Vydražte si dresy osmnáctky z MS! Výtěžek půjde na mládež

Foto: Chris Tanouye / HHOF-IIHF Images

Nejen fanoušci mládežnického hokeje mají další možnost, jak získat do sbírky dres z vrcholného mezinárodního turnaje. Do aukce jdou dresy české reprezentace do 18 let z mistrovství světa v americkém Texasu!

Fanshop národního týmu

Stejná aukce proběhla i po mistrovství světa juniorů na přelomu roku. 25 hraných dresů se tehdy vydražilo dohromady za téměř 200 tisíc korun, největší zájem byl o dresy Jana Myšáka a Davida Jiříčka. Za ně zaplatili zájemci shodně 19 999 korun.

Získejte originální český dres z MS do 18 let »

Nyní můžete získat dresy z druhého vrcholu uplynulé mládežnické sezony. Šampionát do 18 let se uskutečnil po roční odmlce, na předměstích amerického Dallasu ve Friscu a Planu získala zlato Kanada. Český tým navzdory výtečnému rozjezdu skončil ve čtvrtfinále.

Do aukce na webu www.sportovniaukce.cz jdou červené dresy připravené do zápasů, ve kterých ale čeští hokejisté vlivem rozpisu turnaje ani jednou nenastoupili.

Vyvolávací cena se pohybuje mezi 2 000 a 2 500 korunami. Nižší cenová hladina platí pro připravené dresy těch hráčů, kteří do turnaje nakonec nezasáhli. Fanoušci mají možnost získat vysněný dres i okamžitě, pokud u něj zvolí možnost „Koupit teď“ za určenou částku.

Aukce potrvá do čtvrtka 3. června 2021 do 20 hodin. Jejím zadavatelem je Český hokej, jenž využije výtěžek na rozvoj mládežnického hokeje.

Foto: Chris Tanouye / HHOF-IIHF Images

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz