Tři členové dvacítky měli pozitivní test na koronavirus

Foto: Markéta Křížová

28. července 2020, 19:34

Martin Voltr

Velkou kaňku měla úvodní zápasová akce české reprezentace do 20 let v Brně. Tři členové týmu byli v úterý, tedy den po jejím skončení, pozitivně testováni na covid-19.

Aplikace Tipsport extraligy

Informaci přinesla ČTK, která citovala tiskového mluvčího hokejového svazu Zdeňka Zikmunda.

„Tři členové týmu, který odehrál trojutkání v Brně, nám dnes oznámili, že výsledky testů na nemoc covid-19, jimž se podrobili po návratu do klubů, byly pozitivní,“ uvedl Zikmund.

„Nebudeme jmenovat, o koho přesně se jedná, ale neprodleně jsme informovali všechny hráče a členy realizačního týmu, stejně tak jejich kluby a také rozhodčí a slovenskou stranu. S tím, že další postup bude standardní podle obecně platných nařízení,“ řekl tiskový mluvčí.

Juniorská reprezentace pod vedením Karla Mlejnka byla v brněnských Lužánkách na soustředění už od neděle 19. července. Pět dní hokejisté jen trénovali, vzápětí sehráli se Slováky tři zápasy. Všechny tři vyhráli po výsledcích 6:2, 4:0 a 3:1.

Sestřihy zápasů Česko – Slovensko

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz