Předvánoční šlágry. Šestnáctka i sedmnáctka doma vyzvou Rusy

Foto: Chad Goddard / Hockey Canada Images

Fanouškovsky atraktivní závěr roku se blíží: Ještě před domácím mistrovstvím světa juniorů se v Česku odehrají další parádní mládežnické zápasy!

HokejkaSHOPvanoce

V posledních dnech před vánočními svátky bude největší pozornost upřena k přípravným duelům české reprezentace do 20 let. Ta v pátek 20. prosince vyzve ve Frýdku-Místku Švédy a v neděli 22. prosince v Třinci Slováky.

Právě tento víkend ale bude patřit i mladším výběrům, které čeká nesmírně těžký soupeř. Do Česka totiž přijedou sehrát trojzápasy týmy Ruska do 16 i 17 let. Právě v nejmladších kategoriích mívá sborná velkou sílu!

Její sedmnáctka nedávno navázala na loňský ročník a vyhrála World Hockey Challenge, neoficiální mistrovství světa v Kanadě, kde Češi získali bronz. Šestnáctka zase ve vzájemných duelech pravidelně prokazuje značnou dominanci, která se až postupem času srovnává.

Starší z jmenovaných mužstev se usadí na severovýchodě Čech, kde se utkají dvakrát ve Vrchlabí a jednou v Turnově. Mladší zase budou moci sledovat fanoušci v jižních Čechách, konkrétně dvakrát v Jindřichově Hradci a jednou v Soběslavi.

Mezi svátky, tedy už v průběhu juniorského šampionátu, se ještě doma představí ženská reprezentace do 16 let. Ta v přípravě na Olympijské hry mládeže dvakrát přivítá ve Slaném o dva roky starší výběr Jižní Koreje.

Zápasy reprezentace U17

Pátek 20. prosince:
18:00 Česko – Rusko (Vrchlabí)

Sobota 21. prosince:
17:00 Česko – Rusko (Turnov)

Neděle 22. prosince:
17:00 Česko – Rusko (Vrchlabí)

Zápasy reprezentace U16

Pátek 20. prosince:
17:00 Česko – Rusko (Jindřichův Hradec)

Sobota 21. prosince:
17:00 Česko – Rusko (Soběslav)

Neděle 22. prosince:
16:00 Česko – Rusko (Jindřichův Hradec)

Zápasy ženské reprezentace U16

Sobota 28. prosince:
17:00 Česko – Jižní Korea U18 (Slaný)

Pondělí 30. prosince:
12:00 Česko – Jižní Korea U18 (Slaný)

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz