OBRAZEM: Od Chebu po Třinec (a Soči). Mládež si užívá hokej v červnu!

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Už se ani nechce počítat, kdy naposledy se mohli mladí hokejisté věnovat tomu, co je baví. O to dřív se vydali na led před novou sezonou. Přesvědčte se sami, jakou radost teď mají ze zápasů a turnajů v době, kdy je – až na velké výjimky – nikdy v životě nehráli!

Fanshop národního týmu

Hodně nabito je v posledních týdnech na obou ledových plochách v Karlových Varech. Odehrál se tam nejen dorostenecký turnaj 4SA Energie Hockey Cup, o němž jsme podrobně informovali zde.

Následující víkend patřil výtečně obsazenému turnaji O Pohár Karla Holoubka pro hráče kategorie U14. Ten nakonec opanoval hokejový tým Gold Bull, jenž ve finále porazil Mladou Boleslav 4:2, třetí skončila brněnská Kometa.

A tohle si zaslouží opravdu velký potlesk!

Karlovarské kategorie jinak za sebou mají už kupu zápasů především s Chomutovem, na které po dlouhé koronavirové „závoře“ dorazil i fotograf Ronald Hansel.

Dorostenci Pirátů bohužel na čas přišli o jednoho svého člena. Přejeme brzké uzdravení a návrat do hry!

Na západě se hrálo i jiné derby mezi často soupeřícími městy.

Ještě krátká odbočka k Pilsen Wolves – jejich dresy mají hodně do sebe. Ale co teprve, když se název i logo potkají s realitou... :-)

Žákovské kategorie Vlčáků ještě předtím vyrazily na zkušenou do ruského olympijského Soči. Paráda!

Když se přesuneme napříč republikou, obrovská natěšenost doprovázela třeba hokejové bitvy v Šumperku.

Bylo to opravdu neuvěřitelně dlouhé čekání...

Hraje se i na tom nejvýchodnějším zimáku v celé republice, junioři Třince poměřili síly se Zlínem.

Takhle zase ve středu Čech váleli mládežníci pražské Hvězdy a Mladé Boleslavi.

Dorostenecký souboj Kobra Praha – PZ Kladno by byl výtečnou přípravou pro záchranářské boje v extralize, nicméně oba sokové hrají v jiné skupině.

A co sever Čech? Tam se liberečtí žáci přidali i do exhibičních fotbalových utkání k A-týmu. Dobře, tyhle záběry vás aktuálně asi moc neochladí...

Tohle už je lepší.

Tepličtí Huskies jsou na chlad stavění, jejich zimáček toho v uplynulých dnech hostil také hodně.

Za teplickými nadějemi se přišla podívat i jedna velmi milá návštěva.

Ke všem negativním dopadům pandemie koronaviru teď budeme moci připočíst i pár pozitivních. Tenhle červen mladé hokejisty zkrátka baví!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Juniorský hokej (@juniorskyhokej)

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz