Týdny hokeje pokračují. I v nové sezoně se uskuteční v září a lednu

Foto: Karel Švec, ČSLH

Hokejová sezona 2017/2018 je již minulostí a většina hokejových klubů se už chystá na nadcházející ročník. Během toho se stejně jako v minulých letech uskuteční i dva Týdny hokeje, tedy akce pro děti ve věku od čtyř do osmi let, během které si malí zájemci mohou vyzkoušet, jaké je to být hokejistou.

Nový fanshop

V rámci projektu Pojď hrát hokej se doposud uskutečnily čtyři Týdny hokeje, kterých se zúčastnilo přibližně 16 000 dětí po celé České republice. Ostatně i nadcházející Týdny hokeje se uskuteční na více než 130 místech po celém Česku.

Termíny v sezoně 2018/2019

  • Září: 17.–23. 9. 2018
  • Leden: 21.–27. 1. 2019

V obou případech se do Týdne hokeje zapojí téměř všechny kluby, které v České republice organizují mládežnický hokej. Jednotlivé termíny v konkrétních klubech budou pak zveřejněny zhruba měsíc před každou akcí.

Děti budou mít opět unikátní příležitost na vlastní kůži si na jeden den vyzkoušet, jaké je to být hokejistou. Během celé akce budou pod dohledem kvalifikovaných trenérů a často i ve společnosti svých vzorů. Na akci Týden hokeje totiž v minulosti přijel děti podpořit například Martin Procházka, Milan Hnilička, David Moravec nebo Milan Gulaš.

Týden hokeje není navíc určen jen pro děti samotné. I pro jejich doprovod je připraven bohatý program. Rodiče dostanou dostatek informací fungování klubu, projektu Pojď hrát hokej a dalších projektech ČSLH jako třeba Výstroj pro nejmenší, díky čemuž jsou počáteční náklady na pořízení vybavení téměř nulové.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz