Užijte si komfort juniorského šampionátu. K dispozici jsou VIP balíčky

Foto: Vladimir Gorshkov / www.instagram.com/ph_gorshkov

Chcete si s maximálním komfortem užít strhující utkání mistrovství světa juniorů, které se od 26. prosince 2019 do 5. ledna 2020 koná v Ostravě a Třinci? Organizační výbor spustil prodej VIP vstupenek!

HokejkaTV

Ceny VIP vstupenek začínají na 1480 Kč (vstupenka + voucher do VIP LOUNGE). VIP vstupenky jsou aktuálně k dispozici na všechna utkání šampionátu.

Zápasy turnaje, na němž se představí deset nejlepších světových týmů do 20 let, přivítají OSTRAVAR ARÉNA v Ostravě a WERK ARENA v Třinci. V obou arénách si fanoušci můžou užít hokej s maximálním komfortem prostřednictvím VIP hospitality balíčků.

VIP hospitality balíček zahrnuje kromě vstupenky na zápas také vstup do prostoru VIP LOUNGE, který bude návštěvníkům zpřístupněn nejpozději hodinu před začátkem zápasu. Držitel VIP hospitality balíčku bude mít možnost užít si hokej světové úrovně v příjemném prostředí a využít širokou nabídou pokrmů a nápojů, plus jedny z nejlepších sedadel v hale. Využít lze také separátní vstup do arény.

S objednávkou vstupenek a případnými dotazy se prosím obracejte na společnost Deep Vision na info@enigoo.cz nebo na call centrum telefonicky na +420 461 049 232 (9–22 hodin).

Více informací najdete na webu šampionátu:

https://msjunioru2020.cz/#hospitality
https://msjunioru2020.cz/dist/VIP_hospitality_info.pdf

Foto: Vladimir Gorshkov / www.instagram.com/ph_gorshkov

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz