Pardubice si pro výhru došly první třetinou, Slavii to venku nejde

Foto: Karel Švec, Český hokej

Za vedoucí Spartou je hrací pole juniorské extraligy hodně vyrovnané. Potvrdila to i úterní dohrávka mezi Pardubicemi a Slavií.

Jágr Chance liga

Dynamo si na domácím ledě došlo pro vítězství hlavně díky první třetině, kterou vyhrálo 2:0. Trefili se hráči, kteří už mají zkušenosti se seniorskými soutěžemi – Jiří Bucek a Michal Pochobradský.

Mimochodem, svůj třetí bod ve čtvrtém utkání za Pardubice si připsal australský forvard Kale Costa, jenž si v předešlých letech udělal jméno v Ústí nad Labem.

Od třetí branky Víta Rozlílka ve 24. minutě zavřel Roman Málek bránu a neinkasoval, za jeho tým se ale prosadil jen Ondřej Holý ve třetí části. Expert na prodloužení Robin Všetečka pak přisoudil sešívaným bod útěchy, gólmanský duel vyhrál pardubický Vojtěch Nečas (na snímku) s 35 zákroky.

Slávisté tak potvrdili, že zatímco doma jim to jde, venku moc ne: Nevyhráli tam od 16. listopadu. Na pátém místě je od osmého Dynama aktuálně dělí dva body.

Skupina o pořadí v play off

HC DYNAMO PARDUBICE – HC SLAVIA PRAHA 3:1 (2:0, 1:0, 0:1 – N 0:1)

Branky a nahrávky: 13. Bucek, 18. Pochobradský (Rohlík, Costa), 24. Rozlílek – 49. Holý (Čapka), 64. Všetečka.
Rozhodčí: Kratochvíl – Pechánek, Roischel.
Vyloučení: 4:5.
Bez využití.
Střely na branku: 44:37 (14:13, 12:9, 13:13 – 5:2).

 TýmZVVPPPPSkVNPNCSkBody
1. HC Sparta Praha 8 7 0 1 0 48:28 5 2 53:30 27
2. HC Litvínov 8 4 3 1 0 36:25 2 2 38:27 21
3. HC VÍTKOVICE RIDERA 9 4 1 1 3 31:34 4 3 35:37 19
4. HC Oceláři Třinec 8 4 0 2 2 23:23 3 3 29:26 17
5. HC Slavia Praha 9 3 1 1 4 31:32 5 2 36:34 17
6. Bílí Tygři Liberec 9 3 1 2 3 23:24 4 2 27:26 17
7. HC Škoda Plzeň 8 3 2 1 2 32:23 1 4 33:27 15
8. HC Dynamo Pardubice 9 3 0 1 5 26:27 5 3 31:30 15
9. EC Red Bull Salcburk 7 4 0 0 3 28:22 2 5 30:27 14
10. HC Kometa Brno 7 2 1 1 3 20:25 1 4 21:29 10
11. VHK ROBE Vsetín 9 0 3 0 6 23:37 4 2 27:39 10
12. HC Motor České Budějovice 9 1 0 1 7 25:49 2 6 27:55 6

Další program DHL Extraligy juniorů

Středa 9. ledna:
18:00 HC Kometa Brno – HC Sparta Praha (1–12)

Pátek 11. ledna:
13:00 HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec (1–12)
16:30 HC Dynamo Pardubice – EC Red Bull Salcburk (1–12)
17:00 HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Škoda Plzeň (1–12)
17:30 HC Sparta Praha – HC Motor České Budějovice (1–12)
17:30 VHK ROBE Vsetín – HC Slavia Praha (1–12)
18:00 HC Oceláři Třinec – HC Litvínov (1–12)
16:00 PSG Berani Zlín – HC Dukla Jihlava (13–24)
16:00 Mountfield HK – BK Mladá Boleslav (13–24)
17:00 HC ZUBR Přerov – SKLH Žďár nad Sázavou (13–24)
17:30 HC Olomouc – Piráti Chomutov (13–24)
18:00 BK Havlíčkův Brod – Rytíři Kladno (13–24)
18:00 AZ RESIDOMO Havířov – HC Energie Karlovy Vary (13–24)

Sobota 12. ledna:
12:00 HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Litvínov (1–12)
12:00 HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň (1–12)
12:00 VHK ROBE Vsetín – Bílí Tygři Liberec (1–12)
12:30 HC Kometa Brno – HC Slavia Praha (1–12)
13:00 HC Sparta Praha – EC Red Bull Salcburk (1–12)
16:00 HC Dynamo Pardubice – HC Motor České Budějovice (1–12)
11:00 AZ RESIDOMO Havířov – Piráti Chomutov (13–24)
12:00 Mountfield HK – Rytíři Kladno (13–24)
12:00 BK Havlíčkův Brod – BK Mladá Boleslav (13–24)
12:00 HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary (13–24)
12:30 PSG Berani Zlín – SKLH Žďár nad Sázavou (13–24)
16:00 HC ZUBR Přerov – HC Dukla Jihlava (13–24)

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz