Pardubice hostí juniorský turnaj. Přidá Dynamo čtvrté vítězství?

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

První srpnový víkend nabídne nabídne juniorský Turnaj o pohár primátora, který se bude již tradičně konat v Pardubicích. V enteria areně se utká pět týmů z juniorské extraligy.

V Pardubicích v sobotu 6. srpna odstartuje Turnaj O pohár primátora, dvoudenního klání se zúčastní pět týmů z české DHL extraligy juniorů. Všechna utkání se odehrají na ledě enteria areny.

Na loňské vítězství bude chtít navázat domácí Dynamo, které v minulém roce prošlo turnajem bez ztráty bodu a připsalo si tak už třetí prvenství v řadě. Druhé až čtvrté místo patřilo vždy s odstupem jednoho bodu Spartě, Liberci a Olomouci.

Právě tito soupeři se na turnaji představí i letos. Oproti předchozímu ročníku tak dojde pouze k jedné změně na poli účastníků. Chomutovské Piráty, kteří sestoupili do Ligy juniorů, nahradí Vítkovice.

Pět účastníků se utká systémem každý s každým v zápasech hraných 3 x 15 minut čistého času, v případě remízy budou následovat samostatné nájezdy.

Turnaj se odehraje pod patronátem Vladimíra Martince, trojnásobného mistra světa, který s národním týmem na světových šampionátech vybojoval i pět stříbrných a tři bronzové medaile. Na další úspěchy dosáhl na olympijských hrách, kde získal stříbro a bronz. Po aktivní kariéře působil na pozici hlavního trenéra juniorské reprezentace a jako asistent u seniorského národního týmu.

Rozpis turnaje

Sobota 6. srpna:
9:00 HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha
11:00 HC Olomouc – Bílí Tygři Liberec
13:00 HC Sparta Praha – HC VÍTKOVICE RIDERA
15:00 Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice
17:00 HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Olomouc

Neděle 7. srpna:
8:00 HC VÍTKOVICE RIDERA – Bílí Tygři Liberec
10:00 HC Sparta Praha – HC Olomouc
12:00 HC Dynamo Pardubice – HC VÍTKOVICE RIDERA
14:00 Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
16:00 HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz