorf 5 0 0 5 17:79 0

Skupina 12 – Královéhradecká I

 TýmZVRPSkóreBody
1. Mountfield HK 5 5 0 0 75:13 10
2. HC Trutnov 6 4 1 1 61:39 9
3. HC Stadion Vrchlabí 5 3 1 1 48:16 7
4. Stadion Nový Bydžov 4 2 0 2 24:18 4
5. HC Jičín 4 1 0 3 25:35 2
6. HC Nová Paka 5 0 1 4 6:47 1
7. HC Dvůr Králové nad Labem 5 0 1 4 8:79 1

Skupina 13 – Královéhradecká II

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Náchod 5 4 1 0 50:14 9
2. HC Wikov Hronov 5 4 0 1 52:26 8
3. HC Opočno 5 3 1 1 51:31 7
4. HCM Jaroměř 5 3 1 1 40:25 7
5. Spartak Nové Město nad Metují 6 2 1 3 44:52 5
6. SK Třebechovice pod Orebem 5 0 0 5 20:63 0
7. HC Město Rychnov nad Kněžnou 5 0 0 5 19:65 0

Skupina 14 – Pardubická

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Dynamo Pardubice 6 6 0 0 74:14 12
2. HC Chrudim 6 5 0 1 46:17 10
3. HC Slovan Moravská Třebová 6 4 0 2 56:24 8
4. TJ Loko Česká Třebová 6 4 0 2 54:32 8
5. TJ Lanškroun 6 2 0 4 33:49 4
6. HC Hlinsko 6 2 0 4 28:49 4
7. HC Litomyšl 6 0 1 5 13:64 1
8. HC Spartak Choceň 6 0 1 5 14:69 1

Skupina 15 – Vysočina

 TýmZVRPSkóreBody
1. SKLH Žďár nad Sázavou 5 5 0 0 71:10 10
2. HC Světlá nad Sázavou 5 4 0 1 63:15 8
3. HC Dukla Jihlava 4 3 0 1 38:15 6
4. HC Lední medvědi Pelhřimov 5 2 1 2 31:64 5
5. HHK Velké Meziříčí 4 2 0 2 32:27 4
6. SK Horácká Slavia Třebíč 5 2 0 3 36:57 4
7. BK Havlíčkův Brod 4 1 0 3 24:36 2
8. HC Ledeč nad Sázavou 4 0 1 3 18:36 1
9. BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 4 0 0 4 3:56 0

Skupina 16 – Jihomoravská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Orli Znojmo 6 5 0 1 45:26 10
2. SHKM Hodonín 6 4 0 2 54:34 8
3. HC Kometa Brno 6 2 2 2 26:25 6
4. VSK Technika Brno 7 2 2 3 36:37 6
5. HC Lvi Břeclav 6 2 2 2 30:32 6
6. EAC Junior Capitals 5 2 0 3 25:43 4
7. HCM Warriors Brno 6 1 0 5 22:41 2
8. HC Boskovice 0 0 0 0 0:0 0

Skupina 17 – Zlínská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HOKEJ Uherský Ostroh 6 5 0 1 59:16 10
2. VHK ROBE Vsetín 6 5 0 1 49:21 10
3. PSG Berani Zlín 6 4 0 2 38:38 8
4. HC Brumov-Bylnice 6 3 0 3 37:35 6
5. HC Bobři Valašské Meziříčí 6 2 0 4 37:35 4
6. HC Spartak Uherský Brod 6 2 0 4 30:36 4
7. HK Kroměříž 6 2 0 4 19:48 4
8. HC Uherské Hradiště 6 1 0 5 15:55 2

Skupina 18 – Olomoucká

 TýmZVRPSkóreBody
1. Hokejový klub Opava 6 5 0 1 67:26 10
2. HC Uničov 5 4 1 0 55:13 9
3. SK Prostějov 1913 6 4 0 2 60:27 8
4. HC ZUBR Přerov 6 3 1 2 49:42 7
5. HK Mladí Draci Šumperk 5 2 1 2 36:27 5
6. HC Olomouc 6 2 1 3 37:41 5
7. HK Nový Jičín 5 2 0 3 31:43 4
8. HC Černí Vlci 5 0 2 3 26:60 2
9. HK Krnov mládež 6 0 0 6 10:92 0

Skupina 19 – Moravskoslezská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Orlová 6 5 0 1 59:17 10
2. HC Oceláři Třinec 5 5 0 0 32:10 10
3. HC Frýdek-Místek 6 5 0 1 30:14 10
4. HC VÍTKOVICE RIDERA 5 3 0 2 36:16 6
5. SK Karviná 6 3 0 3 35:37 6
6. HC Studénka 6 3 0 3 36:40 6
7. HC RT TORAX Poruba 6 1 1 4 21:38 3
8. Metropolia Silesia 5 1 0 4 28:35 2
9. AZ RESIDOMO Havířov 6 1 0 5 20:51 2
10. HC Vlci Český Těšín 5 0 1 4 8:47 1

Skupina 20 – Středočeská I

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Berounští Medvědi 6 5 1 0 63:27 11
2. HC Sparta Praha 6 4 1 1 71:33 9
3. Rytíři Kladno 6 4 0 2 97:38 8
4. HK Kralupy nad Vltavou 6 2 0 4 35:46 4
5. HK Lev Slaný 5 0 1 4 20:78 1
6. HC Rakovník 5 0 1 4 20:87 1

Skupina 21 – Středočeská II

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Slavia Praha 6 4 0 2 42:29 8
2. SK Černošice 6 3 1 2 41:36 7
3. Slavoj Velké Popovice 6 2 2 2 53:32 6
4. TJ Slavoj Zbraslav 6 2 2 2 33:32 6
5. PZ Kladno 6 2 1 3 41:44 5
6. HC Kobra Praha 6 2 0 4 32:69 4

Skupina 22 – Středočeská III

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Buldoci Neratovice 6 6 0 0 56:13 12
2. HC Nymburský Lev 6 4 0 2 40:25 8
3. HC Letci Letňany 6 3 0 3 29:27 6
4. HC Junior Mělník 6 3 0 3 24:53 6
5. HC Benátky nad Jizerou 6 1 0 5 17:25 2
6. BK Mladá Boleslav 6 1 0 5 15:38 2

Skupina 23 – Středočeská IV

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Lev Benešov 6 6 0 0 75:25 12
2. HC Hvězda Praha 6 4 0 2 61:25 8
3. SK Sršni Kutná Hora 6 4 0 2 49:26 8
4. HC Rytíři Vlašim 6 2 0 4 34:62 4
5. SC Kolín 6 1 0 5 18:52 2
6. HC Poděbrady 6 1 0 5 19:66 2

Skupina 24 – Středočeská V

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Příbram 5 5 0 0 54:12 10
2. HC Buldoci Neratovice 6 5 0 1 53:38 10
3. HC Slovan Louny 6 4 0 2 75:31 8
4. HC Lev Benešov 6 3 0 3 38:30 6
5. Slavoj Velké Popovice 5 2 0 3 19:38 4
6. TJ Tatran Sedlčany 6 2 0 4 21:52 4
7. HC Benátky nad Jizerou 6 1 0 5 21:50 2
8. HK Kralupy nad Vltavou 6 1 0 5 21:51 2

Skupina 25 – Vysočina II

 TýmZVRPSkóreBody
1. Dragons Telč 5 5 0 0 141:19 10
2. Jiskra Humpolec 5 4 0 1 54:22 8
3. HC Moravské Budějovice 2005 5 3 0 2 49:24 6
4. HC Spartak Velká Bíteš 5 1 0 4 25:63 2
5. HC Pumy Pelhřimov 5 1 0 4 26:94 2
6. SK Telč 5 1 0 4 14:87 2

Skupina 26 – Jihočeská II

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Vimperk 4 4 0 0 38:8 8
2. HC Slavoj Český Krumlov 4 2 1 1 20:15 5
3. HC Pilsen Wolves 4 1 1 2 20:23 3
4. HC LVI 2009 4 1 0 3 17:24 2
5. HC Tábor 4 1 0 3 8:33 2
6. IHC Písek 0 0 0 0 0:0 0

Skupina 27 – Pardubická II

 TýmZVRPSkóreBody
1. SKLH Žďár nad Sázavou 5 4 0 1 45:28 8
2. HC Chotěboř 5 3 1 1 65:27 7
3. SK Žamberk 4 3 0 1 60:29 6
4. HC Slovan Moravská Třebová 4 2 1 1 37:31 5
5. HC Skuteč 4 2 0 2 24:24 4
6. HC Spartak Polička 5 1 0 4 26:41 2
7. Stadion Nový Bydžov 5 0 0 5 7:84 0

Skupina 28 – Jihomoravská II

 TýmZVRPSkóreBody
1. SKHM Hodonín 4 4 0 0 53:18 8
2. HC Blansko 5 3 0 2 60:28 6
3. HCM Warriors Brno 4 3 0 1 46:33 6
4. HBK Vyškov 4 2 0 2 37:22 4
5. HC Lvi Břeclav 4 0 0 4 20:46 0
6. HC Zastávka u Brna 3 0 0 3 6:75 0

Skupina 29 – Moravskoslezská II

 TýmZVRPSkóreBody
1. VHK ROBE Vsetín 7 5 0 2 100:30 10
2. HC Černí Vlci 7 5 0 2 94:41 10
3. SK Prostějov 1913 6 4 0 2 54:38 8
4. Hokejový klub Opava 6 2 0 4 37:58 4
5. TJ HC Šternberk 6 0 0 6 5:123 0

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz