Říjnové semináře pro rodiče a trenéry míří do Brna a Prahy

První díl série se konal v Třinci, teď jsou na řadě další místa republiky. Řeč je o seminářích na téma role rodičů ve výchově sportovce, které v letošní sezoně pořádá Český hokej.

Plekanec Chance liga

Říjnová pokračování by mohla přilákat vůbec nejpočetnější publikum, míří totiž do dvou největších měst republiky. Ve čtvrtek 11. října se seminář uskuteční v Brně, o dva týdny později, tedy 25. října, potom v Praze!

Semináře jsou zdarma a jsou na ně srdečně zváni všichni rodiče, lidé z řad veřejnosti i trenéři, ti za jejich absolvování získají čtyři kredity. V Brně se koná v univerzitním kampusu Masarykovy univerzity v Bohunicích, budově A11, místnosti 114. V Praze potom seminář hostí Síň slávy českého hokeje v Galerii Harfa v Libni.

Dvouhodinové semináře s prostorem pro diskusi se budou znovu věnovat práci rodičů s jejich mladými sportovci. Přednášet budou sportovní psycholog Václav Petráš a odbornice na výživu Marie Skalská.

Podívejte se na reportáž z úvodního semináře v Třinci

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz