Týden hokeje zná termíny pro sezonu 2019/20

Foto: Pojď hrát hokej

Už před koncem letošní hokejové sezony jsou známé termíny Týdnů hokeje pro další ročník. Oblíbená náborová akce se bude po celé České republice znovu konat dvakrát, a to v září a lednu.

HokejkaTV

V rámci projektu Pojď hrát hokej se Týden hokeje uskutečnil již šestkrát a umožnil tak vyzkoušet si tento krásný sport takřka 25 000 dětem. Naposledy se do této náborové akce zapojilo rekordních 149 klubů a po ledových plochách se prohánělo téměř 4 500 dětí.

Podobné množství klubů by mělo Týden hokeje uspořádat i v následující sezoně, rodiče a děti se tedy nemusejí bát, že by se akce nekonala nikde v blízkosti jejich bydliště.

Termíny Týdnů hokeje

  • Září: 23.–29. 9. 2019
  • Leden: 20.–26. 1. 2020

Jednotlivé termíny Týdnů hokeje v klubech budou zveřejněny na webových stránkách Pojď hrát hokej zhruba měsíc před každou akcí.

Týden hokeje je primárně určen dětem ve věku od čtyř do osmi let, zapojit se ale mohou po domluvě s pořadateli mladší i starší zájemci. Na všechny účastníky čeká zábavný program na ledě i mimo něj, který jim přiblíží, jaké je to být hokejistou nebo hokejistkou.

Kromě her a zábavy se děti mohou těšit i na nové kamarády a dárky od projektu Pojď hrát hokej. V minulosti přišli dětem s prvními krůčky na ledě pomoct i hokejové osobnosti jako Jaromír Jágr, Milan Hnilička nebo David Moravec.

Na své si přijdou i rodiče, pro které je připraven doprovodný program, během kterého jim zástupci klubu přiblíží, co všechno obnáší mít doma malého hokejistu, a seznámí je i s dalšími projekty Českého hokeje, díky kterým je možné minimalizovat počáteční výdaje, například na výstroj, téměř na minimum.

Projekt Pojď hrát hokej zároveň pravidelně oslovuje zapojené kluby, které jsou v regionu vybraných reprezentačních akcí, a umožňuje jejich malým hokejistům navštívit mezistátní utkání. Díky tomu mohli hráči jihomoravských klubů na začátku května vidět naživo hvězdy světového hokeje.

Zavítali totiž na brněnské Carlson Hockey Games. Někteří sledovali zápas Ruska s Finskem, kde za sbornou nastoupili Alexandr Ovečkin či Jevgenij Malkin. Další děti pak viděly severské derby Finsko – Švédsko se spoustou dalších známých jmen z NHL.

Foto: Pojď hrát hokej

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz