Šance pro další talenty, šestnáctka vyzkouší hráče v Liberci a Ostravě

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Před listopadovým trojzápasem ve Švýcarsku uvidí trenéři české reprezentace do 16 let další adepty národního dresu. Pozvali si je na dvojici soustředění – hráči ze západní poloviny republiky zamíří do Liberce, z té východní pak do Vítkovic.

HokejkaTV

Po akci ve Finsku a turnaji v Salcburku, které českým reprezentantům nevyšly podle představ, přijdou na řadu další zápasy od 8. do 10. listopadu ve švýcarském Monthey. Soupiska se může hodně proměnit v závislosti na výkonech hráčů v domácích soutěžích.

Trenérský štáb Petra Hakena proto uvidí řadu dalších jmen na soustředěních v Liberci a Vítkovicích, které se konají v pondělí 14., respektive 21. listopadu. V nominacích figurují i talentovaní hráči z týmů, jež v dorostu patří mezi ty slabší, jako Vsetína, Jihlavy, Českých Budějovic či Třemošné.

Každý z kempů bude čítat dopolední trénink a odpolední neoficiální modelové utkání proti mládežnickým týmům domácích klubů. To v Liberci startuje na ledě hlavní Home Credit Areny v 16 hodin, o týden později se bude hrát v malé Multifuknční hale ve Vítkovicích od 16:45.

Nominace na kemp v Liberci (14. 10.)

Brankáři:
Štěpán Maleček (Karlovy Vary), Mario Žalčík (Hradec Králové),

Obránci:
Lukáš Meisel (Liberec), Šimon Němec (Rapperswil, Švýcarsko), Jan Hodinář, Matěj Houdek (oba Plzeň), Jakub Hrdlička (Slavia Praha), Matěj Hora (Litvínov), Tomáš Hebek (Pardubice), Jakub Jerman (Hradec Králové).

Útočníci:
Marek Soukup, Jakub Šiler (oba Plzeň), Vojtěch Malínek, Marek Vlasák (oba Slavia Praha), Filip Petrásek (České Budějovice), Robin Sapoušek, Samuel Šmajda (oba Karlovy Vary), Jan Ekrt, Jiří Kulich (oba Chomutov), Dominik Pavlata (Pardubice), Adam Dvořák (Třemošná), Vojtěch Polák (Mladá Boleslav).

Nominace na kemp v Ostravě (21. 10.)

Brankáři:
Ondřej Bizoň (Kometa Brno), Jan Špunar (Olomouc).

Obránci:
František Němec, Matěj Prčík (oba Kometa Brno), Ondřej Hykl (Třinec), Denis Puchala (Vítkovice), Antonín Kareš (Šumperk), Adam Burian (Zlín), Filip Krajčík (Vsetín), Martin Hrbek (Jihlava).

Útočníci:
Adam Horký, Roman Otava, Martin Pigl (všichni Kometa Brno), Matěj Kozlík (Třinec), Ondřej Becher (Havířov), František Formánek (Pardubice), Matěj Giesl, Matěj Novotný (oba Hradec Králové), Michal Tomeček (Zlín), Matyáš Dědek, Adam Turek (oba Vsetín), Matěj Gardoň (Mladá Boleslav).

Realizační tým:

Manažerka: Tereza Menčíková
Hlavní trenér: Petr Haken
Asistenti trenéra: Radek Philipp a Richard Lobo
Trenér brankářů: Lukáš Mensator
Lékaři: Milan Novotný / Antonín Chochola
Kustod: Jan Boháč

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz