Týden hokeje se blíží. Známe konkrétní termíny v klubech

Foto: Pojď hrát hokej

Už brzy se více než 150 mládežnických klubů na české scéně znovu propojí, aby přivítaly na ledě další generaci hokejových nadějí. Od 20. do 26. září 2021 se koná historicky devátý Týden hokeje.

MS žen 2021

V klubech se nábor malých hokejistů po covidové stopce rozjížděl už od května. Pokud se následující sezona obejde bez takových potíží jako ta minulá, uskuteční se během ní znovu dva Týdny hokeje, jako tomu bylo v dřívějších letech.

Ten první proběhne krátce po začátku soutěží, konkrétně od 20. do 26. září 2021, a ten druhý potom od 24. do 30. ledna 2022.

Úvodní Týden hokeje už zná termíny konkrétních náborových akcí v klubech. Jako první přivítají budoucí hokejisty v pondělí 20. září od 15:30 na jihu Čech – v Táboře i budějovickém centru Pouzar, kde sídlí Lvi 2009, – a rovněž v ostravských Vítkovicích.

Naopak úplně jako poslední budou akci hostit v neděli 26. září odpoledne Hvězda Praha, Bystřice nad Pernštejnem a Náměšť nad Oslavou.

Termíny konkrétních akcí v rámci Týdne hokeje »

Týden hokeje je určený dětem ve věku 4 až 8 let a jejich rodičům. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Pro účastníky jsou připraveny drobné dárky s hokejovou tématikou.

Co všechno je potřeba si na akci přinést?

Stačí jen brusle, helma (cyklistická či lyžařská) a rukavice. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pořádající klub s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

V rámci projektu Pojď hrát hokej se doposud uskutečnilo osm Týdnů hokeje, kterých se zúčastnilo 30 000 dětí. V září 2016 se konal Týden hokeje pouze na omezeném počtu zimních stadionů. Od ledna 2017 se pak Týden hokeje rozšířil do celé České republiky a pravidelně se koná na více než 140 místech.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz