Sympatické ocenění: Vítkovické deváťáky přijala starostka

Foto: hc-vitkovice.cz

Mladí hokejisté Vítkovic nedávno slavili výborný výsledek na turnaji v Kanadě, ze kterého přivezli bronz. Jejich úspěch nenechala bez povšimnutí radnice městské části.

HokejkaTV

Starší žáci Vítkovic se na přelomu května a června zúčastnili turnaje Super Challenge CCM na předměstí Montrealu a v konkurenci dvanácti týmů získali bronzové medaile, když v semifinále vypadli s pozdějším vítězem.

O úspěchu jsme podrobně informovali v tomto článku.

Mladíci si o pár týdnů později vysloužili pozvání na slavnostní shromáždění na radnici městského obvodu Ostrava-Vítkovice. Starostka Radomíra Vlčková jim osobně poděkovala a každému předala upomínkový balíček s tematickými dárky svého obvodu.

„Vzorně jste reprezentovali nejen váš klub, český hokej, město Ostravu, ale také náš krásný obvod Vítkovice, jehož jméno na dresech nesete. Já sama jsem hokejovou fanynkou, takže máte můj velký obdiv i uznání a všem vám přeji hodně úspěchů, aby se v budoucnu co nejvíce z vás stalo úspěšnými sportovci a mohli nadále co nejlépe reprezentovat vítkovický hokej u nás i ve světě,“ citoval Vlčkovou klubový web.

Přijetí v prostorách krásné historické budovy vítkovické radnice si pochvaloval i trenér Luděk Krayzel. „Je to pro nás velká čest i ocenění, měli jsme z toho velkou radost. Jak hráči, tak my trenéři,“ přiznal kouč deváťáků.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz