Vyšla Hokejová ročenka. Detailně popisuje minulou sezonu

23. března 10:40

hokej.cz

V prodeji je nově Hokejová ročenka 2018, která podrobně mapuje sezonu 2017/18. Věnuje se především reprezentačním týmům a dění v českých ligách, nabízí ale také kompletní přehled zahraničních soutěží.

MS U20 2020

» Ročenku si můžete koupit prostřednictvím webu Marken.cz

Jedná se o oficiální ročenku Českého hokeje. Publikace se nezaměřuje pouze na mužský hokej, poskytuje také výsledkový a statistický přehled z mládeže i z ženského a para hokeje.

Velká pozornost je upřena na olympijské hry, kde národní tým srdnatě bojoval o medaile. Ročenka také podrobně popisuje úspěšné Mistrovství světa hráčů do 18 let – ve čtvrtfinále totiž junioři senzačně vyřadili hvězdnou Kanadu. Do semifinále MS prošla také dvacítka.

Desítky stran jsou věnovány Tipsport extralize: uplynulá sezona, která patřila brněnské Kometě, je zachycená slovně, obrazem a čísly. Vlastní kapitoly mají také Chance liga, 2. liga i krajské soutěže. 

Nechybí ani zmínky o českých hráčích v zahraničí, ať už v NHL či v Evropě. V zámoří zářili například David Pastrňák nebo Jakub Voráček. Útočník Bostonu získal Zlatou hokejku – výsledky této prestižní ankety rovněž najdete v ročence. 

Na tvorbě textů se podíleli Tomáš Kučera, Václav Trávníček, David Jahoda, Martin Voltr a Marek Hedbávný. Ročenka je ve formátu A4 a je vytištěná celobarevně. Součástí ročenky jsou desítky fotografií a nechybí úvodní slovo prezidenta Českého hokeje Tomáše Krále.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz