Příprava mládeže v plném proudu. Zpestří ji Švédové, Rusové či řada Němců

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

AKTUALIZUJEME – Stejně jako senioři, i mládežnická mužstva napříč DHL Juniorskou ligou akademií a ELIOD Extraligou dorostu ladí formu na novou sezonu v přípravných zápasech. Kdo ovládne tuzemské turnaje? Koho čekají nejzajímavější soupeři? Mrkněte na přehled utkání a jejich výsledků, které kluby zveřejnily.

Nový fanshop

Pestrou přípravu budou mít třinečtí junioři, kteří jedou do Soči na Světový pohár, kde narazí na zvučné evropské celky i zámořský výběr.

Soupeři Třince ve skupině SP juniorů: Salcburk, Oulu a výběr NAHL »

I v České republice ale budou k vidění v rámci juniorské přípravy zajímavé celky ze zahraničí, a to konkrétně ze Švédska, Ruska, USA, Finska, Švýcarska, Rakouska, Norska, Slovenska a Německa, které má nejpočetnější zastoupení.

Pestré osazení bude mít turnaj v Karlových Varech, kam dorazí německá mužstva Kölner Haie a Adler Mannheim. Z tuzemských týmů se zúčastní domácí Energie, Chomutov, Mladá Boleslav nebo Hradec Králové.

Plzeň a České Budějovice narazí opět v rámci turnaje na Starbulls Rosenheim. Ještě předtím indiáni přivítají švédský klub Lidingö Vikings a Motor následně změří síly se švýcarským Bernem a slovenskou Duklou Trenčín.

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Salcburk čeká hodně různorodá příprava, vyzve totiž ruský Petrohrad, finské týmy Ässät Pori a TPS Turku nebo trojici Švédů – Linköping, Färjestad a Djurgården. Ve své akademii přivítá i reprezentační výběr Američanů do 17 let, který do Evropy přiletí na turnaj pěti zemí v německém Füssenu.

Co do tuzemských derby, na ostří nože se půjde hlavně v Čechách na západě, jihu, východě i v Praze. Energie se utká s Plzní, Slavie se Spartou, České Budějovice s Pískem a Hradec Králové s Pardubicemi.

Norští mladíci z Lillehammeru se představí v Chomutově proti juniorce i dorostu, stejně tak i hráči z Drážďan v Mladé Boleslavi. Dorostenečtí Bruslaři poté budou jedním z týmů, které nastoupí proti běloruskému Minsku.

Z největší dálky zavítají do České republiky tým z Kalifornie, ta konkrétně do Edenu, a Tampa Bay, která vyrazí pod Ještěd. Dorostenci brněnské Techniky uzavřou přípravu proti rakouskému Klagenfurtu. Nabité obsazení bude k vidění v Třinci na tradičním President Cupu.

Třinecký President Cup táhne. Skvěle obsazený turnaj doplní Švédové »

Dorostenecké turnaje se letos uskuteční v Kladně, Jihlavě, Pardubicích, Přerově nebo Zlíně.

Foto: Markéta Křížová

DHL Juniorská liga akademií

HC Oceláři Třinec

05.08. AZ RESIDOMO Havířov – HC Oceláři Třinec 1:3 (Pastor, Mikler, Krč)
10.08. Marupe Riga – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích) 2:3 (Konečný, Plandor, Geidl)
10.08. Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích) 2:0
11.08. HC Oceláři Třinec – HC Olomouc (turnaj v Pardubicích) 0:2
11.08. HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích) 2:1 (Konečný)
15.08. HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno 3:1 (Krč 2, Pastor)
24.08. HC Oceláři Třinec – EC Red Bull Salcburk (SP juniorů, Soči) 15:00
26.08. Kärpät Oulu – HC Oceláři Třinec (SP juniorů, Soči) 15:00
28.08. HC Oceláři Třinec – výběr NAHL (SP juniorů, Soči) 19:00

HC Škoda Plzeň

31.07. HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň 3:2 (Staněk, Moravec)
03.08. HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary 5:2 (Soukup 2, Ženíšek 2, Adamec)
05.08. HC Škoda Plzeň – Lidingö Vikings HC 2:0 (Vajner, Slanina)
06.08. Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň 4:3 sn (Šuhaj 2, Říha)
13.08. HC Škoda Plzeň – HC Sparta Praha 7:3 (Adamec 2, Kopic, Tůma, Pánek, Princl, Ženíšek)
16.08. HC Slavia Praha – HC Škoda Plzeň (turnaj v Litvínově) 3:1 (Ženíšek)
17.08. HC Verva Litvínov – HC Škoda Plzeň (turnaj v Litvínově) 4:2
18.08. Starbulls Rosenheim – HC Škoda Plzeň (turnaj v Litvínově) 0:7
18.08. HC Motor České Budějovice – HC Škoda Plzeň (turnaj v Litvínově) 4:2
23.08. Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň
27.08. HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno 16:00
30.08. HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň

Piráti Chomutov

31.07. Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec 5:2 (Švec 2, Berčík, Lobodowski, Pöschl)
06.08. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary 5:2 (Zeman, Lobodowski, Kulich, Dani, Jungvirt)
08.08. HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov 6:0
15.08. Kölner Haie – Piráti Chomutov (turnaj v K. Varech) 7:3 (Jaroš 2, Baier)
16.08. Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav (turnaj v K. Varech) 4:3 pp (Šuráň, Zeman, Berčík, Pech)
18.08. Adler Mannheim – Piráti Chomutov (turnaj v K. Varech) 1:3 (Štochl, Janeček, Lobodowski)
22.08. Piráti Chomutov – Lillehammer IK 2:0 (Vaněk, Berčík)
23.08. Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň
29.08. Bílí Tygři Liberec – Piráti Chomutov 16:00
30.08. Mountfield HK – Piráti Chomutov 10:00

Bílí Tygři Liberec

31.07. Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec 5:2 (Putz, Šafařovský)
02.08. Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK 4:3 pp (Vomáčka, Nezbeda, Šafařovský, Jiruš)
10.08. Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc (turnaj v Pardubicích) 3:2 sn (Charvát, Rychlovský, rozh. nájezd Kovář)
10.08. Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích) 2:0 (Rychlovský 2)
11.08. Marupe Riga – Bílí Tygři Liberec (turnaj v Pardubicích) 2:5 (Křepelka, Šeliga, Šafařovský, Putz, Masař)
11.08. Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice (turnaj v Pardubicích) 0:6
20.08. Bílí Tygři Liberec – HC Dukla Jihlava 5:1 (Adamec 2, Rossmy 2, Gajda)
23.08. HC Motor České Budějovice – Bílí Tygři Liberec 13:15 (turnaj v Č. Budějovicích)
24.08. HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec 8:30 (turnaj v Č. Budějovicích)
25.08. Bílí Tygři Liberec – SC Bern 11:30 (turnaj v Č. Budějovicích)
29.08. Bílí Tygři Liberec – Piráti Chomutov 16:00

HC Slavia Praha

26.07. HC Slavia Praha – Rytíři Kladno 1:2 (Hovorka)
30.07. HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha 4:2 (Petrák, Labuzík)
01.08. Rytíři Kladno – HC Slavia Praha 0:1 sn (Turek) 
06.08. HC Slavia Praha – Mountfield HK 2:1 pp (Slavata, Havrda)
08.08. HC Slavia Praha – HC Sparta Praha 3:5 (Němeček, Petrák, Labuzík)
16.08. HC Slavia Praha – HC Škoda Plzeň (turnaj v Litvínově) 3:1
16.08. Starbulls Rosenheim – HC Slavia Praha (turnaj v Litvínově) 1:3
17.08. HC Slavia Praha – HC Motor České Budějovice (turnaj v Litvínově) 5:4
17.08. HC Litvínov – HC Slavia Praha (turnaj v Litvínově) 3:1
20.08. HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice nezveřejněno
29.08. Mountfield HK – HC Slavia Praha 13:00

HC VÍTKOVICE RIDERA

12.08. PSG Berani Zlín – HC VÍTKOVICE RIDERA nezveřejněno
15.08. Reprezentace Polska U20 – HC VÍTKOVICE RIDERA (turnaj ve Vítkovicích) 1:2 (Lednický, Kylnar)
16.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Slovan Bratislava (turnaj ve Vítkovicích) 4:3 (Mrva, Lewandowski, Gebauer, Vojtovič)
16.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – HS Riga (turnaj ve Vítkovicích) 1:2 (Vojtovič)
17.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Slovan Bratislava (turnaj ve Vítkovicích) 3:1 (Bernovský, Mrva, Věntus)
20.08. HC Olomouc – HC VÍTKOVICE RIDERA 3:4 pp (Ryšavý 2, Bernovský, Lednický)
22.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – PSG Berani Zlín
23.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Olomouc

HC Dynamo Pardubice

30.07. HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha 4:2
01.08. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice 7:4, nedohráno (Blažej, Nedelka, Rohlík, Kostka)
06.08. HC Dukla Jihlava – HC Dynamo Pardubice 5:4 (Tobiáš 2, Pavlík, Kostka)
10.08. HC Dynamo Pardubice – Marupe Riga (turnaj v Pardubicích) 3:0 (Antoníček, Kaštánek, Rouha) 
10.08. HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice (turnaj v Pardubicích) 1:2 (Hledík 2)
11.08. HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích) 2:1 (Leder, Bucek)
11.08. Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice (turnaj v Pardubicích) 0:6 (Kostka, Chára, Rozlílek, Bucek, Šír, Tobiáš)
20.08. HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice nezveřejněno
22.08. HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK 18:00
27.08. HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
29.08. HC Dynamo Pardubice – HC Dukla Jihlava

HC Litvínov

30.07. Rytíři Kladno – HC Litvínov 8:0
06.08. HC Litvínov – Mladá Boleslav 1:2 (Kysela)
13.08. HC Litvínov – Rytíři Kladno 6:2 (Jouza 3, Jindra 2, Stehlík)
16.08. HC Litvínov – HC Motor České Budějovice (turnaj v Litvínově) 8:2
16.08. HC Litvínov – HC Škoda Plzeň (turnaj v Litvínově) 4:2
17.08. Starbulls Rosenheim – HC Litvínov (turnaj v Litvínově) 0:3
17.08. HC Litvínov – HC Slavia Praha (turnaj v Litvínově) 3:1
27.08. HC Litvínov – Eisbären Berlín 17:00

HC Kometa Brno

07.08. HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín nezveřejněno
08.08. HC Dukla Jihlava – HC Kometa Brno 1:3 (Martiška, Fajmon, Vašíček)
13.08. HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava 3:1 (Holemý, Stránský, Kunc)
15.08. HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno 3:1 (Bartes)
23.08. SC Bern – HC Kometa Brno 10:00 (turnaj v Č.  Budějovicích)
24.08. HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec 8:30 (turnaj v Č. Budějovicích)
25.08. HK Dukla Trenčín – HC Kometa Brno 8:30 (turnaj v Č. Budějovicích)
25.08. HC Motor České Budějovice – HC Kometa Brno 15:00 (turnaj v Č. Budějovicích)
28.08. PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno 17:00

EC Red Bull Salcburk

09.08. EC Red Bull Salcburk – Reprezentace USA U17 nezveřejněno
16.08. EC Red Bull Salcburk – IHC Písek nezveřejněno
17.08. EC Red Bull Salcburk – IHC Písek nezveřejněno
22.08. TPS Turku – EC Red Bull Salcburk 18:00
24.08. Ässät Pori – EC Red Bull Salcburk 11:00
25.08. SKA Petrohrad – EC Red Bull Salcburk 18:30
26.08. SKA Petrohrad – EC Red Bull Salcburk 18:30
30.08. Linköpings HC – EC Red Bull Salcburk 16:00
31.08. Djurgårdens IF – EC Red Bull Salcburk 11:30
01.09. Färjestad BK – EC Red Bull Salcburk 11:00

HC Energie Karlovy Vary

31.07. HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň 3:2 (Křemen 2, Konášek)
03.08. HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary 5:2 (Záruba, Stejskal)
06.08. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary 5:2 (Remeš, Šťastný)
08.08. HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov 6:0 (Novotný 2, Holub, Benda, Jiskra, Remeš)
09.08. HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha nezveřejněno
14.08. HC Energie Karlovy Vary – Kölner Haie nezveřejněno
15.08. Adler Mannheim – HC Energie Karlovy Vary (turnaj v K. Varech) 5:6 (Adámek 2, Bačo 2, Konášek, Jiskra)
17.08. HC Energie Karlovy Vary – Mountfield HK (turnaj v K. Varech) 5:4 sn (Tureček, Šťastný, Křemen, Jiskra)
18.08. HC Energie Karlovy Vary – BK Mladá Boleslav (turnaj v K. Varech) 6:5 (Záruba 3, Křemen, Seidler, Jiskra)
21.08. Rytíři Kladno – HC Energie Karlovy Vary
24.08. HC Energie Karlovy Vary – Düsseldorfer EG 17:00
25.08. HC Energie Karlovy Vary – Düsseldorfer EG 11:30
27.08. HC Energie Karlovy Vary – Lillehammer IK 18:30
29.08. Rytíři Kladno – HC Energie Karlovy Vary 18:00
06.09. HC Energie Karlovy Vary – HC Motor České Budějovice
08.09. HC Energie Karlovy Vary – Rytíři Kladno

HC Motor České Budějovice

06.08. HC Motor České Budějovice – IHC Písek nezveřejněno
08.08. HC Tábor – HC Motor České Budějovice nezveřejněno
14.08. IHC Písek – HC Motor České Budějovice nezveřejněno
17.08. HC Litvínov – HC Motor České Budějovice (turnaj v Litvínově) 8:2
17.08. Starbulls Rosenheim – HC Motor České Budějovice (turnaj v Litvínově) 2:8
18.08. HC Slavia Praha – HC Motor České Budějovice (turnaj v Litvínově) 5:4
18.08. HC Škoda Plzeň – HC Motor České Budějovice (turnaj v Litvínově) 2:4
22.08. HC Motor České Budějovice – HK Dukla Trenčín (turnaj v Č. Budějovicích)
23.08. HC Motor České Budějovice – SC Bern (turnaj v Č. Budějovicích)
24.08. HC Motor České Budějovice – Bílí Tygři Liberec (turnaj v Č. Budějovicích)
25.08. HC Motor České Budějovice – HC Kometa Brno (turnaj v Č. Budějovicích)

PSG Berani Zlín

06.08. HC Olomouc – PSG Berani Zlín 3:7 (Fajkus 2,  Podešva, Dobiáš, Weintritt, Hrazdira, Sebera) 
07.08. HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín nezveřejněno
12.08. PSG Berani Zlín – HC VÍTKOVICE RIDERA nezveřejněno
14.08. PSG Berani Zlín – AZ RESIDOMO Havířov nezveřejněno
22.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – PSG Berani Zlín
28.08. PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno 17:00
29.08. PSG Berani Zlín – HC Olomouc 17:00

Mountfield HK

01.08. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice 7:4, nedohráno (Síla 2, Lang 2, Naar, Morong, Poppel)
02.08. Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK 4:3 pp (Pelda, Síla, Janoušek)
06.08. HC Slavia Praha – Mountfield HK 2:1 pp (Kašpar)
08.08. BK Mladá Boleslav – Mountfield HK 4:3 (Moravec, Poppel, Síla)
16.08. Mountfield HK – Adler Mannheim (turnaj v K. Varech) 2:10 (Poppel 3, Ďuriš, Šedivý, Naar, Morong, Tecl, Kašpar, Lukačka)
17.08. Mountfield HK – HC Energie Karlovy Vary (turnaj v K. Varech) 5:4 sn (Tecl, Naar, Poppel, Váchal, Morong)
18.08. Mountfield HK – Kölner EC (turnaj v K. Varech) 4:1 (Tecl, Kašpar, Poppel, Morong)
22.08. HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK 18:00
29.08. Mountfield HK – HC Slavia Praha 13:00
30.08. Mountfield HK – Piráti Chomutov 10:00

BK Mladá Boleslav

06.08. HC Litvínov – BK Mladá Boleslav 1:2
08.08. BK Mladá Boleslav – Mountfield HK 4:3 (Puczek, Petržilka, Šíma, Závora)
16.08. Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav (turnaj v K. Varech) 4:3 pp (Mežnar, Závora, Petriska)
17.08. Kölner Haie – BK Mladá Boleslav (turnaj v K. Varech) 1:2 pp (Petriska, Petržilka)
18.08. HC Energie Karlovy Vary – BK Mladá Boleslav (turnaj v K. Varech) 6:5 (Dotter 2, Dlask, Schulz, Přenosil)
22.08. BK Mladá Boleslav – Eislöwen Drážďany 5:2 (Dotter 2, Petržilka, Dudycha, Houška)
27.08. HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav          
29.08. BK Mladá Boleslav – HC Litvínov 16:45

HC Olomouc

30.07. HC Olomouc – HC Dukla Jihlava 3:5 (Ministr, Štefka, Štědrý)
01.08. HC Olomouc – AZ RESIDOMO Havířov 2:4 (Kučera, Tomajko)
06.08. HC Olomouc – PSG Berani Zlín 3:7 (Tarnoczy, Vosátko, Ministr)
10.08. Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc (turnaj v Pardubicích) 3:2 sn (Kučera, Kalač)
10.08. HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice (turnaj v Pardubicích) 1:2 (Rosecký)
11.08. HC Oceláři Třinec – HC Olomouc (turnaj v Pardubicích) 0:2 (Tomajko, Kalač)
11.08. HC Olomouc – Marupe Riga (turnaj v Pardubicích) 2:3 (Štědrý, Horký)
20.08. HC Olomouc – HC VÍTKOVICE RIDERA 3:4 pp (Kučera, Hlaváč, Krupa)
23.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Olomouc
27.08. HC Dukla Jihlava – HC Olomouc
29.08. PSG Berani Zlín – HC Olomouc

HC Dukla Jihlava

30.07. HC Olomouc – HC Dukla Jihlava 3:5 (Čermák, Dvořák, Kardoš, Vlk, Vojnovič)
06.08. HC Dukla Jihlava – HC Dynamo Pardubice 5:4 (Vlk, Smolko, Zadražil, Havel, Čermák)
08.08. HC Dukla Jihlava – HC Kometa Brno 1:3 (Gergel)
13.08. HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava 3:1
20.08. Bílí Tygři Liberec – HC Dukla Jihlava 5:1
27.08. HC Dukla Jihlava – HC Olomouc
29.08. HC Dynamo Pardubice – HC Dukla Jihlava

ELIOD Extraliga dorostu

Skupina Západ

Rytíři Kladno

01.08. HC Slavia Praha – Rytíři Kladno 1:4 (Bareš, Ullrych, Kouba, Hurta)
06.08. HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno 8:5 (Šapovaliv 2, Redlich 2, Sýkora)
08.08. Rytíři Kladno – Piráti Chomutov 8:2 (Hrabík, Hurta, Sýkora, Koštoval, Sýkora, Kouba, Ulrych, Adam)
13.08. Piráti Chomutov – Rytíři Kladno 3:5 (Ullrych 2, Sýkora, Malý, Havel)
22.08. Rytíři Kladno – HC Slavia Praha 
23.08. Rytíři Kladno – Piráti Chomutov (turnaj v Kladně) 1:4
24.08. Rytíři Kladno – EV Regensburg (turnaj v Kladně)
24.08. Rytíři Kladno – ERC Ingolstadt (turnaj v Kladně)
27.08. Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň

HC Škoda Plzeň

01.08. HC Škoda Plzeň – Mountfield HK 4:2 (Matoušek, Holý, Dolhý, Kaiser)
06.08. HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno 8:5 (Holý 3, Šiler 2, Matoušek, Bartakovič, Kreuzman)
10.08. HC Slavia Praha – HC Škoda Plzeň (turnaj v Litvínově) 0:6 (Hauser, Václavík, Hauser, Soukup, Dáňa, Bartakovič)
11.08. HC Litvínov – HC Škoda Plzeň (turnaj v Litvínově) 1:6 (Šiler, Dáňa, Hauser, Václavík, Korčák, Václavík)
22.08. HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec 7:3 (Šiler 2, Soukup, Holý, Marcel, Špaček, Houdek)
27.08. Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň
29.08. Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň

HC Litvínov

07.08. HC Litvínov – BK Mladá Boleslav 2:5 (Hocelík, Dej)
10.–11.08. turnaj v Litvínově nezveřejněno
19.08. Rytíř Kladno – HC Litvínov nezveřejněno
22.08. HC Litvínov – Rytíř Kladno 16:00
23.08. Kobra Praha – HC Litvínov (turnaj v Kladně)
24.08. Jungadler Mannheim – HC Litvínov (turnaj v Kladně)
24.08. HC Litvínov – PZ Kladno (turnaj v Kladně)
07.09. BK Mladá Boleslav – HC Litvínov

HC Sparta Praha

09.08. IHS Riga – HC Sparta Praha (turnaj v Třinci) 2:5 (Vitouch 2, Broš, Tomov, Straka)
10.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Sparta Praha (turnaj v Třinci) 2:5 (Broš, Brůna, Straka, Bareš, Vitouch)
10.08. HC Sparta Praha – CSKA Moskva (turnaj v Třinci) 1:9 (Broš)
11.08. HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha (turnaj v Třinci) 2:5 (Zembol, Broš, Straka, Zembol, Vitouch)
16.08. BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha nezveřejněno
29.08. HC Dukla Jihlava – HC Sparta Praha 

Piráti Chomutov

08.08. Rytíři Kladno – Piráti Chomutov 8:2 (Šilar, Čech)
09.08. Piráti Chomutov – HC Meteor Třemošná 7:3 (Čech 4, Jenček, Ekrt, Šugár)
13.08. Piráti Chomutov – Rytíři Kladno 3:5 (Koblížek, Poch, Ekrt)
14.08. Piráti Chomutov – Hvězda Praha 3:4 (Vostiňák 2, T. Svoboda)
17.08. HC Olomouc – Piráti Chomutov (turnaj v Jihlavě) 1:0, 0:3
17.08. HC Motor České Budějovice – Piráti Chomutov (turnaj v Jihlavě) 0:0, 0:0
17.08. Piráti Chomutov – BK Havlíčkův Brod (turnaj v Jihlavě) 3:2, 2:1
18.08. HC Dukla Jihlava – Piráti Chomutov (turnaj v Jihlavě) 1:1, 2:0
18.08. Piráti Chomutov – HC Tábor (turnaj v Jihlavě) 5:0, 4:0
20.08. Piráti Chomutov – HC Kobra Praha 4:1 (Döring, Kulich, Jenček, Čech)
23.08. Piráti Chomutov – Lillehammer IK 16:00
23.08. Rytíři Kladno – Piráti Chomutov (turnaj v Kladně) 1:4
24.08. Piráti Chomutov – ERC Ingolstadt (turnaj v Kladně)
24.08. Piráti Chomutov – EV Regensburg (turnaj v Kladně)
30.08. Hvězda Praha – Piráti Chomutov

HC Energie Karlovy Vary

09.08. Malmö Redhawks – HC Energie Karlovy Vary (turnaj v Třinci) 2:6 (Rymon 2, Botoš, Matas, Sapoušek, Prihoda)
10.08. Lokomotiv Jaroslavl – HC Energie Karlovy Vary (turnaj v Třinci) 3:5 (Rymon 2, Houdek, Šmajda, Bulka)
10.08. HC Energie Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec (turnaj v Třinci) 3:2 (Prihoda 2, Černý)
11.08. HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha (turnaj v Třinci) 2:5 (Prihoda 2)
24.–25.08. turnaj v Pardubicích
27.08. HC Energie Karlovy Vary – Lillehammer IK 16:00
03.09. HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň 17:15

HC Meteor Třemošná

01.08. Bílí Tygři Liberec – HC Meteor Třemošná 7:1
09.08. Piráti Chomutov – HC Meteor Třemošná 7:3 (Beníšek,Vlach, Krasanovský)
13.08. HC Meteor Třemošná – HC Motor České Budějovice nezveřejněno
17.08. HC Energie Karlovy Vary – HC Meteor Třemošná nezveřejněno

HC Kobra Praha

13.08. BK Havlíčkův Brod – HC Kobra Praha 3:1 (Sekula)
20.08. Piráti Chomutov – HC Kobra Praha 4:1 (Stich)
23.08. HC Kobra Praha – HC Litvínov (turnaj v Kladně) 0:6
24.08. HC Kobra Praha – PZ Kladno (turnaj v Kladně)
24.08. Jungadler Mannheim – HC Kobra Praha (turnaj v Kladně)

PZ Kladno

23.08. Jungadler Mannheim – PZ Kladno (turnaj v Kladně)
24.08. HC Kobra Praha – PZ Kladno (turnaj v Kladně)
24.08. HC Litvínov – PZ Kladno (turnaj v Kladně)

Skupina Střed

Bílí Tygři Liberec

01.08. Bílí Tygři Liberec – HC Meteor Třemošná 7:1 (Měchura 2, Jenčovský 2, Masař, Gajda, Leden)
08.08. Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec 1:5 (Hujer 2, Kříž, Měchura, Šedivý)
13.08. Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK 1:4 (Plos)
17.08. Bílí Tygři Liberec – HK Dukla Trenčín (turnaj v Liberci) 3:3 (Putz, Masař, Tůma)
17.08. Eisbären Berlín – Bílí Tygři Liberec (turnaj v Liberci) 1:1 (Pérez)
17.08. Bílí Tygři Liberec – EV Zug (turnaj v Liberci) 4:0 (Plos, Kříž, Patzelt, Jenčovský)
18.08. Bílí Tygři Liberec – Eisbären Berlín (turnaj v Liberci) 5:3 (Kříž 2, Culek, Masař, Jobek)
18.08. Bílí Tygři Liberec – HK Dukla Trenčín (turnaj v Liberci) 3:0 (Vodlan, Patzelt, Pérez)
21.08. Bílí Tygři Liberec – Tampa Bay 12:3 (Měchura 3, Gajda 2, Masař 2, Culek 2, Vodlan, Dvořák, Patzelt)
22.08. HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec 17:00
29.08. Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň 12:30
06.09. BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec

Mountfield HK 

31.07. Mountfield HK – BK Mladá Boleslav 3:4 (Budina 2, Havlíček)
01.08. HC Škoda Plzeň – Mountfield HK 4:2 (Brožek, Beneš)
08.08. Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec 1:5 (Budina)
09.08. Mountfield HK – HC Dukla Jihlava 3:4 pp (Matěj Beneš 2, Šimek)
13.08. Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK 1:4 (Pelda, Sláma, Mi. Beneš, Budina)
20.08. HC Slavia Praha – Mountfield HK 2:3 ( Novotný, Budina, Havlíček)
24.–25. 08. turnaj v Pardubicích
30.08. Mountfield HK – HC Slavia Praha 13:00

HC Slavia Praha

30.07. HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice 3:1 (Malínek 2, Vymětal)
31.07. HC Slavia Praha – Kalifornie 5:1 (Štancl 3, Jokl, Stejskal)
01.08. HC Slavia Praha – Rytíři Kladno 1:4 (Štancl)
10.08. HC Litvínov – HC Slavia Praha (turnaj v Litvínově) nezveřejněno 
10.08. HC Škoda Plzeň – HC Slavia Praha (turnaj v Litvínově) 6:0
15.08. HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha 4:2
20.08. HC Slavia Praha – Mountfield HK 2:3 (Černý, Hamršmíd)
22.08. Rytíři Kladno – HC Slavia Praha   
28.08. BK Mladá Boleslav – HC Slavia Praha        
30.08. Mountfield HK – HC Slavia Praha 13:00

HC Dukla Jihlava

30.07. HC Dukla Jihlava – HC Motor České Budějovice 4:0 (Číhal, Sopotnik, Nevšímal, Macek)
02.08. HC Dukla Jihlava – HC Dynamo Pardubice 2:6 (Hrbek, Sopotnik)
08.08. HC Motor České Budějovice – HC Dukla Jihlava 4:2 (Pavelec 2)
09.08. Mountfield HK – HC Dukla Jihlava 3:4 pp (Sopotnik 2, Fábry, Pavelec)
13.08. HC Dukla Jihlava – HC Dynamo Pardubice nezveřejněno
17.08. HC Tábor – HC Dukla Jihlava (turnaj v Jihlavě) 0:2 a 0:2 (Eremiáš 2, Pavelec, Bulík) turnaj v Jihlavě
17.08. HC Dukla Jihlava – BK Havlíčkův Brod (turnaj v Jihlavě) 2:1 a 4:1 (Macek 2, Zdarsa, Mlejnek, Šabatka, Sapík)
17.08. HC Olomouc – HC Dukla Jihlava (turnaj v Jihlavě) 1:3 a 3:2 (Vovsík, Macek, Meljnek, Pavelec, Adam)
18.08. HC Dukla Jihlava – Piráti Chomutov (turnaj v Jihlavě) 1:1 a 0:2 (Eremiáš)
18.07. HC Dukla Jihlava – HC Motor České Budějovice (turnaj v Jihlavě) 3:1 a 2:1 (Pavelec 3, Juřička, Mlejnek)
22.08. HC Olomouc – HC Dukla Jihlava 2:1 (Valach)
29.08. HC Dukla Jihlava – HC Sparta Praha          
30.08. HC Dukla Jihlava – BK Havlíčkův Brod       
05.09. HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava          
06.09. Mountfield HK – HC Dukla Jihlava             

BK Mladá Boleslav

31.07. Mountfield HK – BK Mladá Boleslav 3:4 (Polák, Šercl, Jasečko, Půček)
06.08. BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec 2:5 (Haas 2, Peca, Sluk, Plisek)
07.08. HC Litvínov – BK Mladá Boleslav 2:5 (Haas 2, Peca, Sluk, Plisek)
16.08. BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha nezveřejněno 
21.08. Eislöwen Drážďany – BK Mladá Boleslav nezveřejněno 
24.08. AZ RESIDOMO Havířov – BK Mladá Boleslav (turnaj v Pardubicích) 11:30
24.08. Mountfield HK – BK Mladá Boleslav (turnaj v Pardubicích) 15:00            
25.08. Junosť Minsk – BK Mladá Boleslav (turnaj v Pardubicích) 
25.08. BK Mladá Boleslav – soupeř neznámý (turnaj v Pardubicích) 
28.08. BK Mladá Boleslav – HC Slavia Praha 13:00

BK Havlíčkův Brod

03.08. VSK Technika Brno – BK Havlíčkův Brod 2:5
07.08. BK Havlíčkův Brod – HC Tábor 3:2 (D. Krejčí, Dymák, T. Krejčí)
13.08. BK Havlíčkův Brod – HC Kobra Praha 3:1 (D. Krejčí 2, Jakubec)
17.08. BK Havlíčkův Brod – HC Motor České Budějovice (turnaj v Jihlavě) 2:5 a 0:3 (Kravec, Rauš)
17.08. HC Dukla Jihlava – BK Havlíčkův Brod (turnaj v Jihlavě) 2:1 a 4:1 (Prášek 2)
17.08. Piráti Chomutov – BK Havlíčkův Brod (turnaj v Jihlavě) 3:2 a 2:1 (Juřica, Janko, Krejčí)
18.08. BK Havlíčkův Brod – HC Tábor (turnaj v Jihlavě) 0:1 a 1:2 (D. Krejčí)
18.08. BK Havlíčkův Brod – HC Olomouc (turnaj v Jihlavě)  1:0 a 4:1
22.08. HC Tábor – BK Havlíčkův Brod 14:30
30.08. BK Havlíčkův Brod – HC Dukla Jihlava        
31.08. BK Havlíčkův Brod – VSK Technika Brno

HC Motor České Budějovice

30.07. HC Dukla Jihlava – HC Motor České Budějovice 4:0
03.08. HC RT TORAX Poruba – HC Motor České Budějovice (turnaj v Přerově) 1:3, 2:2, 1:0 sn (Březina, Kundrát, Lukeš, Sochor, Kovář)
03.08. HC Motor České Budějovice – HC Tábor (turnaj v Přerově) 3:0, 4:1, 1:0 pp (Březina 3, Lukeš 2, Dub, Marhoun, Petrásek)
04.08. HC Motor České Budějovice – HC ZUBR Přerov (turnaj v Přerově) 0:3, 0:0, 1:0 sn (rozh, nájezd Kundrát)
04.08. AZ RESIDOMO Havířov – HC Motor České Budějovice (turnaj v Přerově) 3:0, 0:3, 0:1 sn (Korndörfer, Marhoun, Novák, rozh. nájezd Petrásek)
08.08. HC Motor České Budějovice – HC Dukla Jihlava 4:2 (Kundrát 3, Petrásek)
13.08. HC Meteor Třemošná – HC Motor České Budějovice nezveřejněno
17.08. BK Havlíčkův Brod – HC Motor České Budějovice (turnaj v Jihlavě) 2:5 a 0:3 (Kalčík 3, Lukeš 2, Kantor 2, Dohnal)
17.08. HC Motor České Budějovice – Piráti Chomutov (turnaj v Jihlavě) 0:0 a 0:0
17.08. HC Tábor – HC Motor České Budějovice (turnaj v Jihlavě) 1:4 a 1:4 (Kašpar 2, Dub 2, Kundrát, Lukeš, Marhoun, Hail)
18.08. HC Motor České Budějovice – HC Olomouc (turnaj v Jihlavě) 0:1 a 1:2 (Kundrát)
18.08. HC Dukla Jihlava – HC Motor České Budějovice (turnaj v Jihlavě) 3:1 a 2:1 (Kundrát, Kotouz)

VSK Technika Brno

03.08. VSK Technika Brno – BK Havlíčkův Brod 2:5
09.08. HC ZUBR Přerov – VSK Technika Brno 3:1 (Lysoněk)
14.08. VSK Technika Brno – PSG Berani Zlín nezveřejněno
21.08. VSK Technika Brno – HC ZUBR Přerov 2:5 (Korbina, Rajzík)
24.08. VSK Technika Brno – SKLH Žďár nad Sázavou 11:45
31.08. BK Havlíčkův Brod – VSK Technika Brno
05.09. VSK Technika Brno – Klagenfurt AC 17:15

HC Tábor

03.08. HC Tábor – AZ RESIDOMO Havířov (turnaj v Přerově) 1:1, 0:3, 0:1 sn (Cháb)
03.08. HC Motor České Budějovice – HC Tábor (turnaj v Přerově) 3:0, 4:1, 1:0 pp (Ent)
04.08. HC Tábor – HC RT TORAX Poruba (turnaj v Přerově) 0:1, 2:2, 1:0 pp (Krch, Vaněk, Maťašovský)
04.08. HC ZUBR Přerov – HC Tábor (turnaj v Přerově) 4:0, 0:0, 3:1 pp (Vaněk)
07.08. BK Havlíčkův Brod – HC Tábor 3:2 (Suchan, Šťastný)
17.08. HC Tábor – HC Dukla Jihlava (turnaj v Jihlavě) 0:2 a 0:2
17.08. HC Olomouc – HC Tábor (turnaj v Jihlavě) 0:1 a 5:0 (Cháb)
17.08. HC Tábor – HC Zubr Přerov (turnaj v Jihlavě) 2:1 a 1:1 (Eremiáš 2, Matašovský)
18.08. HC Tábor – HC Motor České Budějovice (turnaj v Jihlavě) 1:4 a 1:4 (Kofroň, Matašovský)
18.08. BK Havlíčkův Brod – HC Tábor (turnaj v Jihlavě) 0:1 a 1:2 (Suchan, Souš, Šimák)
22.08. HC Tábor – BK Havlíčkův Brod 14:30

Skupina Východ

HC Kometa Brno

30.07. HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno 5:3 (Šalé 2, Harmim)
01.08. HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín nezveřejněno
08.08. HC Kometa Brno – Draci Šumperk 2:1 sn (Harmim, rozh. nájezd Řehák)
13.08. HC Olomouc – Kometa Brno 0:1 (Sever)
20.08. HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec nezveřejněno
24.08. HC ZUBR Přerov – HC Kometa Brno (Zlín Cup) 9:45
25.08. HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín (Zlín Cup) 12:45
25.08. VHK ROBE Vsetín – HC Kometa Brno (Zlín Cup) 16:45
30.08. HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
05.09. HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava

HC VÍTKOVICE RIDERA

09.08. CSKA Moskva – HC VÍTKOVICE RIDERA (turnaj v Třinci) 2:4 (Ryšavý 3, Krejsa)
10.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Sparta Praha (turnaj v Třinci) 2:5 (Machů, Bystroň)
10.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – IHS Riga (turnaj v Třinci) 3:9 (Krčmárský 2, Holaník)
11.08. HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA (turnaj v Třinci) 3:2 sn (Macho 2)

AZ RESIDOMO Havířov

03.08. HC Tábor – AZ RESIDOMO Havířov (turnaj v Přerově) 1:1, 0:3, 0:1 sn (Moškoř, Kolat, Pavlačka, Makovec, rozh. nájezd Becher)
03.08. AZ RESIDOMO Havířov – HC ZUBR Přerov (turnaj v Přerově) 0:0, 2:0, 0:1 sn (Kusak, Csabi)
04.08. AZ RESIDOMO Havířov – HC Motor České Budějovice (turnaj v Přerově) 3:0, 0:3, 0:1 sn (Vojkuvka, Kolat, Horváth)
04.08. HC RT TORAX Poruba – AZ RESIDOMO Havířov (turnaj v Přerově) 4:0, 1:3, 2:0 pp (Bárta, Siekierka, Kremnický)
14.08. VHK ROBE Vsetín – AZ RESIDOMO Havířov 1:3 (Kubíček, Becher, Siekierka)
24.08. AZ RESIDOMO Havířov – BK Mladá Boleslav (turnaj v Pardubicích) 11:30
28.08. AZ RESIDOMO Havířov – VHK ROBE Vsetín   

PSG Berani Zlín

28.07. PSG Berani Zlín – Kalifornie nezveřejněno
01.08. HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín nezveřejněno
06.08. VHK ROBE Vsetín – PSG Berani Zlín 6:3 (Heš, Tomeček, Jankura)
08.08. HK Skalica – PSG Berani Zlín nezveřejněno
14.08. VSK Technika Brno – PSG Berani Zlín nezveřejněno
23.08. PSG Berani Zlín – VHK ROBE Vsetín (Zlín Cup) 16:00
24.08. HC RT TORAX Poruba – PSG Berani Zlín (Zlín Cup) 11:45
25.08. HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín (Zlín Cup) 12:45
25.08. PSG Berani Zlín – HC ZUBR Přerov (Zlín Cup) 18:45
03.09. HC ZUBR Přerov – PSG Berani Zlín 17:30

HC Oceláři Třinec

29.07. HC Oceláři Třinec – VHK ROBE Vsetín 5:2 (Samuhel 2, Tomiczek, Ročák, Šotkovský)
30.07. HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno 5:3 (Hykl, Hrůzek, Volas, Jánoš, Kozlík)
09.08. HC Oceláři Třinec – Lokomotiv Jaroslavl (turnaj v Třinci) 2:3 (Volas, Hlávka)
10.08. HC Oceláři Třinec – Malmö Redhawks (turnaj v Třinci) 11:4 (Petrovský 3, Kozlík 2, Gazur, Hlávka, Kyselý, Pospíšil, Janoš, Hrůzek)
10.08. HC Energie Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec (turnaj v Třinci) 3:2 (Kyselý, Procházka)
11.08. HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA (turnaj v Třinci) 3:2 sn (Hrůzek 2, Kyselý)
20.08. HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
30.08. HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
04.09. VHK ROBE Vsetín – HC Oceláři Třinec

HC ZUBR Přerov

27.07. HC ZUBR Přerov – Draci Šumperk 3:4 pp (Jobánek 2, Hradil)
03.08. HC ZUBR Přerov – HC RT TORAX Poruba (turnaj v Přerově) 2:2, 1:1, 0:1 pp (Jobánek 2, Štíbr)
03.08. AZ RESIDOMO Havířov – HC ZUBR Přerov (turnaj v Přerově) 0:0, 2:0, 0:1 sn (rozh. nájezd Hradil)
04.08. HC Motor České Budějovice – HC ZUBR Přerov (turnaj v Přerově) 0:3, 0:0, 1:0 sn (Hradil, Jobánek, Halík)
04.08. HC ZUBR Přerov – HC Tábor (turnaj v Přerově) 4:0, 0:0, 3:1 pp (Jobánek 3, Kuchta 2, Machalík, Kuncek)
09.08. HC ZUBR Přerov – VSK Technika Brno 3:1 (Halík 2, Kuncek)
21.08. VSK Technika Brno – HC ZUBR Přerov 2:5 (Kuncek 2, Tomiga, Hradil, Jakub
24.08. HC ZUBR Přerov – HC Kometa Brno (Zlín Cup) 9:45
24.08. VHK ROBE Vsetín – HC ZUBR Přerov (Zlín Cup) 13:45
25.08. HC ZUBR Přerov – HC RT TORAX Poruba (Zlín Cup) 14:45
25.08. PSG Berani Zlín – HC ZUBR Přerov (Zlín Cup) 18:45
29.08. Draci Šumperk – HC ZUBR Přerov

VHK ROBE Vsetín

06.08. VHK ROBE Vsetín – PSG Berani Zlín 6:3 (Čajanová 2, Jurek, Krajčík, Kuchařík, Rybár)      
14.08. VHK ROBE Vsetín – AZ RESIDOMO Havířov 1:3 (Kopřiva)      
23.08. PSG Berani Zlín – VHK ROBE Vsetín (Zlín Cup) 16:00
24.08. VHK ROBE Vsetín – HC ZUBR Přerov (Zlín Cup) 13:45
25.08. HC RT TORAX Poruba – VHK ROBE Vsetín (Zlín Cup) 10:45
25.08. VHK ROBE Vsetín – HC Kometa Brno (Zlín Cup) 16:45
28.08. AZ RESIDOMO Havířov – VHK ROBE Vsetín           
04.09. VHK ROBE Vsetín – HC Oceláři Třinec

Draci Šumperk

27.07. HC ZUBR Přerov – Draci Šumperk 3:4 pp (Kučera 2, Šucha, Fibigr)
31.07. Draci Šumperk – HC Olomouc 2:3 pp (Haas, Slováček)
08.08. HC Kometa Brno – Draci Šumperk 2:1 sn
10.08. Draci Šumperk – HC Slezan Opava (turnaj v Šumperku) 4:0, 5:0
10.08. Draci Šumperk – LHK Jestřábi Prostějov (turnaj v Šumperku) 4:0, 2:0
10.08. Draci Šumperk – HC Olomouc (turnaj v Šumperku) 0:0, 0:0
20.08. HC Olomouc – Draci Šumperk 7:2 (Fibingr)
29.08. Draci Šumperk – HC ZUBR Přerov

HC Olomouc

31.07. Draci Šumperk – HC Olomouc 2:3 pp (Zelinka 2, Macháč)
07.08. HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice 2:5 (Přidal, Ruda)
10.08. Draci Šumperk – HC Olomouc (turnaj v Šumperku) 0:0, 0:0
10.08. HC Olomouc – LHK Jestřábi Prostějov (turnaj v Šumperku) nezveřejněno
10.08. HC Olomouc – HC Slezan Opava (turnaj v Šumperku) nezveřejněno
13.08. HC Olomouc – Kometa Brno 0:1
17.08. HC Olomouc – Piráti Chomutov (turnaj v Jihlavě) 1:0 a 0:3 (Přecechtěl)
17.08. HC Olomouc – HC Tábor (turnaj v Jihlavě) 0:1 a 5:0 (Fasner 2, Ševčík, Ruda, Přidal)
17.08. HC Olomouc – HC Dukla Jihlava (turnaj v Jihlavě) 1:3 a 3:2 (Nesvadba, Přidal, Prísažný, Ruda)
18.08. HC Motor České Budějovice – HC Olomouc (turnaj v Jihlavě) 0:1 a 1:2 (Ruda 2, Holcman)
18.08. BK Havlíčkův Brod – HC Olomouc (turnaj v Jihlavě) 1:0 a 4:1
20.08. HC Olomouc – Draci Šumperk 7:2 (Fasner, Přidal, Havel, Kusak, Stratil, Lajoš, Ševčík)
22.08. HC Olomouc – HC Dukla Jihlava 2:1 (Holcman, Ruda)
29.08. HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz