Sedmnáctka doplnila soupisku a v Davosu může začít sezonu

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

28. července 10:54

Martin Voltr

28. července startuje zápasový ročník také české reprezentaci do sedmnácti let. Po vzoru starších kolegů se třikrát představí ve švýcarském Davosu.

Češi si v ikonické Vaillant Areně poprvé zatrénovali ve středu večer, po dlouhém přejezdu se Sokolova. Mrkněte na fotky:

Václav Eismann, který znovu převzal tým jako hlavní trenér, řešil před akcí několik omluvenek. Na postu obránců i útočníků mu vypadlo po dvou hráčích, a tak do zadních řad povolal Marka Chaloupku se Samuelem Šmerdou a do těch útočných Matěje Vojáčka s Maxmilianem Curranem.

Na velkém brankářském kempu zaujali trenéra gólmanů Jiřího Sklenáře nejvíce zlínský Marek Uherek a třinecký Jakub Milota, kteří tak zaplnili místa pro maskované mladíky.

Reprezentanti ročníku 2006 v loňské sezoně na Švýcary nenarazili, nyní je čeká premiéra. Zápasy proti domácímu výběru odehrají ve čtvrtek i pátek od 16 hodin a v sobotu od 11 hodin.

Všechna tři utkání budou znovu živě přenášena na YouTube kanálu Švýcarské hokejové federace.

Soupiska sedmnáctky ve Švýcarsku

Brankáři:
Marek Uherek
(Zlín), Jakub Milota (Třinec).

Obránci:
Aleš Zielinski (Třinec), Tomáš Galvas (Olomouc), Martin Švec (Slavia Praha), Adam Jiříček (Plzeň), Matěj Sedláček (Seacoast, EHL), Marek Chaloupka (Vítkovice), Samuel Šmerda (Pardubice).

Útočníci:
Adam Veselský, Matěj Vojáček (oba Jihlava), Matěj Kubiesa (Třinec), Samuel Drančák (České Budějovice), Adam Benák, Adam Titlbach (oba Plzeň), Jakub Galnor (Přerov), Jiří Klíma, Lukáš Král (oba Hradec Králové), Daniel Florýk (Leksand, Švédsko), Samuel Karol Jung (Oulu, Finsko), Josef Teplý (Växjö, Švédsko), Maxmilian Curran (Slavia Praha).

Realizační tým:

Manažerka: Tereza Menčíková
Hlavní trenér: Václav Eismann
Asistenti trenéra: Jan Zachrla a Richard Žemlička
Trenér brankářů / video: Jiří Sklenář
Lékař: MUDr. Josef März
Fyzioterapeut: Petr Benda
Kustod: Jan Boháč

Program zápasů v Davosu

Čtvrtek 28. července:
16:00 Švýcarsko – Česko

Pátek 29. července:
16:00 Švýcarsko – Česko

Sobota 30. července:
11:00 Švýcarsko – Česko

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz