Žákovský souhrn: 206 týmů ve 26 skupinách. To jsou ligy mladších žáků

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

V dalším přehledu žákovských soutěží se tentokrát podíváme na systém a vývoj začátku sezony v nejmladších kategoriích českého hokeje, kde se evidují tabulky – ligách mladších žáků "C" a "D", určených pro hráče sedmých a šestých tříd.

HokejkaTV

Na systému soutěží se od loňského roku nic nezměnilo, vzhledem k ročníkovému posunu navíc zůstali hráči ve stejných týmech. Co je podstatné, že kategorie mladších žáků nemá vrchol v podobě mistrovství republiky, které se týká pouze devátých tříd.

Pro hráče sedmých tříd, letos tedy ročníku 2007, je primárně určena Liga mladších žáků "C". Pro hokejisty narozené v roce 2008 zase soutěž "D". Mezi družstvy jednoho klubu se ale mohou hráči libovolně prolínat, za víkend však mohou nastoupit pouze za jednu kategorii.

V utkáních soutěží je povolen start maximálně tří hráčů ročníku 2009 a rovněž tří cizinců. Bez omezení počtu mohou nastupovat dívky ročníků 2005 a 2006.

Sedmáci se letos utkávají v pěti skupinách oproti loňským šesti. Nejlépe sezonu rozjely Chomutov, Slavia Praha, Liberec, Kometa Brno a Třinec, první tři jmenované týmy nenašly v úvodních šesti kolech přemožitele.

Soutěž šesťáků je naproti tomu rozprostřena do 21 skupin, které mají různý počet účastníků i různý hrací formát. Některé už brzy vyvrcholí a pokračovat budou vyššími a nižšími nadstavbami, aby došlo na střetnutí kvalitativně vyrovnanějších mužstev.

Liga mladších žáků "C" 2007–2008

Skupina 1 – Ústecká

 TýmZVRPSkóreBody
1. Piráti Chomutov 6 6 0 0 65:22 12
2. HC Slovan Ústí nad Labem 6 5 0 1 59:31 10
3. HC Energie Karlovy Vary 6 3 0 3 38:31 6
4. HC Baník Sokolov 6 3 0 3 39:36 6
5. Mostečtí Lvi 6 3 0 3 50:48 6
6. Rytíři Kladno 6 2 0 4 33:42 4
7. HC Litvínov 6 2 0 4 31:44 4
8. PZ Kladno 6 0 0 6 17:78 0

Skupina 2 – Jihočeská-Pražská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Slavia Praha 6 6 0 0 64:11 12
2. HC Hvězda Praha 6 5 0 1 51:20 10
3. HC Sparta Praha 6 4 0 2 49:22 8
4. HC Motor České Budějovice 6 4 0 2 24:36 8
5. HC Letci Letňany 6 3 1 2 29:29 7
6. HC Škoda Plzeň 6 2 1 3 32:39 5
7. SLH Jindřichův Hradec 6 2 0 4 23:37 4
8. HC Tábor 6 1 1 4 25:34 3
9. HC Meteor Třemošná 6 0 2 4 18:52 2
10. HC Kobra Praha 6 0 1 5 11:46 1

Skupina 3 – Královéhradecká

 TýmZVRPSkóreBody
1. Bílí Tygři Liberec 6 6 0 0 46:19 12
2. HC Dynamo Pardubice 6 5 0 1 51:15 10
3. Mountfield HK 6 4 0 2 44:30 8
4. HC Dukla Jihlava 6 3 0 3 38:27 6
5. BK Mladá Boleslav 6 2 1 3 20:28 5
6. SC Kolín 6 2 0 4 21:45 4
7. BK Havlíčkův Brod 6 1 1 4 23:39 3
8. HC Chrudim 6 0 0 6 18:58 0

Skupina 4 – Jihomoravská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Kometa Brno 6 5 1 0 39:13 11
2. PSG Berani Zlín 6 3 2 1 43:34 8
3. HC ZUBR Přerov 6 4 0 2 24:23 8
4. VSK Technika Brno 6 3 1 2 26:21 7
5. HK Kroměříž 6 1 3 2 27:24 5
6. HCM Warriors Brno 6 1 2 3 24:36 4
7. SKLH Žďár nad Sázavou 6 1 1 4 22:32 3
8. SK Horácká Slavia Třebíč 6 1 0 5 19:41 2

Skupina 5 – Moravskoslezská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Oceláři Třinec 6 5 1 0 43:11 11
2. HC VÍTKOVICE RIDERA 6 5 1 0 43:13 11
3. HC Olomouc 6 2 2 2 38:33 6
4. HK Mladí Draci Šumperk 6 3 0 3 24:31 6
5. Metropolia Silesia 5 2 1 2 28:26 5
6. HC RT TORAX Poruba 5 1 1 3 21:30 3
7. HC Frýdek-Místek 5 1 0 4 17:29 2
8. AZ RESIDOMO Havířov 5 0 0 5 13:54 0

Liga mladších žáků "D" 2007–2008

Skupina 6 – Karlovarská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Energie Karlovy Vary 5 5 0 0 54:6 10
2. SK Kadaň 6 5 0 1 52:16 10
3. HC Stadion Cheb 6 3 1 2 27:31 7
4. HC Tachov 4 2 1 1 37:22 5
5. HC Baník Sokolov 5 2 0 3 25:29 4
6. HC Čerti Ostrov 6 2 0 4 28:60 4
7. HC Tygři Klášterec nad Ohří 3 1 0 2 12:13 2
8. HC Mariánské Lázně 4 1 0 3 16:36 2
9. HC Rebel Město Nejdek 5 0 0 5 11:49 0

Skupina 7 – Ústecká

 TýmZVRPSkóreBody
1. Piráti Chomutov 5 5 0 0 69:7 10
2. HC Slovan Louny 5 4 0 1 74:26 8
3. HC Litvínov 5 4 0 1 48:18 8
4. HC Roudnice nad Labem 6 3 0 3 24:36 6
5. HC Stadion Litoměřice 6 3 0 3 27:58 6
6. HC Děčín 4 2 0 2 20:12 4
7. Mostečtí Lvi 6 2 0 4 24:56 4
8. HC Draci Bílina 4 0 0 4 13:30 0
9. HC Slovan Ústí nad Labem 5 0 0 5 11:67 0

Skupina 8 – Plzeňsko-Jihočeská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Škoda Plzeň 6 6 0 0 98:16 12
2. HC Milevsko 2010 6 5 0 1 43:14 10
3. IHC Králové Písek 6 5 0 1 58:32 10
4. Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 6 5 0 1 44:24 10
5. HC Motor České Budějovice 6 5 0 1 34:22 10
6. Slavoj Český Krumlov 6 4 0 2 50:28 8
7. Spartak Soběslav 6 4 0 2 55:42 8
8. HC Lvi 2009 7 3 1 3 45:38 7
9. HC Tábor 6 2 1 3 29:32 5
10. HC Klatovy 6 2 0 4 27:42 4
11. HC Meteor Třemošná 5 2 0 3 18:43 4
12. HC Domažlice 6 1 2 3 24:50 4
13. HC Vimperk 5 0 1 4 11:31 1
14. HC Střelci Jindřichův Hradec 6 0 1 5 18:62 1
15. HC Rokycany 6 0 0 6 19:41 0
16. HC Strakonice 5 0 0 5 9:65 0

Skupina 9 – Liberecká

 TýmZVRPSkóreBody
1. Bílí Tygři Liberec 5 5 0 0 81:10 10
2. TJ HC Jablonec nad Nisou 5 4 0 1 56:20 8
3. HC Česká Lípa 5 2 1 2 40:30 5
4. Lomnice nad Popelkou 4 2 1 1 24:20 5
5. HC Turnov 1931 5 2 0 3 28:31 4
6. HC Frýdlant 5 1 0 4 14:56 2
7. HC TS Varnsdorf 5 0 0 5 9:85 0

Skupina 10 – Královéhradecká I

 TýmZVRPSkóreBody
1. Mountfield HK 5 5 0 0 71:13 10
2. HC Wikov Hronov 5 4 0 1 48:30 8
3. HC Stadion Vrchlabí 5 4 0 1 49:36 8
4. HC Trutnov 5 2 0 3 24:38 4
5. HC Jičín 5 1 1 3 34:54 3
6. Stadion Nový Bydžov 5 1 0 4 28:49 2
7. HC Nová Paka / Jičín 6 0 1 5 22:56 1

Skupina 11 – Královéhradecká II

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Náchod 5 5 0 0 71:6 10
2. HCM Jaroměř 4 3 0 1 27:13 6
3. HC Opočno 4 2 0 2 27:30 4
4. HC Město Rychnov nad Kněžnou 4 1 1 2 23:31 3
5. HC Dvůr Králové nad Labem 5 1 1 3 27:55 3
6. SK Třebechovice pod Orebem 4 1 0 3 12:31 2
7. Spartak Nové Město nad Metují 4 1 0 3 26:47 2

Skupina 12 – Pardubická

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Dynamo Pardubice 5 5 0 0 46:14 10
2. HC Chrudim 5 3 1 1 29:15 7
3. Lokomotiva Česká Třebová 5 3 0 2 33:18 6
4. HC Hlinsko 6 2 1 3 29:27 5
5. HC Litomyšl 5 1 2 2 16:28 4
6. Slovan Moravská Třebová 5 1 1 3 24:43 3
7. HC Spartak Choceň 5 0 1 4 9:41 1

Skupina 13 – Vysočina

 TýmZVRPSkóreBody
1. Ice Dragons Telč 5 5 0 0 44:15 10
2. HC Ledeč nad Sázavou 4 3 0 1 40:15 6
3. SK Horácká Slavia Třebíč 5 3 0 2 34:24 6
4. HC Dukla Jihlava 3 2 1 0 27:7 5
5. BK Havlíčkův Brod 5 2 1 2 41:25 5
6. SKLH Žďár nad Sázavou 3 1 0 2 24:17 2
7. HHK Velké Meziříčí 4 1 0 3 10:32 2
8. HC Lední medvědi Pelhřimov 5 1 0 4 17:69 2
9. BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 4 0 0 4 5:38 0

Skupina 14 – Jihomoravská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Kometa Brno 7 5 0 2 44:20 10
2. SHKM Hodonín 6 4 0 2 60:28 8
3. HC Lvi Břeclav 5 3 0 2 27:16 6
4. VSK Technika Brno 5 3 0 2 29:22 6
5. HC Orli Znojmo 5 3 0 2 41:37 6
6. HCM Warriors Brno 6 2 0 4 30:45 4
7. MBK Vyškov 6 0 0 6 8:71 0

Skupina 15 – Zlínská

 TýmZVRPSkóreBody
1. VHK ROBE Vsetín 6 6 0 0 80:16 12
2. Hokej Uherský Ostroh 6 4 0 2 50:42 8
3. PSG Berani Zlín 6 4 0 2 41:33 8
4. HC Uherské Hradiště 6 4 0 2 32:36 8
5. HC Spartak Uherský Brod 6 2 0 4 38:43 4
6. HC Brumov-Bylnice 6 2 0 4 23:45 4
7. HC Bobři Valašské Meziříčí 6 1 1 4 17:42 3
8. HK Kroměříž 6 0 1 5 18:42 1

Skupina 16 – Olomoucká

 TýmZVRPSkóreBody
1. Hokejový klub Opava 8 8 0 0 130:24 16
2. HC Uničov 8 8 0 0 107:13 16
3. HK Mladí Draci Šumperk 7 5 0 2 69:45 10
4. HC Olomouc 7 5 0 2 52:38 10
5. HC ZUBR Přerov 8 3 0 5 53:50 6
6. SK Prostějov 1913 7 3 0 4 34:45 6
7. HC Černí Vlci 8 2 1 5 29:70 5
8. HC Kopřivnice 7 2 0 5 33:90 4
9. HK Nový Jičín 8 1 1 6 46:65 3
10. HK Krnov mládež 6 1 1 4 21:56 3
11. HC Studénka 6 0 1 5 26:104 1

Skupina 17 – Moravskoslezská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Orlová 8 7 1 0 63:25 15
2. HC Oceláři Třinec 8 7 0 1 65:17 14
3. HC VÍTKOVICE RIDERA 8 5 1 2 68:26 11
4. HC Frýdek-Místek 8 5 1 2 54:36 11
5. HC Kopřivnice 7 5 0 2 34:33 10
6. Metropolia Silesia 8 4 0 4 56:58 8
7. HC Vlci Český Těšín 8 3 1 4 38:47 7
8. HC RT TORAX Poruba 8 3 0 5 43:54 6
9. AZ RESIDOMO Havířov 8 1 1 6 32:60 3
10. SK Karviná 8 1 0 7 38:61 2
11. Hokejový klub Opava 9 0 1 8 14:88 1

Skupina 18 – Středočeská I

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Příbram 6 6 0 0 61:12 12
2. HC Spartak Žebrák 6 5 0 1 93:14 10
3. HC Hvězda Praha 6 4 0 2 47:26 8
4. PZ Kladno 6 2 0 4 50:50 4
5. HC Berounští Medvědi 6 1 0 5 24:56 2
6. HK LEV Slaný 6 0 0 6 12:129 0

Skupina 19 – Středočeská II

 TýmZVRPSkóreBody
1. SK Černošice 6 5 0 1 40:23 10
2. HC Smíchov 1913 6 5 0 1 29:15 10
3. HC Slavia Praha 6 3 0 3 51:24 6
4. Rytíři Kladno 6 2 2 2 39:39 6
5. Slavoj Velké Popovice 6 1 1 4 19:38 3
6. HC Kobra Praha 6 0 1 5 19:55 1

Skupina 20 – Středočeská III

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Buldoci Neratovice 6 5 0 1 43:16 10
2. HC Letci Letňany 6 4 1 1 37:12 9
3. BK Mladá Boleslav 6 3 0 3 47:26 6
4. HC Benátky nad Jizerou 6 3 0 3 31:36 6
5. HC Nymburský Lev 6 2 1 3 29:24 5
6. HK Kralupy nad Vltavou 6 0 0 6 6:79 0

Skupina 21 – Středočeská IV

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Lev Benešov 6 5 1 0 57:13 11
2. HC Sparta Praha 6 4 1 1 60:22 9
3. SK Sršni Kutná Hora 6 4 0 2 35:21 8
4. SC Kolín 6 2 0 4 32:37 4
5. HC Rytíři Vlašim 6 1 0 5 21:66 2
6. HC Poděbrady 6 1 0 5 15:61 2

Skupina 22 – Ústecko-Středočeská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Slovan Louny 5 4 0 1 63:17 8
2. HC Stadion Litoměřice 4 3 0 1 35:8 6
3. HC Buldoci Neratovice 5 3 0 2 36:35 6
4. HC Děčín 5 1 0 4 20:36 2
5. HC Junior Mělník 5 1 0 4 16:74 2

Skupina 23 – Středočeská V

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Pilsen Wolves 5 5 0 0 36:5 10
2. HC Příbram 5 4 0 1 27:10 8
3. Tatran Sedlčany 5 3 0 2 27:23 6
4. Slavoj Velké Popovice 5 1 0 4 19:26 2
5. HC Lev Benešov 5 1 0 4 18:28 2
6. HC Rakovník 5 1 0 4 9:44 2

Skupina 24 – Jihočeská

 TýmZVRPSkóreBody
1. SLH Jindřichův Hradec 3 3 0 0 22:11 6
2. HC Tábor 1 1 0 0 5:4 2
3. IHC Králové Písek 2 1 0 1 11:11 2
4. TJ Sušice 2 0 0 2 7:10 0
5. HC Lvi 2009 2 0 0 2 6:15 0

Skupina 25 – Pardubická-Vysočina

 TýmZVRPSkóreBody
1. Jiskra Humpolec 6 6 0 0 62:10 12
2. HC Světlá nad Sázavou 6 5 0 1 65:20 10
3. HC Spartak Polička 7 4 0 3 43:37 8
4. Slovan Moravská Třebová 6 3 0 3 62:41 6
5. HC Skuteč 7 3 0 4 44:43 6
6. SK Žamberk 6 2 1 3 38:62 5
7. HC Chotěboř 6 1 1 4 19:56 3
8. Hokejový klub Čáslav 6 0 0 6 10:74 0

Skupina 26 – Jihomoravská II

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Blansko 5 5 0 0 42:9 10
2. HC Žihadla Moravské Budějovice 5 3 1 1 27:12 7
3. HC Lvi Břeclav 5 3 0 2 26:34 6
4. HCM Warriors Brno 5 2 1 2 23:16 5
5. SKHM Hodonín 5 2 0 3 47:24 4
6. SK Telč 5 2 0 3 34:31 4
7. HC Spartak Velká Bíteš 5 2 0 3 27:51 4
8. HC Zastávka u Brna 5 0 0 5 14:63 0

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz